עסקים

חשיפה: רוב בעלי העסקים מפספסים את הטריק שיכול למנף אותם, בקלות

כדי שהעסק יצליח ויתפתח, הוא זקוק למוקדי שירות ומכירות שיהיו זמינים בכל עת. אם יש לכם עסק בינוני או גדול, בוודאי כבר הבנתם שמרכזייה היא לא פחות מ-MUST, אבל איך לבחור נכון? ולמה מרכזייה בענן נחשבת היום לחיונית לכל עסק? בואו לגלות

820×320 copy 3-2

בשנת 2021, אפשר לומר רשמית שעולם העסקים תחרותי יותר מאי פעם, והאתגרים שעומדים בפני בעלי עסקים הם רבים. איך להשקיע בלקוחות הקיימים, תוך כדי מכירה ללקוחות חדשים? איך לאזן בין שלל המחויבויות? ואיך ממנפים את העסק לשלב הבא? התשובה, בשתי מילים: מרכזייה שעובדת על גבי ה-Cloud.

היום, יותר מתמיד, עסקים מבינים ששמירה על קשר חיונית להתפתחותם, וזה בדיוק מה שמרכזייה שעובדת על גבי הענן מסייעת להשיג; היא מאפשרת להעביר שיחות בין סניפים, להתחבר לעובדים שעונים לשיחות מהבית ולהקליט את השיחות לצרכים ארגוניים.

הטכנולוגיה בתחום המרכזיות עברה קפיצת דרך, והמבחר כיום אינסופי, איך אפשר לדעת שאתם עושים את הבחירה הנכונה?

לקבלת שיחת ייעוץ חינם ענו על השאלון!


פתרונות תקשורת

ללמוד מטעויות נפוצות של עסקים אחרים, ולבחור עבור העסק שלכם את הטוב ביותר

קיימות 3 טעויות שבעלי עסקים עושים כשהם בוחרים מרכזיה:

  1. הולכים על מרכזייה לניתוב בלבד, או כזו שדורשת עבודה ידנית: ושוכחים מהצורך החיוני של הקלטה, חיבור מהבית ועוד אפשרויות שמאפשרות לנהל את העסק בצורה יעילה; אנחנו במאה ה-21, ומרכזיה עם נתב שיחות אוטומטי היא הבחירה החכמה והמתבקשת.
  2. בוחרים במרכזייה שלא עובדת על הענן: שירותי הענן הפכו מחידוש נחמד לחלק בלתי נפרד מהעשייה של עסקים מצליחים. זה לא מפתיע, לאור העובדה שהם חוסכים זמן ו"התעסקות". המרכזייה שלכם עדיין לא על הענן? הגיע הזמן להתקדם, ומהר. הענן מאפשר לכם, בעלי העסק, להחליף שלוחות בקלות ולעובדים שלכם להתחבר מכל מכשיר, ללא שום צורך בציוד מיוחד.
  3. רוכשים במרכזייה מתוחכמת מבלי לחשוב על ציוד נלווה: קיימות מרכזיות מרשימות, אך חלקן דורשות התעסקות והתקנה. אל תתפשרו על מרכזיה שדורשת עבודה נוספת או רכישת ציוד משלים.

ענו על השאלון וקבלו שיחת ייעוץ בחינם

טכנולוגיה

לעסק שלכם מגיע יותר

אם הגעתם לקרוא את השורות האלו, זה אומר שאתם כבר יודעים מה הטעויות – ולא תעשו אותן בעצמכם! אם אתם רוצים שהעסק שלכם ייהנה מכל העולמות – שילוב של מרכזיה חכמה, שמקליטה מנתבת אוטומטית ומגיעה עם כ-ל מה שצריך כדי להתחיל לעבוד, כדאי שתכירו את המרכזייה האולטימטיבית עבור בעלי עסקים שפשוט מבינים.

3CX – המרכזייה שמשנה את כללי המשחק

בפרטנר מבינים – העתיד הוא בענן, ולכן מציעים לכמה שיותר בעלי עסקים לשדרג עם הצעה אטרקטיבית: רוכשים מרכזיית PARTNER CLOUD של 3CX ומקבלים מכשיר טלפון מתקדם במתנה.

3CX היא מרכזייה עם מספר שלוחות ומספר קווים ללא הגבלה שמאפשרת לנהל מרכזייה תוך כדי שימוש במכשירי טלפון סטנדרטיים, ללא צורך ברכישת ציוד חדש, עם כאלו יתרונות, אפשר להבין מדוע עוד ועוד עסקים משדרגים אליה.

כשניתוב השיחות 100% אוטומטי וההודעות הקוליות מגיעות ישירות למייל, קל לחסוך זמן לעובדים בעסק, ולמקד אותם בעבודה עם מקסימום ROI. מוקדים שכבר שדרגו מדווחים על עלייה בפרודוקטיביות ולא פחות חשוב – החוויה של הלקוחות בעסק משתפרת דרמטית.

עכשיו תורכם לשדרג.

עושים את הבחירה החכמה, ומקבלים מתנה

בפרטנר מבינים שמרכזייה מתקדמת הולכת יד ביד עם מכשיר טלפון מתקדם, ומציעים לעסקים שרוכשים מרכזייה לבית העסק, מכשיר טלפון משובח.

כשרוכשים מרכזיית 3CX, עם יותר מ-8 שלוחות, מקבלים מכשיר טלפון fanvill u6.

שני המכשירים נחשבים לחזית הטכנולוגיה וידידותיים לשימוש.

 

ההתקנה מהירה וקלילה, והחוויה – מעולה. זה הזמן לשדרג גם את העסק שלכם

ענו על השאלון וקבלו שיחת ייעוץ בחינם

לקבלת ייעוץ טלפוני במתנה מלאו את השאלון