הלוואות

סורבתם בבנק? אל תרימו ידיים: כך תוכלו לקבל משכנתא חוץ בנקאית משתלמת

סורבת בבנק? מסתבר שזה לא המוצא האחרון. ישראלים רבים, במיוחד בתקופה הנוכחית, מגלים את הקושי בקבלת הלוואות מהבנקים גם אם יש להם נכס קיים. חלק גדול מהלווים היה יכול לקבל את אישור ההלוואה - אם רק היה לו את הידע והניסיון בעבודה מול הבנקים.

820×320-7

לאורך השנים חברת "קאסל" בנתה קשרים ושיתופי פעולה רבים עם גופים פיננסיים שונים המעניקים הלוואות/משכנתאות מגובי נכסים בתנאים טובים. בזכות זאת אנו יכולים להעניק ללקוחות יעוץ בדבר מגוון אפשרויות רחב לכל לקוח, ולעזור לו למצוא את התנאים המתאימים ביותר למצבו הפיננסי. עצם העובדה שבבעלות הלקוח נכס היכול לשמש כבטוחה לאשראי הניתן ע"י הגוף המממן להחזר ההלוואה/משכנתא, מאפשר לו לקבל את ההלוואה כנגד אותו הנכס בתנאים הטובים ביותר.

בתקופה זו בה עסקים קטנים, עצמאים ושכירים רבים נמצאים במשבר כלכלי, הבנקים מגדרים סיכונים ונוטים לא לאשר הלוואות ו/או הגדלת משכנתאות הקיימות אצלם. באמצעות פגישה קצרה ובהתבסס על נתוני העבר והנתונים הנוכחיים, אנו יודעים לסייע לכם בייעוץ פיננסי מקצועי ומקיף, שיאפשר לכם לקבל אישור להלוואה / משכנתא מגורם פיננסי ולצאת מהמשבר הפיננסי שפקד אתכם.

לבדיקת התאמה בחינם למשכנתא חוץ בנקאית משתלמת – לחצו כאן

קבלת הלוואה גם במצבים מורכבים

חברת "קאסל" תייעץ לכם כיצד ניתן לקבל הלוואה/משכנתא גם במצבים מורכבים מאד. למשל, כאשר זוג מתגרש ומעוניין לחלק את רכושו, וברשותם נכס. במקרה זה הבנק יחייב את הזוג לפרוע את המשכנתא על מנת שיהיה ניתן להעביר זכויות מאחד לשני, עובדה שלא מותירה ברירה אלא למכור את הנכס בעזרת ייעוץ מקצועי של חב' "קאסל" אשר תאפשר לכם להשיג הלוואה/משכנתא מגורם מממן מבלי שהזוג יצטרך למכור את הנכס.

סיטואציה מורכבת נוספת יכולה להיות בגלל חובות שהובילו לצורך למכירת נכס. הנכס עשוי להיות כבר מעוקל לבנקים, חברות אשראי וכו' ולכן לא ניתן לקבל כנגדו הלוואה נוספת. ביכולתנו לייעץ לכם כיצד לצאת מהמשבר הכלכלי, לקבל את המימון הדרוש ע"י גורמים מממנים שאנחנו נמצאים בקשר מולם ולצאת לדרך חדשה.

מלבד זאת אנו מטפלים גם בעסקאות בזמן פשיטת רגל ( קבלת הפטר) וכינוס נכסים, וכן אם נפתחים נגדכם תיקים בהוצאה לפועל. העובדה כי ההתנהלות הכספית שלכם בעבר לא הייתה נכונה, אינה צריכה להשליך על יכולתכם להחזיר הלוואות בעתיד. אנו בחברת "קאסל" יודעים לייעץ לכם כיצד ניתן לקבל הלוואה/משכנתא מיידית וכיצד נכון להתנהל קדימה, כדי לצאת לדרך חדשה ללא חובות.

לבדיקת התאמה בחינם למשכנתא חוץ בנקאית משתלמת – לחצו כאן

מחלקות נפרדות לטיפול בסיטואציות שונות

בחברת "קאסל" אנו יודעים שכל לקוח זקוק לטיפול אישי בהתאם למצב שבו הוא נמצא. לכן, הקמנו שני משרדים בחיפה וברמת-גן שבהם ישנן שלוש מחלקות.

מחלקה משפטית המטפלת במצבים המורכבים כמו גירושין, פשיטות רגל, כינוס נכסים או עיקולים והוצאה לפועל הדורשים התמחות של עו"ד בטיפול בתיקים אלו. מחלקה תפעולית שמסייעת לכם בתהליכי קבלת הלוואה/משכנתה מתחילתה ועד סופה, וכן מחלקת מכירות.

כל המחלקות פועלות בשיתוף פעולה מלא, כדי להשיג את ההלוואה/משכנתה עבור לקוחותינו במהירות האפשרית. חלק גדול מהלווים שטופלו באמצעותנו, קיבל את כספו מהגורם הממן כבר תוך 14 ימים מיום חתימת חוזה ההלוואה. אין זה משנה אם מדובר בהלוואות גישור או משכנתה על נכס קיים, אנו נייעץ לכם מהי הדרך המתאימה ביותר עבורכם ובתנאים הטובים ביותר עבורכם.

לבדיקת התאמה בחינם למשכנתא חוץ בנקאית משתלמת – מלאו את השאלון הקצר

שירות מקצועי וליווי לאורך כל הדרך

ב"קאסל" אנו מעניקים שירות מקיף ללקוחות החברה. כבר בשלב הראשוני, לאחר שיחה קצרה ושליחת מספר מצומצם של מסמכים, אנו יודעים להעריך בסבירות גבוהה מאוד את יכולת הלקוח לקבל הלוואה/משכנתה לכל מטרה מגורם מממן. בשלב השני, תתבצע פגישת ייעוץ (ללא עלות!) שבה אנו בונים תוכנית פיננסית אסטרטגית אישית, הכוללת הסבר מפורט על התנאים, המסלולים ומשך תקופת הלוואה/משכנתה ועוד. בשלב השלישי תתבצע חתימת חוזה מול הגוף המממן שיבחר על-ידי הלקוח, בהתאם להמלצתנו. ייחודה של החברה בכך, שמתקיימות פגישות ייעוץ רק ללקוחות שאנו מעריכים בסבירות גבוהה שיש יכולת לתת להם יעוץ כיצד לקבל את הכספים לכל מטרה על נכס קיים.

חשוב לדעת כי לעיתים המסע שלקוח צריך לעבור מול משרדי ממשלה, עורכי דין, רשויות עירוניות, בנקים ועוד עשוי להתיש. אנו נמצאים כאן עבורכם כדי להפוך את התהליך לקל, פשוט ונוח. מהרגע שבו אנו מתחילים עמכם את התהליך ועד ליום שבו תסיימו את החזר ההלוואה/משכנתה אנו מחוייבים לתת לכם שירות מהיר ומקצועי.

אין זה משנה אם אתם משתמשים בכספי ההלוואות לצורך סגירת חובות בהוצאה לפועל, איחוד הלוואות, קבלת הפטר מפשיטת רגל או עזרה לילדים, האפשרויות העומדות בפניכם בלתי מוגבלות.

גלו את האפשרויות הנוספות ליציאה ממשבר כלכלי, וקבלת משכנתה משתלמת, לאחר יעוץ שלנו, בדרך הקלה והפשוטה ביותר.

לבדיקת התאמה בחינם למשכנתא חוץ בנקאית משתלמת – לחצו כאן