פיננסים

Total Pay-Back: הכרטיס שמחזיר לכם כסף על ההוצאות שלכם

מה יכול להיות יותר משתלם מקנייה היום שמחזירה לך כסף מחר? על השאלה הזאת ענתה max בעזרת כרטיס אחד שמאפיל על כל שאר כרטיסי האשראי בארנקכם. הפסיקו לעבוד בשביל כרטיסי האשראי שלכם והכירו את מכונת הזמן של max – כרטיס Total Pay-Back, שעובד ב"להחזיר לכם".

820×320-–-4

הצורך של כל אחד ואחת מאיתנו להתנהל כצרכנים נבונים מקבל מענה על ידי ביצוע רכישות באמצעות כרטיס אשראי. השימוש בכרטיס אשראי נוח ויעיל. הוא פוטר אותנו מלשאת מזומנים בארנק, עוזר לנו לעקוב אחר ההוצאות החודשיות הקבועות והמשתנות שלנו, ולתכנן בהתאם לזה את התנהלותנו לטווח הקצר והארוך. בנוסף לכל אלה, יש גם בונוס – מגוון החזרים והטבות שמקנים כרטיסי האשראי השונים על רכישות והוצאות שאנו משלמים באמצעותם. הבעיה מתחילה כשאנחנו רוצים להפיק את המיטב מהטבות האשראי (ובצדק – מגיע לנו), וכתוצאה מכך לוקים בתסמונת ריבוי הכרטיסים.

מה גורם לנו להשתמש בכמה כרטיסי אשראי במקביל, ולמה זה לא מומלץ?  

תסמונת ריבוי כרטיסי האשראי נובעת מההטבות שכל כרטיס מעניק. האחד מעניק לנו הטבה לקניות ברשת הפארם, השני הכי משתלם לקניות באינטרנט, השלישי שייך למועדון לקוחות של רשת אופנה פופולרית, הרביעי מאפשר לנו ליהנות ממבצעים ברשת המזון בה אנו מורגלים לקנות, וכן הלאה. השאיפה שלנו לנצל את מרב ההחזרים וההטבות מאלצת אותנו לזכור בדיוק (ופעמים רבות אנחנו נוטים גם לשכוח) איזה כרטיס עלינו לשלוף במקום הנכון. כתוצאה מכך, במקום שהכרטיסים ישרתו אותנו, אנחנו צריכים לעבוד בשבילם.

עוד עוקץ שטמון במלכודת הדבש של ריבוי כרטיסי האשראי נובע מהעובדה שכל הקניות הגדולות לכאורה – מזון, בגדים, פארם וכו', מהוות רק כרבע מסך ההוצאות שלנו. כרטיסי האשראי למיניהם אינם מעניקים החזרים על חשבונות אשראי/ארנונה/טלפון וכו' שאנו משלמים. גם לא על טיסות וקניות בחו"ל, כמו גם על הוצאות רבות מקטגוריות כאלה ואחרות.

בדיוק כאן נכנסת לתמונה כרטיס total pay back של max – על כל הוצאה בהווה תקבלו החזר בעתיד.

משפחה שמחה בקניות

Total Pay-Back  – טוטאלי בהחזרים

Total Pay-Back, כרטיס האשראי החדש של max אינו מוגבל כמו שאר בני מינו, שמספקים החזרים רק עבור קנייה בחנות או רשת כזו או אחרת. הוא נותן החזר כספי על כל ההוצאות והקניות בכרטיס בלי יוצא מן הכלל. לא חשוב מה תקנו או על מה תשלמו היום – ההחזר בוא יבוא. הכרטיס החדש נולד מתוך קריאת שוק נבונה של חברת max, לפיה הצרכנים מעוניינים בכרטיס אחד שייתן להם החזר על כל קנייה והוצאה. והוא נותן גם נותן החזר לכל הוצאה כולל כאלו המתבצעות בחו"ל, ומצ'פר גם בהטבות שונות על הדרך.

איך עובד הכרטיס שמחזיר לכם כסף?

ברגע שאתם מבצעים פעולת תשלום בכרטיס ה- Total Pay-Back, ולא חשוב היכן קניתם ועל מה שילמתם, הכרטיס צובר נקודות. מימוש הנקודות נעשה באמצעות giftcard דיגיטלי, שיזכה אתכם בהחזר של 1% על כל ההוצאות ששולמו בעזרת הכרטיס ו -0.5% על תשלום חשבונות. קניתם היום מקרר ב-8,000 ₪? קבלו 80 ₪ לרכוש לעצמכם כל מה שחשקה נפשכם מבגדים ועד קניות בסופר. שילמתם חשבון חשמל בסך 1000 ₪? יש לכם 50 ₪ להתפנק בארוחת בוקר או לקנות מוצרי פארם. אתם יכולים כמובן לצבור נקודות מהרכישות הקודמות/הבאות ולשלם עם ההחזר המצטבר את הטיסה הבאה שלכם לחו"ל (וגם ליהנות מביטוח נסיעות חינם עבור 5 ימים). ואז כשתגיעו לחו"ל, על כל חגיגת שופינג שתעשו, תקבלו את ההחזר הרגיל, בדיוק כמו זה הניתן על ההוצאות שלכם בארץ. עם כרטיס Total Pay-Back לא משנה איפה ועל מה הוצאתם כסף בהווה, כי תקבלו החזר עבור ההוצאות שלכם בעתיד.

סל הפתרונות והיתרונות של Total Pay-Back כולל:

• החזר של 1% על כל הקניות וההוצאות למיניהן.

• החזר של 0.5% על תשלומים כגון: חשמל, מים, ארנונה וכו'.

• החזר כספי של 15% על קניות המבוצעות באתרי אינטרנט בעזרת שירות Pay-Back.

• שנה ראשונה פטורה מדמי כרטיס.

• ביטוח נסיעות לחו"ל חינם עבור 5 ימים.

טוטאלי, כבר אמרנו?

* הנפקת הכרטיס מותנית בהחזקת כרטיס אשראי במעמד השיחה * 

לפרטים נוספים

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצים להרוויח מההוצאות שלכם? הזינו פרטים ונציג יחזור בהקדם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.