פיננסים

גמישות ומשתלמות יותר: אלו ההלוואות שמביני עניין לוקחים

אם בעבר היצע ההלוואות היה מוגבל או שאנשים פשוט היו לוקחים הלוואה מהבנק שלהם, היום המבחר רחב יותר מאי פעם. באנו לעשות לך סדר ובדקנו אילו סוגי הלוואות זמינות היום ואיזו הלוואה הכי כדאית. כתבה ששווה לקרוא

820x320_2

אומרים שהחיים הם מה שקורה בזמן שאנחנו עושים תכניות, ושנת 2020 בהחלט לקחה את כל התכניות שעשינו, שינתה אותן, והפכה את החיים שלנו לאחרים. כולנו הושפענו מהשינויים שגלי הקורונה יצרו, אבל דבר אחד בטוח: החיים ממשיכים.

המציאות והרצון של כולנו לחיות טוב חזקים יותר מכל דבר אחר. אז נכון, לא נשקיע בחופשה מטורפת או אירוע משפחתי גרנדיוזי, אבל אין ספק שכולנו רוצים לחיות וליהנות ממה שניתן. בעוד שחלק מעוניינים לשדרג את הרכב, אחרים רוצים לנצל את התקופה להשקעות נדל"ן ויש את המשפחות שחושבות על שיפוץ. בעוד שמגוון ההלוואות בשוק גדול, יותר ויותר ישראלים שמבינים עניין ובודקים מה הכי משתלם מגיעים למסקנה דומה – הלוואה חוץ בנקאית היא אופציה מעולה.

המציאות השתנתה

בדור של ההורים שלנו, הבחירה היתה ברורה: הולכים לסניף הבנק, מחכים בתור, מבקשים להיפגש עם מנהל הבנק ומבקשים הלוואה. האם הוא יאשר אותה? לא ברור. האם התנאים הם אופטימאליים? לא בטוח. אבל זה היה חלק מהמציאות. למרבה המזל, כיום הזירה הפיננסית השתנתה ואפשר ליהנות גם ממבחר הלוואות, לרבות הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים שההורים שלו היו יכולים רק לחלום עליהם. אבל מה המבחר הגדול שם בחוץ, ואיך לבחור מתוכו את האופציה הטובה ביותר? זמן לעשות סדר.

מבחר סוגי הלוואות – איזו הכי תתאים לצרכים שלכם?

קיים כיום מבחר של הלוואות, שתוכלו לקחת מהבנק שלכם או מגוף אחר שמחובר למערכת האשראי של בנק ישראל. הנה מספר סוגי הלוואות פופולריים שכדאי להכיר:

 • הלוואת שפיצר: שפיצר מתייחס להחזר הלוואה שמבוסס על תשלום חודשי קבוע, שיכול להתעדכן לפי ריבית הפריים.
 • הלוואת בלון: הלוואה זו גמישה כמו בלון ומאפשרת לקבל את ההלוואה מיידית ולהחזיר אותה בהמשך, כשהחזר ההלוואה מופרד מהתשלומים הנלווים – הריבית וההצמדה.
 • הלוואת גרייס: Grace, חסד באנגלית, מתייחס ל"חסד" שהגוף המלווה עושה כשהוא מוכן לוותר לנו על תשלום הקרן ומבקש מאיתנו לשלם לו בתקופה שהוגדרה כגרייס רק את עלות הריבית.

כדאי לדעת: מרבית ההלוואות מושפעות מריבית הפריים, שמורכבת מריבית בנק ישראל המשמשת כבסיס לתמחור עסקאות פיננסיות בתוספת 1.5% ריבית. נכון לאוגוסט 2020 ריבית הפריים עומדת על 1.6%.

ממי כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית?

דווקא עכשיו, בתקופת חוסר הוודאות של הקורונה, חשוב להיות מחושבים ולבחור את ההלוואה שלכם בצורה מושכלת; כפי שהבנתם עד כאן, הכוח כיום בידיים שלכם, לכן, בדיוק כפי שאתם בוחנים את השוק לפני שאתם קונים רכב, דירה או לפ טופ, כך כדאי לצאת ל"שופינג" לפני שבוחרים את ההלוואה השווה ביותר.

אז נכון, עוד אין Zap שמשווה את כל תנאי ההלוואות הזמינים, אבל דבר אחד ברור, גם אם הוא נשמע מפתיע: לעיתים קרובות, הלוואה חוץ בנקאית זולה יותר מהלוואה מהבנק.

ב-max תוכלו לקחת הלוואה בעלות בריבית של 1% פחות מהבנק – הבדל משמעותי שהופך את ההחלטה לקחת הלוואה לפשוטה מתמיד.

למה כדאי לך לקחת הלוואה מ-max?

 1. גןף חוץ בנקאי גדול ואמין שמפוקח ע"י בנק ישראל.
 2. הלוואה חוץ בנקאית שלא יושבת על העו"ש בבנק.
 3. תהליך מהיר ופשוט בדיגיטל או בשיחת טלפון.
 4. בדיקת זכאות מידיית.
 5. קבלת הכסף תוך 3 ימים מיום החתימה על הטפסים.
 6. max מציעים את תקופת הגרייס הארוכה ביותר בשוק – עד שנה שלמה מיום קבלת ההלוואה.
 7. הצעות ייחודיות שמאפשרות לקבל הלוואה משתלמת יותר מהבנק.

תוכלו לקבל מ-max הלוואה לכל מטרה, עד 100,000 ₪ ועד 60 תשלומים ובתנאים הכי נוחים – אתם מתחילים להחזיר אותה מתי שתחליטו החל מחודשיים ועד שנה.

ההנחה תינתן עד ריבית מינימום של פריים +3.5% | בכפוף לתנאי המבצע | מותנה בהצגת ההצעה שהתקבלה מהבנק | דחיית ההלוואה בתשלום ריבית גישור | אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | המלווה: מקס | כפוף לבדיקת זכאות ולאישור ותנאי החברה

הזינו פרטים לקבלת שיחת ייעוץ בחינם ובדיקת זכאות לקבלת ההלוואה

 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים >

הזינו פרטים לקבלת שיחת ייעוץ בחינם ובדיקת זכאות לקבלת ההלוואה

 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

הזינו פרטים לקבלת שיחת ייעוץ בחינם ובדיקת זכאות לקבלת ההלוואה

 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.