פיננסים

והמנצחת במרוץ ההשקעות היא … פוליסת החיסכון!

הכשרה חברה לביטוח שמה על המסלול את - Best Invest פוליסת החיסכון שמשאירה מאחוריה אבק ומשיגה גם את בתי ההשקעות, מתחריה המיושנים. מה הופך את פוליסות החיסכון לנחשקות כל כך לעומת אורו המתעמעם של ניהול תיק בבית השקעות? ומה הופך את בסט אינווסט לפוליסת החיסכון האטרקטיבית מכולן? רק תקראו וכבר הרווחתם.

820×320 – 2

בא לשכונה בחור חדש…

בעולם פיננסי דינמי ומתקדם, אף אחד כבר לא מוכן לדרוך במקום, וכולנו מחפשים את הדבר הבא. היו ימים בהם הפקדנו את מיטב כספנו בפק"מ הבנקאי שסיפק ריבית מזערית והיו לו תחנות  יציאה ידועות מראש. זוכרים? לימים גילינו את שוק ההון ובתי ההשקעות והתחלנו לנהל תיק השקעות של ממש – זה כבר היה נחשב! עם זאת, תהילת עולם חולפת מטבעה. מאז שדרך כוכבן של פוליסות החיסכון שמציעות  חברות הביטוח, הועם זוהרם של תיקי ההשקעות ומנהלי ההשקעות. פוליסת החיסכון הפכה לאלטרנטיבה מעולה לתיקי ההשקעות של פעם, והיא סוחפת אנשים רבים שגילו את קשת יתרונותיה.

בינינו, למה לכם להישאר תקועים בעידן ישן של חוסר שקיפות, עמלות הזויות ודמי טיפול מופקעים, כאשר מול עיניכם מתהווה דור חדש עם מסלולי השקעה מגוונים, עמלות נמוכות וקבועות, הטבות מס ויתרונות שכדאי לכם להכיר.

היתרונות של פוליסת חיסכון לעומת תיק השקעות

חיסכון בעלויות – תחשבו מה זה בעצם פוליסת חיסכון? מדובר בחוזה ביטוחי ביניכם לבין חברת הביטוח. במסגרת החוזה הזה יש מקום לנהל מו"מ על גובה דמי הניהול השנתיים – כבר התחלתם טוב. כמו כן, חברות הביטוח לא גובות עלויות נוספות מעבר לדמי הניהול שתקבעו יחד מראש. לעומת זאת, בתיק השקעות עליכם לשלם דמי משמרת, עלויות קנייה ומכירה, דמי נאמן ועוד עמלות שונות ומשונות . העלויות הרבות והמשתנות הללו לא מאפשרות ללקוח להעריך מה תהא עלות ניהול התיק שלו בסוף השנה.

שקיפות מלאה בתשואות – פוליסת חיסכון משקפת תשואות ברמה יומית ללקוחות קיימים ופוטנציאליים כאחד. כדי לקבל החלטה מושכלת, תוכלו לבחון את תשואות העבר, להשוות בין מסלולי ההשקעה השונים ולבחור את הטוב ביותר עבורכם. מאידך, מנהלי תיקי השקעות אינם רשאים לחשוף ביצועים ותשואות של תיקים ללקוחות פוטנציאליים, ולכן שיטת המכירה של תיקי השקעות מתבססת על האמון ביועץ ההשקעות ולאו דווקא על ביצועי העבר שלו.

יתרונות מס – פוליסת חיסכון מאפשרת להעביר כספים בין מסלולי השקעה מבלי שפעולות אלו ייחשבו לאירוע מס, כך שלא תצטרכו לשלם מס רווחי הון. לעומת זאת, בתיק השקעות תיאלצו לשלם מס רווחי הון על כל מכירה, ובכך תקטינו את כוח הקנייהשלכם  לנכס הפיננסי הבא.

נכסים לא סחירים – חברת הביטוח יכולה לרכוש בשם קרן האחזקות שלה נכסי נדל"ן, מה שעשוי להציל את הקרן מתשואה שלילית בתקופות שבהן שוק ההון אינו יציב.

