ביטוח לחיות מחמד

בלי לחשוש ממחיר הטיפול: ביטוח הבריאות המהפכני לחיית המחמד שלכם

סוף סוף יש פתרון שמספק טיפול איכותי ללא דילמות מוסריות או כספיות: הכירו את ביטוח הבריאות החדשני והמקיף של חיותא

820×320

ברונו, כלבה החמוד של ויקי יונה, היה מזל רע. ברונו שבר את האגן באירוע דריסה שעבר וגם מערכת העיכול שלו נפגעה. הכלב הקטן הקיא והראה סימני חולשה. טיפול ראשוני אצל הווטרינר לא עזר והוא הופנה לבית חולים, שם הוכנס לאשפוז אינטנסיבי.

מה אתם הייתם עושים במצב כזה? מנתחים? מעדיפים טיפול תרופתי כלשהו שיקל על סבלו? עברה בראשכם הרגע המחשבה להרדים? אין ספק, כל מי שיש לו חיית מחמד כמו כלב או חתול נקשר אליה והיא הופכת לחלק מהמשפחה. אולם כל מי שמגדל חיית מחמד מכיר גם את הדילמה הזאת שאפשר לתמצת אותה במשפט – לשלם או לא לשלם? כן, זאת השאלה.

מצד אחד אתם רואים את הכלב או החתול האהובים שלכם שוכבים על מיטת הטיפולים אצל הווטרינר, סובלים וכואבים בגלל הקאות, פציעה או מחלה, ואתם רק רוצים לראות אותם שמחים ומאושרים אתכם, מצד שני הווטרינר מתחיל למנות את ההליכים הרפואיים הצפויים ואתם מרגישים את ההוצאות הטיפוליות הולכות ומכבידות.

מילים כמו "בדיקות דם", "צילום", "תרופות" וכדומה נזרקות לחלל המרפאה ולכם לא כל כך נעים לשאול כמה הכול יעלה וגם אם ננקב סכום, הרי שלא בטוח שהוא סופי כי "זה תלוי בהתקדמות התהליך".

בלי לחשוש ממחיר הטיפול

ובכן, אתם ממש לא חייבים לעמוד בדילמה הלא נעימה הזאת, משום שאפשר להבטיח לחיית המחמד שלכם את הטיפול הטוב והמקיף ביותר בלי שתצטרכו לחשב כמה זה עולה לכם. ויקי לא התלבטה לגבי העלויות משום שהיא ביטחה את ברונו פוליסת ביטוח הבריאות לחיות של חיותא. ברונו אושפז בבית החולים, עבר אולטרסאונד והוכנס לאנדוסקופיה.

מאמצי הטיפול התמקדו בבעיות באיברים הפנימיים. אחרי תקופה ארוכה של טיפול תרופתי ומעקב אינטנסיבי של המרפאה הוחלט לקחת ביופסיה מאיברים שונים בגוף. האבחון הסופי היה של דלקת בלבלב ודלקת של תאי הרירית שמצפים את הקיבה.

בתביעה על מערכת העיכול נאלצה ויקי לשלם 12,876 ש"ח מתוכם החזירה לה חיותא 11,588 ש"ח, בתביעה על הדריסה שילמה ויקי 3,371 ש"ח מתוכם החזירה לה חיותא 3,033.9 ש"ח. ויקי כמעט ניצלה את כל המכסה השנתית עם החזר מחיותא של 14,621 ש"ח והכי חשוב – כיום ברונו בריא, שמח מרעיף עליה אהבה.

השירות המהפכני והחדשני של חיותא

כשהכלב או החתול חולים לא מתחשבנים ונותנים להם את הטוב ביותר האפשרי, זה ברור. אולם הטיפולים הווטרינרים עולים מאות ואף אלפי שקלים. מכיוון שאתם רוצים את הטיפול הרפואי האופטימלי עבורם, ומכיוון שאתם רוצים לוודא שהטיפולים יהיו הכי מקצועיים שיש ובמחיר נגיש, אתם חייבים לעשות ביטוח רפואי לחיית המחמד שלכם. כן כן, ממש כמו זה שיש לכם.

