פיננסים

ביטוח דירה – הבסיס לביטחון שלכם

יש ביטוחים שאין לנו פריווילגיה להתלבט לגביהם, כמו ביטוח דירה למשל. למה זה כל כך חשוב? ממה מורכב ביטוח הדירה ואיפה כדאי לרכוש אותו? עכשיו כשחברת הביטוח שירביט מציעה ביטוחי מבנה ותכולה אטרקטיביים עם ההשתתפות העצמית הנמוכה בענף ועם חודשיים ראשונים במתנה – זו הזדמנות טובה לדבר על אחד הביטוחים החשובים ביותר.

820×320

אי אפשר לישון בלילה בלי ביטוח דירה

העיתונים והמבזקים ברשת מלאים בסיפורים קורעי לב על דירות שהוצפו, נשרפו, נפרצו והותירו את בעליהן עם נזקים שהפכו עליהם את כל עולמם כי לא היה להם ביטוח דירה. מן הסתם, אף אחד מאיתנו אינו מעונין "לככב" בידיעה כזו. אם תחשבו על זה, בית הוא הנכס היקר והחשוב ביותר שלכם, למעשה זהו רוב קניינכם. את מבצרכם האיתן עלולים לסכן תרחישים שעל רובם אין לכם שליטה: פריצה, גניבה, שריפה, הצפת מים, פיצוץ גז או צנרת, רעידת אדמה ועוד. במקרה של פגיעה משמעותית – תתבקשו לשאת בעלויות כספיות עצומות, שרבים מכם לא יוכלו לעמוד בהן. יתרה מזאת, אם בזמן האירוע ייפגע חלילה אורח או עובד ששהה בביתכם – הם עלולים לתבוע אתכם באופן אישי, מה שיחמיר את המצב הגרוע ממילא.

על מנת שאסון פיננסי כזה לא יפקוד אתכם, עליכם לרכוש ביטוח דירה למבנה ולתכולה. רכישת ביטוח כזה מסתכמת לרוב בעשרות עד מאות שקלים בהתאם לכיסויים שתרכשו, ומאידך היא מגנה עליכם מאובדן של מאות אלפי שקלים ויותר שחברת הביטוח תשלם במקומכם. וכן, בהחלט, הדברים האלה יכולים לקרות לכל אחד ולכן, כשמדובר בביטוח דירה, אין מקום להיסוסים והתלבטויות. אם אתם רוצים לישון בשקט בלילה – אתם חייבים לבטח את דירתכם.

 

 

ביטוח מבנה וביטוח תכולה – שניהם חשובים

ביטוח דירה מתחלק ל-2 סוגים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה.

ביטוח מבנה כשמו כן הוא, מכסה נזקים למבנה הדירה ולכל מה שמחובר אליו – דלתות, חלונות, תשתיות כגון צנרת מים, חשמל, טלפון, מיזוג, הסקה ועוד. בכל חברות הביטוח תמצאו ביטוח מבנה דירה דומה, שכן הרכבו ותנאיו קבועים בחוק. אפשר להבין את חשיבותו הרבה של ביטוח המבנה מהעובדה שהבנקים מתנים כל מתן הלוואה למשכנתא בביצועו, על מנת לוודא ששכרם לא יצא בהפסדם. זאת מתוך מודעות לשכיחותן הגבוהה של הפגיעות הללו ולעלויות האדירות שהן גוררות. חשוב לדעת שבלקיחת משכנתא אינכם חייבים לבטח את המבנה באמצעות הבנק אלא גם באמצעות פוליסה שתרכשו בחברת הביטוח ותשעבדו לטובת הבנק. לעיתים העלות משתלמת יותר, וכן אפשר לקבל הרחבות שלא נמצאות בביטוח הבנקים.

ביטוח תכולה מכסה נזקים שעלולים לקרות לתכולת הבית על כל סוגיה ופרטיה כתוצאה מאירועים וגורמים שונים. ישנם בתים שעלות תכולתם אף משתווה לעלות המבנה, כך שגם במקרה הזה מיותר להסס. במקרה של תכולה יקרה הכוללת תכשיטים וחפצים או מכשירים יקרי ערך, חברת הביטוח שולחת סוקר שעורך רשימה מפורטת של התכולה ומעריך את שוויה. כמו כן, החברה יכולה לדרוש מכם בדיקה או התקנה של מיגון כנגד פריצה או גניבה.

אחרי שהבנו למה צריך, הגיע הזמן לבחון איפה כדאי – ממי כדאי לרכוש ביטוח דירה? בדיוק כאן נכנסת לתמונה שירביט חברה לביטוח עם הצעה משתלמת לביטוח דירה שבהחלט שווה בדיקה.

 

 

ביטוח דירה בשירביט – אטרקטיבי יותר מכולם, יותר מתמיד

לאחרונה יצאה חברת הביטוח שירביט בהצעה אטרקטיבית ביותר לביטוחי מבנה ותכולה, עם או בלי משכנתא. כשתספרו את היתרונות, תבינו שמדובר בהזדמנות מצוינת לבטח את עצמכם במקסימום הגנה ומינימום עלויות. מה הופך את ביטוח הדירה של שירביט למשתלם וטוב כל כך?

 • ההשתתפות העצמית הנמוכה בענף – המשמעות היא שבמקרה של נזק למבנה או לתכולה, רוב העלות תכוסה על ידי שירביט ואתם כמעט ולא תצטרכו להוציא כסף מכיסכם.
 • מחיר קבוע לביטוח – אין הפתעות רעות. סכום הביטוח לא ישתנה ולא יזנק באחוזים בלתי מבוטלים שנה שנתיים לאחר רכישתו, כפי שקורה פעמים רבות בשוק.
 • חודשיים ראשונים במתנה + ביטוח צד ג' בשווי מיליון ₪
 • שירות אישי של נציג צמוד שתמיד יהיה שם לרשותכם במקרה של אירוע כלשהו ויטפל בכל הנדרש החל מהגשת התביעה ועד קבלת הפיצוי. הנציג האישי ידע בדיוק מה הפוליסה שלכם כוללת, ויקדם את קבלת הפיצוי מבלי שתידרשו להתמודד בעצמכם עם בירוקרטיה מתישה.
 • שירות איכותי של חברה אמינה – נכון, זה לא ייחודי לביטוח דירה, אך בהחלט מאפיין ידוע של שירביט שמטפלת בכל תביעה בקפדנות, מהירות ויעילות, תוך הבטחת זכאות התובע לפיצוי הכספי המגיע לו. אלו לא רק מילים, ועל כך יעיד מדד השירות הגבוה שמוענק לשירביט מדי שנה על ידי משרד האוצר.

אם ביטוח דירה הוא משהו שעומד אצלכם על הפרק, אין עיתוי מוצלח מזה עבורכם לפנות לחברת שירביט, לבחון את ההצעה המתאימה לכם ביותר ולרכוש ביטוח דירה שיכסה גם את השקט הנפשי שלכם.

לפרטים נוספים

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

לקבלת חודשיים מתנה + ביטוח צד ג' בשווי מיליון ש"ח

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.