פיננסים

הגדלת ההכנסה מעבודה מהבית

יותר ויותר ישראלים מגלים בשנים האחרונות, שמול הוצאות שהולכות וגדלות מצד אחד, השכר שלהם לא מצליח לעלות באותה מידה ולאחרונה קבע בנק ישראל בצורה חד משמעית, שהשכר הממוצע אפילו ירד בשנים האחרונות וזאת למרות, שהמשק דווקא צמח באותן שנים בעשרות אחוזים.

הגדלת ההכנסה מעבודה מהבית

הסיבות לירידת השכר רבות. בין אם הסיבה היא היצע עובדים שגדל אל מול הביקוש לעובדים שקטן או הירידה בפריון העבודה של כל עובד והירידה ברווחיות החברות המעסיקות את העובדים – תהה הסיבה אשר תהה – הבעיה של השכירים רק הולכת וגדלה כשהוצאות הבית רק עולות ומתייקרות.

כיצד מתגברים על הבעיה?

מאחר ואנחנו מתקשים להגדיל את השכר שאנחנו מקבלים, כשכירים, ממקום העבודה שלנו, הרי שאחת האפשרויות להגדיל את ההכנסה נמצאת ביכולת שלנו לייצר הכנסה נוספת מעבודה בבית. יש רבים שעבורם היכולת לעבוד מהבית היא חלום ואולי הם אפילו היו מעדיפים לעבוד רק מהבית ולא לצאת מידי בוקר לעבודה ולעומתם, יש רבים שכן מעדיפים לצאת מידי בוקר לעבודה, לפגוש את עמיתהם, ליצור אינטרקציה עם אנשים אחרים וכו' בין אם אתם מעדיפים לצאת כל בוקר לעבודה או חולמים על משרה מלאה מהבית, היכולת שלכם להגדיל את השכר החודשי שלכם נמצאת כאמור, ביכולת שלכם לייצר הכנסה נוספת או עיקרית מעבודה מהבית.

כיצד מייצרים הכנסה נוספת מעבודה מהבית?

במשך שנים הורגלנו, שעבודה ושכר עבודה אנחנו מסוגלים לייצר רק במקום העבודה אליו אנחנו מגיעים כל בוקר. בשנים האחרונות, בין השאר בעקבות מהפכת האינטרנט, יש יותר ויותר ישראלים המסוגלים לייצר תפוקה ולהביא תועלת דרך עבודה מהבית.

לכל אחד יש יכולת מסויימת שבעזרתה הוא יכול להביא תועלת ולייצר הכנסה. בין אם אתם יודעים לכתוב, לעצב, למכור בטלפון ובעיקר אם יש לכם משמעת עצמית לעבוד ללא פיקוח צמוד – אתם בהחלט מסוגלים לעבוד מהבית ולייצר הכנסה עיקרית או נוספת להכנסה שאתם מייצרים מהעבודה העיקרית שלכם.

מסחר במניות – יופי של עבודה מהבית!

מכללת מגמות, המכללה והוותיקה והגדולה במדינת ישראל ללימודי שוק ההון, עוסקת בין השאר, בהכשרה וליווי מקצועי של אנשים פרטיים המעוניינים לייצר לעצמם הכנסה שיטתית מעבודה מהבית. לאחר שהתלמידים מסיימים את לימודיהם הם עוסקים בפעילות זו דרך מחשבם האישי מהבית.

פעילות עשוייה להתאים לכל אחד ואחת אשר מעוניינים לייצר לעצמם הכנסה נוספת או הכנסה עיקרית. רוב התלמידים שלנו הם שכירים שעובדים בעבודה עיקרית בה יש להם יתרון ובערב הם עוסקים במסחר בבורסה האמריקאית ועושים זאת מהבית בליווי צמוד של המכללה.

אז איך מתחילים?

רוב התלמידים אשר מצטרפים ללימודים במכללת מגמות מגיעים דווקא ללא רקע קודם במסחר במניות או בשוק ההון. אדרבא, מנסיוננו מסתבר, שדווקא אלה שמגיעים אלינו ללא רקע או נסיון מצליחים להגיע להישגים גבוהים יותר בהשוואה לכאלה שהתנסו במסחר במניות – ללא הכשרה, נכשלו וכעת עליהם לשכוח משיטות העבודה הלא נכונות שפיתחו וללמוד את השיטה שאנחנו מלמדים.

התלמידים מצטרפים להכשרה מקצועית ומקיפה, הנמשכת חצי שנה ואשר במהלכה הם לומדים כיצד הבורסה פועלת, מה גורם למניה לעלות או לרדת, איך מאתרים את המניה הנכונה, כיצד מנהלים אותה בצורה יעילה, ובעיקר הם מתרגלים את המסחר בזמן אמת באמצעות כסף אמיתי שהמכללה מעמידה לרשותם – לטובת התרגול וההתנסות.

הכשרה מלאה ומקיפה.

במהלך ההכשרה, שנמשכת חצי שנה, התלמידים מגיעים למכללה אחת לשבוע למפגשים הפרונטאליים אך הלימוד לא מסתיים במפגש הפרונטאלי השבועי אלא ממשיך באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים אשר פותחו במשך שנים, המאפשרים לתרגל את החומר הנלמד – מהבית. קורס המסחר בלימוד עצמי הוא רק אחד מאותם כלים. התלמיד מתחבר לקורס אינטרנטי אשר מעביר סוחר המניות המקצועי בישראל ופרשן "לילה כלכלי", מאיר ברק. הקורס כולל 29 שיעורי וידאו מלאים, לומדות, מבחנים ומאפשר לתלמיד לתרגל ולחזק את החומר שלמד במפגש הפרונטאלי.

 

תרגול בכסף אמיתי

אחת הבעיות שיש עם סוחרי מניות מתחילים היא היכולת לסחור ללא חשש עם כסף אמיתי. לטובת נושא זה המכללה מעמידה לכל תלמיד עם תחילת הקורס $250 אמיתיים למסחר, אשר בעזרתם יכול התלמיד לתרגל את החומר הנלמד.בנוסף, התלמיד מקבל מידי בוקר סקירה מלאה ולימודית על שוק המניות, ניתוח של מניות – שעוזר לו בתהליך הלימוד והתרגול וחיבור לחדר לימוד אינטראקטיבי אשר פועל בזמן אמת באמצעות מנחים מנוסים המלווים את שוק המניות בזמן אמת. הכלים האלה חשובים להצלחתו של הסוחר ויעזרו גם לאחר הלימודים במסחר האמיתי.

עבודה מהבית – לאחר ההכשרה

בתחילת המאמר כתבתי על היכולת של כל אחד לייצר הכנסה נוספת מעבודה מהבית. לאחר סיום ההכשרה, רוב הסוחרים פועלים בתחום המסחר במניות במקביל להמשך העבודה שלהם בשעות הבוקר. המסחר מתבצע אל מול השוק האמריקאי ובזכות הפרשי השעות שבין ישראל לארה"ב הסוחר יכול לסחור בזמן אמת בשעות אחר הצהריים והערב. הסוחר יכול להקדיש לנושא זה בין חצי שעה ביום – שלושה ימים בשבוע ועד שעתיים ביום – מידי יום. הכל בהתאם לרצון שלו להמשיך ולהשקיע בתחום זה עד למצב שהוא מצליח לייצר הכנסה שיטתית בצורה סדירה – מידי חודש בחודשו.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.