פיננסים

ניהול תיק השקעות – כך עושים זאת נכון

סכום של מעל 400 אלף ש"ח מאפשר לנהל תיק השקעות בהתאמה אישית לרמת הסיכון המבוקשת על ידי הלקוח. אך כיצד עושים זאת ואיך בוחרים את מנהל התיק? הנה כל מה שכדאי לדעת

hedei-1

תיק השקעות הוא אפיק חיסכון שבשלב מסוים מתחיל להפיק תשואה. כמו תמיד, גובה התשואה נקבע כפונקציה של רמת הסיכון אבל לתיקי השקעות יש יתרונות מהותיים בכל הנוגע לגמישות, שליטה וסחירות. עם זאת, רבים לא יודעים כיצד להפוך את סכום הכסף שחסכו לתיק השקעות אפקטיבי ואיך לנהל אותו בטווח הקצר והארוך.

הפתרון המומלץ לסכום של מעל 400 אלף ש"ח הוא לנהל תיק השקעות על ידי חברת בוטיק. בניגוד לבתי השקעות גדולים שמנהלים את לקוחותיהם כמקשה אחת או מיועצי בנקים שכלל לא יכולים לנהל את התיק, חברת בוטיק מספקת ניהול תיקים יצירתי ודינאמי. בנוסף, חברת בוטיק לניהול תיקים היא היחידה שיכולה להגיב במהירות לשינויים ולתמורות בשווקים על מנת למקסם רווחים.

תפקידו של מנהל התיק והכסף שלך

חברת השקעות בוטיק מספקת שירות אישי וצמוד ממנהל תיקים מורשה. במקום שנציג מכירות שלא באמת מכיר את שוק ההון ייצור קשר עם המשקיע, מנהל התיקים הוא זה שמדבר איתו משיחת הטלפון הראשונה. בהמשך מתקיימת פגישת אפיון מעמיקה ומקצועית, שני הצדדים קובעים את רמת הסיכון ומנהל התיק מסייע בתהליך פתיחת חשבון ניהול תיקים בבנק.

חשוב לציין שניהול תיקי השקעות דרך חברת השקעות מאפשר להשאיר את הכסף בחשבון על שמכם. המשמעות היא שהכסף זמין, סחיר ונגיש בכל רגע נתון ושאפשר להחליט מתי וכמה למשוך מתוכו. עם זאת, כדאי לוודא שחברת ההשקעות היא חברה פרטית שאינה מנהלת תיק נוסטרו (עצמי) ושהמדיניות שלה מאפשרת למנהל התיק להתרכז רק באינטרסים של החוסכים.

איך מזהים בית השקעות אמין?

יתרונות פיננסיים היא חברת השקעות בוטיק שנוסדה כבר בשנת 2004 ולכן יש לה ניסיון מוכח. מלבד התחייבות לשירות רציף ואישי, מי שיוצר קשר עם הלקוחות הוא מנהל תיק השקעות ולא נציג שירות. כמו כן, יתרונות פיננסיים מתאימה לכל לקוח אסטרטגיית השקעה אופטימלית ופועלת במדיניות יצירתית שקשובה למגמות המשתנות של שוק ההון.

בית השקעות אמין ומקצועי שמעוניין להתאים ב 100% את אופי התיק ללקוחותיו לא ינהל אותו באמצעות קרנות נאמנות או קופות גמל ולא ישווק מוצרים בשוק ההון. בהקשר הזה, יתרונות פיננסיים היא חברה שאין לה ניגוד עניינים מול הלקוחות והאינטרס היחיד שלה הוא הרווח שלהם. כחברת בוטיק ותיקה, יתרונות פיננסיים מוכיחה שכל לקוח הוא לקוח גדול ושצוות מקצועי יכול לתרגם יושרה לביצועים.

לסיכום, השילוב בין אמינות ושירותיות מציב חברת השקעות בוטיק ברמה אחת מעל אפשרויות ההשקעה הרגילות – בנקים או גופי השקעות גדולים. למעשה, חוסכים עם מעל 400 אלף ש"ח שרוצים להרוויח משוק ההון יכולים כבר עכשיו לפנות למנהלי התיקים של יתרונות פיננסיים ולהשאיר פרטים כדי שמנהל תיק השקעות יחזור אליהם עם כל המידע הרלוונטי.

האמור לעיל אינו תחליף לייעוץ המתחשב בצרכיו הייחודיים של כל משקיע ואין בו בכדי להבטיח תשואה עודפת כלשהי בתיק ההשקעות. השירות כפוף לתנאי החברה והתאמתו לנתוני או צרכי הלקוח.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

* מינימום השקעה של 400,000 ₪

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.