אז על הדרך סגרנו, ועכשיו השאלה היא: מה הכתובת?

אנשים מתייעצים עם יועץ השקעות

הכירו את בסט אינווסטפוליסת החיסכון וההשקעה המשתלמת מבית הכשרה חברה לביטוח

הכשרה חברה לביטוח השיקה בשנים האחרונות פוליסות חיסכון שהציגו תשואות מעולות מול שאר שוק ההשקעות.  בהכשרה הבינו מחד את היתרונות שיש לפוליסות החיסכון לעומת תיקי ההשקעות, ומאידך גם את הצורך של הלקוחות, שפוליסות אלו ינוהלו על ידי מנהלי ההשקעות הטובים בישראל. מהבנת הרציונל הזה נרקם שיתוף פעולה בין חברת הכשרה האחראית על הניהול האדמיניסטרטיבי של הלקוחות לבין מנהלי ההשקעות הפרטיים שדואגים לניהול ההשקעות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. משיתוף הפעולה הזה שאנשים רבים הצביעו עבורו ברגליהם ובכספם, נולדה פוליסת החיסכון בסט אינווסט.

לבסט אינווסט יש 3 תוכניות חיסכון והשקעה שמאופיינות בגמישות מרבית:

בסט אינווסט אישי – תכנית לכל מטרה לטווח ארוך או קצר, עם נזילות גבוהה של כספי החיסכון.

בסט אינווסט לעצמאים – תכנית המשלבת בין תכנית משלמת קצבה לבין תכנית לא משלמת קצבה.

בסט אינווסט למנהלים – תכנית למנהלים ולשכירים, המשלבת בין תכנית משלמת קצבה לבין תכנית לא משלמת קצבה.

 

לבסט אינווסט סל של יתרונות וכולם מוזמנים ליהנות

חיסכון עצום בעלויות – אין עמלות קנייה ומכירה כמו בקרן נאמנות או ניהול תיק, ויש דחיית מס על רווחי הון. מעבר בין מסלולים אינו נחשב לאירוע מס ולכן הוא פטור מעמלות ועלויות נוספות.

בחירה בין מסלולים – בחירה מושכלת וחופשית במסלול ההשקעה המתאים ביותר.

שירות מהמומחים – המומחים בבתי ההשקעות המובילים בישראל מייעצים לכם ומנהלים עבורכם את תיק ההשקעות מבלי שתידרשו לשלם להם על השירות המקצועי.

דינמיות וגמישות – ניהול השקעות אקטיבי וגמיש של הכסף עם אפשרות מעבר בין בתי השקעות ובין מסלולי השקעה ללא עלויות וללא תשלום מס.

סטנדרט שירות גבוה ללקוחות הכשרה עם זמינות לכל שאלה או בקשה.

הפקדות – ניתן לבצע הפקדות שוטפות וחד פעמיות.

משיכה בכל עת – ניתן למשוך את כספי הפדיון בהתאם לצורך בכל עת.

הטבות בגיל הפרישה – ישנה אפשרות להטבות מס בגיל הפרישה.

100% חיסכון – פוליסת החיסכון Best Invest אישי מכילה 100% חיסכון ללא רכיב ביטוחי כלשהו.

אמינות – הפוליסות כפופה לפיקוח הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון.

הלוואות – ניתן לקבל הלוואה מהכשרה חברה לביטוח על חשבון הפוליסה בתנאים יוצאי דופן.

הארכת תכנית – יש אפשרות לתוכניות המשך או הארכת התוכנית.

לסיכום, פוליסת החיסכון בסט אינווסט היא אפיק השקעה המשלב את היתרונות המובהקים שיש לפוליסת החיסכון לעומת תיק השקעות, יחד עם ניהול הכספים על ידי מנהלי ההשקעות המובילים במדינה.

מגיע לכסף שלכם בית טוב, ונראה שיותר טוב מזה לא תמצאו.

 

 

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.