נדל"ן

מהי עסקת "פליפ" ואיך היא תגרום לכם להרוויח עשרות אלפי דולרים בשנה?

אם יש לכם הון עצמי החל מ-100,000 דולר ואתם מחפשים אפיק השקעה שמניב רווח מהיר ומשמעותי תוך זמן קצר – עסקת פליפ בניו יורק תעשה לכם את העבודה. מהי עסקת פליפ? מהם יתרונות המודל הייחודי הזה? למה בארה"ב ובניו יורק בפרט? קבלו את התשובות שיזניקו אתכם לאחד ממסלולי הנדל"ן המהירים, הבטוחים והמשתלמים ביותר.

820×320 – 1

רוחות שינוי מנשבות בתחום יזמות הנדל"ן

עד היום עיקר הרווח בעסקאות נדל"ן הגיע מהשקעות קטנות שהניבו תשואה בטוחה של 5%-8%. אז תשואות זה בהחלט נחמד, אבל מי שרוצה לעשות כסף אמיתי מנדל"ן ולייצר הכנסה של 30%-40% תוך שנה יכול לעשות זאת כיום בשיטה המנצחת של קנייה חכמה, השבחה מהירה ומכירה רווחית. רוחות השינוי בענף הנדל"ן נשאו על כנפיהן את עסקאות הפליפ (אקזיט) – מודל השקעה לטווח קצר, המבוסס על שיתוף פעולה בין משקיע ליזם, שבו ה-WIN-WIN הוא התוצאה הבלתי נמנעת. מי ירצה לפספס הזדמנות כזו?

הכירו את עסקאות הפליפ – המודל הרווחי החדש שכולם מדברים עליו

מיד נספר לכם איך תוכלו לגזור 30%-40% רווח מעסקת נדל"ן אחת תוך פחות משנה בעזרת עסקת הפליפ.

מודל הפליפ מבוסס על הפיכת נכס משועבד של הבנק לעסקה המניבה לפחות 30% תשואה ליזם ולמשקיע בפרויקט. בעסקה זו היזמים נעשים שותפים אבסולוטיים למשקיעים, וכתוצאה מהמינוף ההדדי – כל צד מרוויח יותר מהעסקה. איך זה עובד?

ישנם נכסים טובים, שבעליהם אינם מצליחים להחזיק בהם, ובעקבות זאת הבנק מחלט את הנכס ומוציאו למכירה. בשלב זה, המשקיע והיזם (אתם ואנחנו, צוות יוניברסל נדלן) קונים את הנכס ישירות מהבנק במחיר נמוך בעשרות אחוזים מתחת למחיר השוק שלו. לאחר מספר חודשים נוכל למכור את הנכס במחיר הריאלי שלו ואף מעבר לכך במידה ושיפצנו אותו. כך נוצר "הפליפ" – הבנק שמעוניין להחזיר את ההלוואה שנתן לבעל הנכס המקורי מהר ככל האפשר, מוכר לנו אותו במחיר ראשוני, וכך אנו משיגים נכסים מצוינים במחירי מציאה שמתחת למחירי השוק.

ני יורק

הכתובת לפליפ האולטימטיבי: ארה"ב במקרו, ניו יורק במיקרו

בעלי הון רבים בישראל המעוניינים להשקיע בנדל”ן לטווח זמן קצר מוצאים שהשוק המקומי אינו מתאים להם. הם פונים לשווקי חו"ל, המאפשרים להם לרכוש נכס בסכומים נמוכים משמעותית ולבצע עסקת פליפ מוצלחת. וזה מוביל לשאלה הבאה: איפה?

אם עד עכשיו חשבתם שערי אירופה הן הכתובת להשקעות פליפ – יש מקום למחשבה נוספת.

ארה"ב תופסת חלק נרחב מעסקאות הנדל"ן החכמות ביותר שביצענו במודל הפליפ. הקשרים שפיתחנו בעבודה מול הבנקים השונים בארה"ב ובעיקר בניו יורק, מעניקים לנו יתרון ביתי עצום: יש לנו הזדמנות לתצפית ראשונית על נכסים שיכולים להניב השקעה בטוחה וחכמה.

לפיכך, ביוניברסל נדלן באפשרותנו להציע למשקיעים המחפשים אפיק ליצירת רווח הון בטווח קצר, מגוון רחב של נכסים בארה"ב, שלאחר השבחתם יימכרו בסכומים גבוהים ביותר לעומת סכומי רכישתם. ההזדמנות לרווח מהיר ומשמעותי תוך זמן קצר במיוחד נובע מכך שבשונה מישראל, הטווח לביצוע עסקת פליפ בארה"ב הוא קצר מהותית. עסקת השבחת נכס קיים אורכת בין 8-4 חודשים, ועסקת בניית נכס חדש בין 8-6 חודשים.

ואם בארה"ב, אז שימו דגש על ניו יורק. העיר מספר 1 בעולם, מרכז התבל, תמיד נהנית מביקושים גבוהים, וניתן לבצע בה עסקאות פליפ של קנייה ומכירה תוך פחות משנה. רק לפני שנה הובלנו כאן עסקה שמומנה ב- 100,000 מטעם המשקיע, ו-400,000 דולר מטעם היזם. תוך פחות משנה העסקה הניבה 35% רווח – 35,000 דולר שהמשקיע הרוויח על השקעה של 100,000 דולר תוך פחות משנה!!!

פסל החירות

שנסכם עם היתרונות המרכזיים?

• הקשר שלנו עם מחלקות הנדל”ן בבנקים מקומיים בניו יורק, מאפשר לנו לרכוש נכסים שהבנק העביר לבעלותו לאחר שבעליהם לא עמדו בתשלום המשכנתא, במחיר חסר תקדים של 30%-40% מתחת למחיר השוק.

• מדובר בעסקה בטוחה, שכן הבנק לא ימכור נכס עם שעבודים או חובות כלשהם.

• אנו מממנים עד 80% מערך הנכס, כך שאם יש לכם הון עצמי של 100,000 דולר, תוכלו לרכוש נכס אפילו ב-500,000 דולר. כך, כספכם ממונף ומייצר לכם רווחים גבוהים יותר.

• בעסקת פליפ כזו אינכם צריכים להתעסק עם דיירים או חברת ניהול ותחזוקה על כל הכרוך בכך. הרעיון הוא לקנות, למכור ו"לסיים את הסיפור" תוך פחות משנה.

• הכסף בנאמנות, הנכס נרשם על שם המשקיע והינו 100% בבעלותו.

• עם השנים פיתחנו מנגנון אחראי, צוות הכולל רו"ח ופירמת עורכי דין מהמובילים בישראל, שמלווים את העסקה לאורך כל הדרך. אנו דואגים לכל התהליך וחוסכים מהמשקיע כל התעסקות.

• הכל שקוף ופרוש לעיניכם, והכל בעברית.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.