טיפוח ויופי

חדש: הצערת פנים בטכנולוגיה טבעית – פלזמה ליפטינג

מילוי קמטים, החלקת העור, יישור קו הלסת ועוד. יש הרבה טיפולי הצערה, אבל אף אחד מהם לא מתקדם כמו פלזמה ליפטינג, טכנולוגיה חדשנית שפותחה ע"י מדענים. הטיפול מבוצע מחומרים טבעיים המופקים מהגוף, מחזיק לפרק זמן ארוך יותר - ועולה פחות מטיפולים אחרים.

shutterstock_482330014

נשים וגברים רבים נלחמים בקמטים ובתהליכי ההתבגרות של הגוף, ולאורך העשורים האחרונים צמחו הרבה סוגי טיפולים, שאחד מהם הוא מתקדם ביותר – – פלזמה ליפטינג (PRP), טיפול חדשני במיוחד וטבעי למילוי קמטים שפותח על ידי מדענים.

מדובר בטכנולוגיה חדשה לחלוטין שמאפשרת את הידוק העור במקומות שונים בגוף, ובמיוחד באזור הפנים, מחומר הנמצא בגוף שלכם. המשמעות לכך עצומה: לא עוד טיפולים המסתמכים על תוספות של תרופות וחומרים זרים, אלא מילוי המופק אך ורק מטסיות הדם שכבר קיימות אצלכם בגוף. הטיפול פשוט והשינוי שתראו ותחושו מתרחש כבר במהלך ההליך, כשתוקפו ארוך מטיפולים אחרים – לעתים אפילו יותר משנה!

טכנולוגיה חדשנית וייחודית

המכשיר הראשון לייצור פלזמה הופיע בארה"ב לפני יותר מ-5 שנים, וכיום משתמשים בו גם בגרמניה, אנגליה, קנדה, דרום קוריאה וישראל. מדובר במה שקרוי באירופה "הרמה נוזלית" (Liquid Lift). השיטה החדשה מאפשרת לך להפוך את הפלזמה בדם לג'ל בלי תוספת תרופות. באמצעות תהליך ההתחדשות ההדרגתית של העור ניתן למלא קמטים, להחליק את העור ולטפל בחוסר אחידות בפנים, כמו שקעים על הלחיים ומתחת לעיניים, קו הלסת ועוד. הלכה למעשה, מדובר בשינוי מהותי של עור הפנים – וכל זאת, כאמור, מחומר המופק מהגוף עצמו.

מהיר, קל וללא תופעות לוואי

היתרון המובהק בשיטה טמון בכך שהיא לא רק יעילה לטווח ארוך ואפקטיבית להחלפת תהליכים כירורגיים, אלא גם נטולת כאב, הטיפול קצר (כ-30 דקות בלבד) ואינו מלווה בתופעות לוואי משמעותיות. אם בעבר היה צורך בהרדמה מקומית, בשיטה החדשה מתבצעות זריקות עם מחטים רכות, קטנות וכמעט בלתי מורגשות. בטיפול הפלזמה אין פגיעה ברקמות הקיימות והשיפור במראה העור הוא דרמטי, ההתאוששות מהירה ולא כרוכה בהפסד ימי עבודה, ולטיפול אחוזי הצלחה גבוהים והוא מתאים גם לבעלי עור כהה.

איך זה עובד?

הגורם להצערה בטיפול הפלזמה ג'ל הם הטרומבוציטים – טסיות הדם שלנו. הטרומבוציטים הם חלק מ"ניידת העזרה הראשונה" של הגוף. במקרה של פציעה, מצטברות הטסיות במקום שבו נקרע כלי הדם, סותמות את החור ומפרישות חומרים המעודדים את הריפוי. בטיפול הפלזמה, כשהטסיות מוחדרות אל הגוף הן מתנהגות באותה צורה בדיוק – כאילו העור פצוע, וכתוצאה מכך הן מחדשות את התאים ומרפאות אותו.

התוצאה של טיפול הפלזמה מידית והיא מחזיקה לטווח ארוך, לעתים אף למעלה משנה, בניגוד לטיפולים אחרים שמחזיקים למספר חודשים מועט. אפילו כשמגיעים לטיפול נוסף בתום התקופה, התוצאה שעדיין נשארת אינה דורשת חידוש מאסיבי של הנפח, אלא כמויות קטנות בהרבה.

פנים של אישה מבוגרת שמחולקים לשני חלקים. לפני טיפול יופי, ואחרי טיפול יופי.

לשלם פחות, לקבל יותר

כשמדובר בטיפולי הצערה, המחיר עלול להרתיע, אולם טיפולי הפלזמה מהווים הפתעה נעימה, במיוחד עבור אלה הזקוקים לתיקונים משמעותיים, מאחר שעלותו של ג'ל הפלזמה נמוכה יותר ממילוי סינתטי. בהתחשב בכך שמדובר באמצעי הטיפול המתקדם ביותר בתחום הרפואה האסתטית, העסקה משתלמת גם כלכלית וגם מבחינת התוצאה המתקבלת.

רשת המרפאות Sun Clinic היא רשת האסתטיקה הראשונה בישראל שהחלה בטיפולי פלזמה ליפטינג, ולכן רופאיה כבר הספיקו לצבור את הניסיון ההכרחי, על מנת לבצע את הטיפולים על הצד הטוב ביותר.

מגיע לכם ולעור שלכם להרגיש צעירים, חלקים ורעננים. צרו כעת קשר לטיפול ארוך-הטווח ובעל התוצאות המידיות בפלזמה.

רוצה לשמוע עוד?

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לשיחת יעוץ חינם

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

רוצה לשמוע עוד?

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.