פיננסים

הדור החדש – הלוואה חוץ בנקאית גמישה ומתחשבת

max מספקת הלוואה חוץ-בנקאית ייחודית, המאפשרת דחייה של החזר הקרן עד שנה מלקיחת ההלוואה. התכנסנו לבחון: אילו אפשרויות הכניסו לחיינו ההלוואות החוץ בנקאיות? על איזה צורך הן עונות? האם הן כדאיות? האם יש יתרונות להלוואה באמצעות כרטיס האשראי? התשובות בכתבה שלפניכם

820×320

ישראל. 2019. כולם – צעירים ומבוגרים בכל סטטוס, שואפים להתקדם, להגשים עוד חלום, לסמן וי על עוד משימה, אבל… כמעט כולם מרגישים את המועקה הכלכלית, את הידיים הכבולות, בין אם המינוס בבנק הוא זה שמהדק את הכבלים, ובין אם זהו חוסר הרצון להשתעבד למינוס שכזה ולחיות תחת כובדו.

אז כן, בהחלט, רובנו מצליחים לעמוד, מי יותר ומי פחות, בהוצאות השוטפות הגבוהות ממילא, אבל מה קורה עם מה שמעבר להן? איך נממן את האירוע משפחתי שכל כך חיכינו לו? איך נממן טיפול רפואי חשוב? בהתחשב בחוק להגבלת השימוש במזומן, איך נשיג את המימון הנדרש כאן ועכשיו כדי לסגור עסקה שפותחת לנו חלון הזדמנויות להצלחה כלכלית? וכמובן, איך נעשה זאת מבלי שניאלץ “לבלות” אצל מנהל הבנק? לפתרון שכבר הפך זה מכבר למוכר ופופולרי קוראים הלוואה חוץ בנקאית.

הלוואות חוץ בנקאיות – תחום מוסדר, מבוקר ומשתלם

לפעמים כללי המשחק פועלים לטובתנו, וזה בדיוק מה שקורה כאשר ענף ההלוואות כבר לא יושב רק על גזע העץ הבנקאי. באפריל 2019 השיק בנק ישראל מאגר, בו נשמרים נתוני היסטוריית האשראי של אזרחי המדינה. המטרה היא לשנות את חוקי המשחק – אם עד כה רק לבנקים היה מידע על היסטוריית האשראי של הלקוחות שלהם, ובהתאם לכך הוא הציע להם הלוואות, הרי שכעת גם גופים פיננסיים חוץ בנקאיים יוכלו להיחשף למידע זה, בכפוף להסכמת הלקוח כמובן. מהלך זה צפוי להגביר את התחרות על מתן אשראי לצרכנים בין הבנקים לגופים חוץ בנקאיים.

למה כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית מחברת אשראי?

הלוואה חוץ בנקאית כשמה כן היא, אינה קשורה למסגרת האשראי בחשבון העו”ש שלכם בבנק, אינה נשענת עליה ואינה גורמת לחריגה ממנה. תחשבו על היתרון הזה, ועד כמה הוא מאפשר לכם להרגיש חופשיים, מבלי להשפיע לרעה על מעמדכם בבנק, מבלי צורך בהתדיינות מול הבנק, ומבלי ליצור חובות בנקאיים נוספים.

בנוסף, כמה זה קל, זמין ומהיר. לא תצטרכו להגיע פיזית לחברת האשראי, לא תאבדו זמן וסבלנות בנבכי הליך בירוקרטי מתיש, לא תצטרכו לתור אחרי ערבים או להביא בטחונות. זאת הלוואה שאפשר לקבל און ליין או בשיחת טלפון עם נציג, ולקבל תשובה מיידית בנוגע לזכאותכם להלוואה. הזכאים יקבלו את הכסף תוך 3 ימי עסקים לחשבון הבנק.

בחברת האשראי לא יעניין אף אחד לאיזה בנק אתם שייכים. ההלוואה החוץ בנקאית ניתנת ללקוחות כל הבנקים.

ההלוואה מותאמת לכל לקוח לפי יכולות ההחזר שלו – אתם תקבעו מתי להתחיל ולכמה תשלומים לפרוס בכפוף לגבולות הבסיסיים.

באשר לריבית, תופתעו לגלות שלפעמים היא יכולה להיות אפילו נמוכה מזו שיציע לכם הבנק.

כל היתרונות הללו הופכים את ההלוואה החוץ בנקאית מחברת אשראי לנוחה, זמינה ומשתלמת. מהר מאוד הכסף יהיה בידכם, ויש לכם את כל הקרדיט לעשות בו כרצונכם בהתאם ליעד שבחרתם עבורו.

max היא הלוואה שהולכת לקראתכם

בכל הקשור להלוואה גמישה ומתחשבת, max נושאת דגל של חלוציות בנושא. max הייתה חברת האשראי הראשונה שהציעה ללקוחותיה אפשרות דחייה של תחילת החזר הקרן. כיום ההלוואה באמצעות כרטיס max ניתנת לזכאים לכל מטרה עם אפשרות דחיית תחילת ההחזר בשני מסלולים עיקריים. דחיית תחילת החזר ההלוואה עד לחצי שנה ללא תשלום כלל, או דחיית החזר ההלוואה בשנה שלמה בתשלום ריבית גישור. גם בעידן שבו חברות נוספות כבר מעניקות תקופת גרייס, max מובילה בגמישות ובאפשרות ההארכה.

ונסכם בהיי לייטס של max

• הלוואה לכל מטרה עד 100,000 ₪ ועד 60 תשלומים.

• ניתנת בנוסף למסגרת העו”ש בבנק.

• מתבצעת בתהליך קל ופשוט ללא צורך בפרוצדורות מיוחדות ומייגעות.

• מהירה – בדיקת הזכאות היא מיידית, והזכאים מקבלים את הכסף לחשבון תוך 3 ימים.

• אינה מצריכה הצגת בטחונות והחתמת ערבים.

• אתם מתחילים להחזיר אותה מתי שתחליטו החל מחודשיים ועד שנה.

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | המלווה: מקס | כפוף לאישור ותנאי החברה

הפרסום אינו מהווה הצעה למתן אשראי | דחיית החזר ההלוואה בכפוף לתשלום ריבית גישור

לפרטים נוספים:

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

תיירות אזרחות פורטוגלית: המדריך השלם בדרך לדרכון האירופאי שלכם

פיננסים מהי עסקת “פליפ” ואיך היא תגרום לכם להרוויח עשרות אלפי דולרים בשנה?

אם יש לכם הון עצמי החל מ-100,000 דולר ואתם מחפשים אפיק השקעה שמניב רווח מהיר ומשמעותי תוך זמן קצר – עסקת פליפ בניו יורק...

תיירות 1969 שוב מחדש: הטיול שייקח אתכם אל השנה ששינתה את העולם

לימודים עושים חשבון: למה חשבונאות ומדוע דווקא במרכז האקדמי למשפט ולעסקים?

פיננסים Total Pay-Back: הכרטיס שמחזיר לכם כסף על ההוצאות שלכם

ה יכול להיות יותר משתלם מקנייה היום שמחזירה לך כסף מחר? על השאלה הזאת ענתה max בעזרת כרטיס אחד שמאפיל על כל שאר כרטיסי...

לייף סטייל עם איזה מתנות תפנקו את בני הזוג בחג?

פיננסים למה אין בישראל מספיק ארנקים דיגיטליים?

צרכנות איך משפרים את קליטת ה-Wifi?

נדל"ן חריש מציגה: החיים שכל משפחה צעירה רוצה

לפרטים נוספים

מחפשים הלוואה גמישה? לחצו כאן

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.