פיננסים

בלי מאמץ ובמיוחד בזמן הקורונה: הנכס שיסדר לכם הכנסה פסיבית יציבה

בתקופה שבה משבר הקורונה מטלטל עסקים ומשנה דפוסי עבודה, הנכסים הדיגיטליים מוכיחים את עצמם כהכנסה מניבה ובטוחה. לא צריך לדעת לנהל את הנכס, המקצוענים יעשו זאת ואתם רק תיהנו מהרווח. איך זה עובד? התשובה מתחילה בשתי מילים: Digital Assets, השותפה שלכם בנכס

820×320

הקורונה הכניסה לחיינו כל מיני מילים קצת מוזרות כמו "מטוש", "בידוד" ו"בדיקות סרולוגיות" והנגיף טלטל את העולם. אבל המשבר שנוצר בעקבותיו גרם גם לשינוי של המציאות. זוגות צעירים, סטודנטים ובני 50 ומעלה מחפשים הכנסה נוספת, כזאת שתעזור להם לשמור על רמת החיים ותשלומי המשכנתא או שכר הדירה. להם? לכם.

מכיוון שלא לכל אחד יש בכיס 20 אלף דולר כדי לרכוש ביטקוין, או סכומי כסף גדולים כדי לקנות נדל"ן, ברור שההכנסה הנוספת צריכה להיות בנכס נגיש, וכזה שמניב כסף ללא סיכון מיותר, הכנסה בטוחה יחסית, בעלת ביקוש גבוה, שלא תאבד מערכה. יש נכס שכזה? ובכן, יש. נכס דיגיטלי.

בעידן האינטרנט, כל מה שצריך כדי לייצר הכנסה נוספת הוא מחשב, חשמל וכיסא. זאת הסיבה שנכסים דיגיטליים הפכו בתקופה האחרונה למבוקשים מאוד. לשם העולם הולך. כדי להקים נכס דיגיטלי אין צורך במיליוני שקלים, מספיקים כמה מאות עד אלפי שקלים בלבד. הנכס הדיגיטלי מספק לכם הכנסה פסיבית קבועה, ואם עושים זאת נכון – היא יכולה להיות אפילו גבוהה מהכנסה שמקבלים מדמי שכירות של דירה או מניות בבורסה.

נכס דיגיטלי

רגע, מה זה בכלל נכס דיגיטלי?

המילה נכס מקפיצה מיד אסוציאציה של דירה, חנות, משרד או מגרש. העיניים רגילות לראות משהו מוחשי. ובכן, נכס דיגיטלי הוא מוחשי לחלוטין והוא 100% נכס, ממש כמו אותם בתים וקרקעות. הוא פשוט נמצא בעולם האינטרנט.

יש נכסים דיגיטליים שהם בבעלות מלאה שלכם ואתם יכולים להפעיל אותם, למלא אותם בתוכן ולשווק אותם כאוות נפשכם. זה יכול להיות למשל בלוג שלכם או אתר מקצועי שהוא הפנים שלכם ברשת.

יש נכסים שהם חלק מפלטפורמה גדולה כמו חנות באמאזון שאתם מתחזקים ויש נכסים דיגיטליים ברשת, כמו אפליקציה, פודקאסט, עמוד אינסטגרם, עמוד יוטיוב ועוד.

כסף יוצא ממחשב

כך תסדרו לעצמכם הכנסה פסיבית קבועה

בניית נכס דיגיטלי מאפס מחייבת כסף וזמן, והיא חייבת לענות על צרכים מסוימים שלכם כמו קידום עסק או תוכן שמשמש אתכם. אבל כדי ליהנות מהכנסה פסיבית, אתם לא צריכים להכיר לעומק את עולמות האינטרנט, הנכסים הדיגיטליים וההתעסקות הטכנית שעומדת בבסיס של הקמה, קידום והשכרה של אתרי אינטרנט מניבים. מה אתם כן צריכים? להתחבר למקצוענים שיעשו זאת עבורכם. Digital Assets היא חברה עם 11 שנות ניסיון בתחום, שמעניקה שירות מלא מא' ועד ת' הכולל את הקמת אתר האינטרנט המניב, השכרה שלו והעברת הרווחים אליכם.

איך זה עובד? Digital Assets תקים עבורכם את הנכס הדיגיטלי, תקדם אותו ותהפוך אותו למניב. הדומיין נרשם על שם הלקוח – זהו נוסח טאבו של אתרי אינטרנט, דמי השכירות מגיעים ישירות אליכם כך שלא צריך לרדוף אחרי מישהו והאתר מוקם על ידי מומחים בינלאומיים בתחום הקמת אתרים, קידום אתרים ומכירות. השיטה ייחודית ל-Digital Assets: היא מקדמת את האתר אורגנית ואז משכירה אותו. אתם שותפים שנהנים מהכנסה פסיבית – ללא בירוקרטיה, ללא עלויות תחזוקה ועם סף כניסה נמוך.

כל אתר מוקם לאחר עבודת מחקר מעמיקה שנועדה למקסם את הרווחים ממנו וכדי להעניק לכם הכנסה כלכלית יציבה. ליצור מצב שבו הכסף עובד עבורכם ולא ההפך. בתקופה שבה משבר הקורונה מטלטל עסקים ומשנה דפוסי עבודה, הנכסים הדיגיטליים מוכיחים את עצמם כהכנסה פסיבית מניבה ובטוחה. אתם לא צריכים לדעת לנהל את הנכס או להשקיע בו משאבים, ניהול הנכס מבוצע על ידי חברת קידום אתרים מקצועית – השותפה שלכם בנכס.