טיפוח ויופי

החיים הרבה יותר יפים ונוחים ללא משקפיים… גם את יכולה להיות בלי!

רוצה להסיר משקפיים או עדשות מגע? לא רוצה להתפשר על העיניים שלך? תענוג, החיים ללא משקפיים קרובים אליך מתמיד. עין טל הדסה, המומחים להסרת משקפיים, מזמינים אותך לבדיקת התאמה ללא עלות .

820X320-2

נכון, כולם אומרים לך שאת נראית מעולה עם משקפיים, וכמה הם מתאימים לך. אבל בינינו, את היית מוותרת עליהם בשמחה. אחרי הכל, עמוק בפנים את יודעת שהחיים לצד המשקפיים לא תמיד נוחים: לעיתים הם הולכים ל"איבוד" (לרוב זה קורה כשממש צריכים אותם) ובעידן הקורונה ומסכות הפנים הם תמיד מתמלאים באדים. גם נשים שניסו לעבור לעדשות מגע, מודות כי החיים עם העדשות לא תמיד נוחים. החדשות הטובות, מיליוני אנשים בארץ ובעולם כבר הסירו משקפיים ונהנים מחיים הרבה יותר משוחררים ונוחים. השאלה היחידה שנותרה היא היכן לעשות את הניתוח, כדי שתרגישי הכי בטוח. וכאן בדיוק נכנס לתמונה עין טל הדסה- מרכז המומחים להסרת משקפיים בלייזר.

עין טל הדסה, הסרת משקפיים בלייזר – עושים אצל המומחים!

מרכז המומחים של עין טל הדסה, מעניק לך את הסביבה הרפואית הבטוחה והמתקדמת ביותר לניתוחי הסרת משקפיים בלייזר והוא פרי שיתוף פעולה של 2 הגופים המובילים בתחום: מרכז עין טל – מרכז המומחים לכירורגיית עיניים הגדול והמוביל בישראל ובית חולים הדסה, שהינו בעל מוניטין וניסיון של מעל 20 שנה בתחום. 

האסתטיקה והבריאות שלך נמצאים בידיים הכי בטוחות

נכון, מראה פנים טבעי ואסתטי הוא חשוב, אך מאחר ומדובר גם בבריאות העיניים שלך, אנחנו לא מתפשרים. בעין טל הדסה, את יכולה להיות בטוחה שהעיניים שלך נמצאות בידיים הכי בטוחות- מכל הסיבות הכי נכונות: נבחרת הרופאים מהשורה הראשונה, גישה לטכנולוגיית הלייזר המתקדמת והמדויקת ביותר, ניסיון מוכח של למעלה מ- 20 שנה בניתוחי הסרת משקפיים. בשורה התחתונה- אלפי הלקוחות המרוצים של עין טל הדסה, יכולים להעיד מקרוב עד כמה השתפרה איכות חייהם ללא משקפיים.

בעין טל הדסה ,הכל מתחיל בבדיקת התאמה שמתאימה לך

במרכז המומחים עין טל הדסה מבינים את החששות והדאגות שלך בנושא הסרת משקפיים. צוות הרופאים של עין טל הדסה, נבחר בקפידה מתוך שורה של מנתחים מצוינים.

עם ניסיון מוכח של אלפי ניתוחים וידע רב שנצבר, אשר לא מפסיק להתעדכן בכל הפיתוחים והחידושים, לא פלא שהתוצאות מצוינות ואלפי לקוחות מרוצים. לבדיקת ההתאמה ישנה חשיבות גדולה, הרופא נעזר בטכנולוגיה המאפשרת לו לדייק ולהתאים את סוג הניתוח הנכון ביותר עבור כל מטופל ומטופלת. על כן במרכז עין טל הדסה, מעניקים לבדיקה דגש רב ולמטופל את מלוא תשומת הלב, הכולל ליווי אישי של הרופא, בכל שאלה שעולה.

2 שיטות ו- 2 עיניים שיראו מצוין

בעין טל הדסה מציעים לך את שיטות הטיפול המתקדמות ביותר בעולם:

IntraLasik.

אינטרא לאסיק היא השיטה החדשה, המתקדמת והמדויקת ביותר לפיצול הקרנית. שיטת ה-IntraLASIK מאפשרת למנתח גמישות ודיוק ע”י לייזר המסמן את הפיצול של הקרנית (המתלה) ומסייע למנתח לבצע ניתוח בקרניות דקות יותר בבטיחות מקסימלית. לאחר סימון הפיצול ע”י הלייזר, המנתח משלים את הפעולה לפני ביצוע הלייזר בו מורידים את המספר.

PRK

שיטת PRK היא השיטה הוותיקה ביותר (מעל 30 שנה) וניתן לראות ללא משקפיים תוך דקות עד ימים ספורים לאחר הניתוח.
תהליך הניתוח: בשלב הראשון מבוצעת הסרה של שכבת תאי האפיתל (הציפוי) של הקרנית, בשלב השני המנתח מבצע שיוף בלייזר על פני הקרנית ובסיום ההליך מונחת עדשת מגע למספר ימים על פני הקרנית על מנת לאפשר צמיחה מחודשת של תאי האפיתל.

טיפול לייזר בעיניים בשיטת PRK נותן מענה מצוין לבעלי קרנית דקה ולאנשים המנהלים אורח חיים ספורטיבי.

אישה בבדיקת ראייה

?איך מחליטים על שיטת הניתוח

ההחלטה על שיטת הניתוח בטיפול לייזר בעיניים מתקבלת במשותף עם המנתח הרופא בעין טל הדסה – על בסיס תוצאות בדיקות ההתאמה, וזאת על מנת לקבל את התוצאה הבטוחה והמיטבית ביותר.

החיים החדשים שלך נמצאים במרחק של כמה שניות ממך

בעוד שהבדיקה המוקדמת וההכנה לניתוח דורשות זמן וסבלנות, הניתוח הוא יחסית מהיר לכל עין. כדאי לדעת המטופל נמצא בחדר ניתוח 10-15 דק' והתיקון בלייזר נמשך 10-15 שניות לכל עין, לא תספיקי למצמץ והחיים שלך ישתנו מקצה לקצה.

 

רוצה ליהנות מחיים יפים ונוחים ללא משקפיים? מלאי פרטים ונציג יחזור אליך לתיאום בדיקת התאמה חינם. ועכשיו גם ניתן ליהנות ממגוון הסדרים עם קופות החולים.

לחצי כאן לבדיקת התאמה חינם