פיננסים

הדור החדש – הלוואה חוץ בנקאית גמישה ומתחשבת

max מספקת הלוואה חוץ-בנקאית ייחודית, המאפשרת דחייה של החזר הקרן עד שנה מלקיחת ההלוואה. התכנסנו לבחון: אילו אפשרויות הכניסו לחיינו ההלוואות החוץ בנקאיות? על איזה צורך הן עונות? האם הן כדאיות? האם יש יתרונות להלוואה באמצעות כרטיס האשראי? התשובות בכתבה שלפניכם

820×320

ישראל. 2020. כולם – צעירים ומבוגרים בכל סטטוס, שואפים להתקדם, להגשים עוד חלום, לסמן וי על עוד משימה, אבל… כמעט כולם מרגישים את המועקה הכלכלית, את הידיים הכבולות, והחשש מכניסה למינוס בבנק שיהדק את הכבלים, ותצטרכו לחיות תחת כובדו.

אז כן, בהחלט, רובנו מצליחים לעמוד, מי יותר ומי פחות, בהוצאות השוטפות הגבוהות ממילא, אבל מה קורה עם מה שמעבר להן? איך נממן את האירוע משפחתי שכל כך חיכינו לו? איך נממן טיפול רפואי חשוב? בהתחשב בחוק להגבלת השימוש במזומן, איך נשיג את המימון הנדרש כאן ועכשיו כדי לסגור עסקה שפותחת לנו חלון הזדמנויות להצלחה כלכלית? וכמובן, איך נעשה זאת מבלי שניאלץ "לבלות" אצל מנהל הבנק? לפתרון שכבר הפך זה מכבר למוכר ופופולרי קוראים הלוואה חוץ בנקאית.

הלוואות חוץ בנקאיות – תחום מוסדר, מבוקר ומשתלם

לפעמים כללי המשחק פועלים לטובתנו, וזה בדיוק מה שקורה כאשר ענף ההלוואות כבר לא יושב רק על גזע העץ הבנקאי. באפריל 2019 השיק בנק ישראל מאגר, בו נשמרים נתוני היסטוריית האשראי של אזרחי המדינה. המטרה היא לשנות את חוקי המשחק – אם עד כה רק לבנקים היה מידע על היסטוריית האשראי של הלקוחות שלהם, ובהתאם לכך הוא הציע להם הלוואות, הרי שכעת גם גופים פיננסיים חוץ בנקאיים יוכלו להיחשף למידע זה, בכפוף להסכמת הלקוח כמובן. מהלך זה צפוי להגביר את התחרות על מתן אשראי לצרכנים בין הבנקים לגופים חוץ בנקאיים.

* המידע נאסף על ידי חברת סקינדו וזו תעביר לחברת max

למה כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית מחברת אשראי?

הלוואה חוץ בנקאית כשמה כן היא, אינה קשורה למסגרת האשראי בחשבון העו"ש שלכם בבנק, אינה נשענת עליה ואינה גורמת לחריגה ממנה. תחשבו על היתרון הזה, ועד כמה הוא מאפשר לכם להרגיש חופשיים ומשוחררים.

בנוסף, כמה זה קל, זמין ומהיר. לא תצטרכו להגיע פיזית לחברת האשראי, לא תאבדו זמן וסבלנות בנבכי הליך בירוקרטי מתיש, לא תצטרכו לתור אחרי ערבים או להביא בטחונות. זאת הלוואה שאפשר לקבל און ליין או בשיחת טלפון עם נציג, ולקבל תשובה מיידית בנוגע לזכאותכם להלוואה. הזכאים יקבלו את הכסף תוך 3 ימי עסקים לחשבון הבנק.

בחברת האשראי ההלוואה החוץ בנקאית ניתנת ללקוחות כל הבנקים. לא משנה באיזה בנק בחרתם לנהל את החשבון שלכם תוכלו לקבל בנוסף הלוואה מחברת אשראי חוץ בנקאית.

ההלוואה מותאמת לכל לקוח לפי יכולות ההחזר שלו – אתם תקבעו מתי להתחיל ולכמה תשלומים לפרוס בכפוף לגבולות הבסיסיים.

באשר לריבית, תופתעו לגלות שלפעמים היא יכולה להיות אפילו נמוכה מזו שיציע לכם הבנק. כך לדוגמה, max מציע ללקוחות שקיבלו הצעה להלוואה אטרקטיבית יותר מהבנק – הנחה של 1% עד גובה של ריבית מינימלית בשיעור פריים + 3.5%.

כל היתרונות הללו הופכים את ההלוואה החוץ בנקאית מחברת אשראי לנוחה, זמינה ומשתלמת. מהר מאוד הכסף יהיה בידכם, ויש לכם את כל הקרדיט לעשות בו כרצונכם בהתאם ליעד שבחרתם עבורו.

max היא הלוואה שהולכת לקראתכם

בכל הקשור להלוואה גמישה ומתחשבת, max נושאת דגל של חלוציות בנושא. max הייתה חברת האשראי הראשונה שהציעה ללקוחותיה אפשרות דחייה של תחילת החזר הקרן. כיום ההלוואה באמצעות כרטיס max ניתנת לזכאים לכל מטרה עם אפשרות דחיית תחילת ההחזר בשני מסלולים עיקריים. דחיית תחילת החזר ההלוואה עד לחצי שנה בתשלום ריבית גישור בעת תחילת ההחזר או דחיית החזר ההלוואה בשנה שלמה בתשלום ריבית גישור מדי חודש. גם בעידן שבו חברות נוספות כבר מעניקות תקופת גרייס, max מובילה בגמישות ובאפשרות ההארכה במועד בו מתחילים לשלם את ההחזר.

ונסכם בהיי לייטס של max

• הלוואה לכל מטרה עד 100,000 ₪ ועד 60 תשלומים.

• ניתנת בנוסף למסגרת העו"ש בבנק.

• הזכאים יוכלו לקבל הלוואה הזולה ב-1% לעומת הבנקים עד ריבית מינימלית של פריים + 3.5%!

• מתבצעת בתהליך קל ופשוט ללא צורך בפרוצדורות מיוחדות ומייגעות.

• מהירה – בדיקת הזכאות היא מיידית, והזכאים מקבלים את הכסף לחשבון תוך 3 ימים.

• אינה מצריכה הצגת בטחונות והחתמת ערבים.

• אתם מתחילים להחזיר אותה מתי שתחליטו החל מחודשיים ועד שנה.

 

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | המלווה: מקס | כפוף לאישור ותנאי החברה | הפרסום אינו מהווה הצעה למתן אשראי | דחיית החזר ההלוואה בכפוף לתשלום ריבית גישור | הצעת ההלוואה תינתן בהתאם לנתוניו האישיים של הלקוח | ההטבה בהצעת ההלוואה תינתן עד ריבית מינימום של פריים+3.5%, בכפוף להצגת פרטי הצעת ההלוואה שהתקבלה מהבנק