עסקים

תקופה של חוסר וודאות? נכס דיגיטלי ישלים את ההכנסה החסרה

בזמן שכולם נמצאים בחל"ת, חלק מהישראלים נחשפו ליתרונות הכלכליים של הנכסים הדיגיטליים. בואו לגלות כיצד גם אתם יכולים למנף את הכוח העצום של רשת האינטרנט לטובתכם.

820X320-3

תקופת משבר הקורונה המחישה לרבים את החשיבות ביצירת מספר אפיקי הכנסה במקביל. עבודה כשכירים או עסק משגשג אינם מעניקים את היציבות הפיננסית העתידית. נכסים דיגיטליים המייצרים הכנסה חודשית רציפה, מהווים הכנסה אלטרנטיבית שנוספת לחסכונות שלכם מדי חודש. חברה אחת מובילה את תחום הנכסים הדיגיטליים בישראל ומעבר לים, ומציעה כיום את האפשרות הזו לכל אדם במחיר שווה לכל כיס.

התעבורה ברשת ממשיכה לצמוח

לנכסים דיגיטליים כיום יש פוטנציאל צמיחה עצום, בין השאר בזכות העובדה כי התעבורה באינטרנט מתעצמת וגדלה. אם נביט אחורה, לפני עשור וחצי בשנת 2005 רק 1.1 מיליארד אנשים היו מחוברים לאינטרנט. כיום, המספרים גבוהים פי חמש. במדינת ישראל יותר מ-80% מהאוכלוסייה משתמשים ברשת האינטרנט, ובארה"ב המספרים עולים ועולים. נכון להיום נמצאים בה 312 מיליון גולשים. ברחבי העולם ההוראה המקוונת בתקופת הקורונה עודדה גם משקי בית שלא היו מחוברת לרשת בעבר להתחבר מהבית, ונתוני כמות החיבורים שאנו צפויים לראות בשנת 2021 יהיו גבוהים אף יותר.

ענקיות המדיה מגיעות להכנסות של מיליארדי דולרים מהנכסים הדיגיטליים שלהן. למשל חברת גוגל הציגה נתוני הכנסות של 41.67 מליארד דולר בשנת 2019, חברת טאבולה הגיעה ל-146 מליון דולר וחברת אאוטובריין  הציגה הכנסות של מעל מיליארד דולר.

אם נחשוב לרגע מהם המוצרים של החברה, נגלה נתון מעניין. המוצרים האמיתיים של החברות הללו הם הגולשים. בכל פעם שגולש נחשף לפרסומת ומקליק עליה, חברות הפרסום הללו מרוויחות כסף. עם מיליוני פרסומות ביום ברחבי העולם, קל מאד לגלות איך כל אחת מהחברות הללו התחילה לבנות עסק שמגלגל מיליארדי דולרים בשנה.

אדם יושב מול המחשב במשרד

תור הזהב של בעלי האתרים הקטנים יותר

כעת, מגיע תור הזהב של בעלי האתרים הקטנים יותר. לקוחות פורשופ כבר גילו כיצד הם יכולים להיות בצד של מקבלי ההכנסה ולא רק של המפרסם. חברת פורשופ בונה עבור עצמה ועבור לקוחותיה אתרי נישה במגוון רחב של תחומים, תוך זיהוי הטרנדים החזקים בכל תקופה. נכסים דיגיטליים אלה מייצרים הכנסה ממספר מקורות:

  • מכירת מוצרים – כל אתר כולל חנות דיגיטלית שבה נמצאים מוצרים מותאמים לנישה של האתר, או שהינם ידועים כנמכרים מאוד ברשת.
  • השכרת שטחי פרסום – שטחי פרסום באתר מושכרים לחברות רבות ביניהן אאוטבריין וטאבולה, המחפשות דרך להגיע לקהלים נישתיים ומפולחים היטב, ומתחלקות עם בעל האתר בהכנסות.
  • תוכניות שיווק שותפים – תוכניות אלה מאפשרות לשווק מוצרים ושירותים ולהרוויח כסף מכל מכירה ללקוחות המגיעים למוכר, דרך האתר.

שירותי אחזקה של האתר

חברת פורשופ בנתה מודל שהוכיח את עצמו בשנים האחרונות של בנית האתר ותחזוקה שוטפת שלו. החברה מזינה תכנים רלוונטיים בשפה האנגלית שכן התוכן מיועד למדינות דוברות השפה האנגלית שם פוטנציאל השוק נאמד בלמעלה מ1.5 מליארד גולשים. יוצרת את הקשרים הנכונים עם מפרסמים ותוכניות שותפים, ומאפשרת לבעל האתר ליהנות מהכנסה פאסיבית בלי שיצטרך לחשוב על תפעול האתר כלל.

ההכנסה הזו מתפתחת וגדלה עם הזמן, ככל שגולשים רבים יותר מגלים את המותג הייחודי שנבנה וחוזרים שוב ושוב לקרוא תכנים, להקליק על פרסומות ולרכוש מוצרים דרך האתר.

לאחר מכן, כל אחד מלקוחות פורשופ יכול למכור את האתר שבבעלותו במחיר שאותו הוא חפץ לקבל, על בסיס התנועה הקיימת באתר והמוניטין שצבר. ניתן כמובן, להמשיך ולהחזיק את האתר לאורך שנים, וליהנות מהכנסה חודשית ללא הגבלת זמן.

רק כדי לסבר את האוזן, מכירה של בלוגים ואתרי נישה יכולה להגיע לסכומי עתק. למשל, אתר UGO נמכר ב-100 מיליון דולרים, אתר Flippa  נמכר בסכום סודי שיתכן והגיע עד למיליון. אתר Fotolog  גם הוא הכניס לבעליו סכום של 90 מיליוני דולרים, ואתר ConsumoSerch  נמכר ב-33 מיליוני דולרים. דוגמאות אלה ממחישות את הפוטנציאל העצום שיש לתחום הנכסים הדיגיטלית ליצירה של הכנסה חודשית מניבה עם אפשרות למימוש בתוך מספר שנים.

משרד עם מספר מקומות ישיבה, מנהל מראה לעובד משהו במחשב

ניסיון של שנים שאין לו תחליף

היתרון הגדול ברכישת נכס דיגיטלי ותחזוקתו באמצעות "פורשופ" הוא מינוף הניסיון שהחברה צברה עם השנים בבנייה של כאלף נכסים דיגיטליים שונים, בארץ ובעולם. חבל לוותר על ההזדמנות הייחודית להיות בעל נכס שיכול להגיע לשווי עצום תוך תקופה קצרה. המטרה של "פורשופ" היא להגיע ל-2,500 אתרי אינטרנט נישתיים, ולמאות מליוני גולשים.

השורה התחתונה: בעוד אפיקים מניבים אחרים של הכנסה כמו הבורסה טומנים בחובם סיכון גבוה, בניית אפיקי הכנסה שונים ברשת האינטרנט טומנת בחובה סיכון מחושב. אם הנכס נבנה בצורה נכונה לאחר מחקר שוק מעמיק, ועם הכרות ארוכת שנים של התחום כפי שמציעה חברת פורשופ, פוטנציאל הרווח משמעותי בכל קנה מידה בתחום.

צרו עמנו קשר לרכישת הנכס הדיגיטלי המניב שלכם עוד היום, ובעוד מספר שנים תופתעו לגלות כיצד הוא גדל, מתפתח ומניב הכנסה פאסיבית עצומה.