פיץ, כלבה פקינזית מתוקה, החלה להראות באוקטובר 2019 סימנים של כאב בצוואר אשר הגבילו את תנועתה וגרמו גם לקשיי הליכה. הסבל שלה ניכר והבעלים שלה, אפי טל, לקח אותה לווטרינר, אשר ביצע בדיקה נוירולוגית, שגילתה כאב צווארי משמעותי.

לאור המצב הבעייתי הוחלט על דגימת נוזל חוט שדרה שתוצאותיה העלו חשד לדלקת משנית לפריצת דיסק. האבחון האחרון של פיץ קבע כי היא סובלת מפריצת דיסק אקוטית בנוסף לבלט דיסק כרוני. רק ניתוח יוכל לעצור את סבלה ולהחזיר אותה לאיתנה.

אפי טל לא היסס והעניק לכלבה פיץ את הטיפול האופטימלי. היה לו ברור שכלבתו האהובה זקוקה לניתוח ואכן פיץ הקטנה נותחה ואחרי מנוחה מוחלטת בבית היא עברה מגוון בדיקות, כולל MRI, דיגום נוזל חוט שדרה, ניתוח ומגוון תרופות. סך כל הטיפולים עלו לאפי 12,138 ש"ח מתוכם הוחזרו לו 10,924 שקלים, כלומר הוא שילם 1,214 שקלים בלבד.

חיותא הוקמה מתוך ההבנה כי ביטוח רפואי ברמה של רפואה פרטית נחוץ מאוד לחיות המחמד ולכם, והיא מציעה כיסוי ביטוחי כולל הנחשב למהפכני בתחום, אשר כולל פציעות, מחלות, תאונות, טיפולי חירום וכל הבדיקות והטיפולים הנדרשים בעקבותיהם. מדובר בביטוח בריאות לחיות מחמד בסטנדרט של רפואה פרטית.

 

ההתנהגות השובבה של סקאי הובילה לניתוח מורכב

אתם אוהבים לראות את הכלב או החתול משחקים בצעצועים, ויש גם משהו חינני בכך שהם לועסים את הגרביים שלכם או את ריפוד הספה. קשה לכעוס עליהם. אולם הסקרנות שלהם והרצון "לטעום" כל דבר עלולים לגרום להם לפגיעה קשה בבריאות. הם עלולים לפגוע בעצמם ולכן חשוב לבטח אותם.

סקאי היפיוף של יעלי זיידמן הוא כלב עם חיבה ללעיסת צעצועים ולפני כמה חודשים הוא נלקח למרפאה בדחיפות, לאחר שבלע משחק לעיסה מפלסטיקה ולימון שלם. על אף שבמרפאה הצליחו לגרום לו להקיא את שניהם – עשה רושם שהמשיך להקיא, על אף שהבדיקות הסטנדרטיות לא הראו כי יש גוף זר נוסף.

בסופו של דבר, בצילום ניגודי התגלתה חסימה חלקית עד מלאה של המעי הדק וסקאי הופנה לניתוח, שם הוציאו מגופו לימון נוסף. הטיפול בסקאי כלל ניתוח, צילומים, אולטרסאונד, בדיקות דם, אשפוז ותרופות. כל אלה הסתכמו להוצאה של 7,941 ש"ח, מתוכם חיותא החזירה ליעלי 7,147 ש"ח.

הפתעות מהסוג הזה הן תמיד איום, כיוון שכלבים אינם מודעים לסיכונים המתלווים להתנהגותם השובבה. חשוב שיהיה לכם הביטוח של חיותא, כדי להבטיח את היכולת לתת להם את הטיפול הטוב ביותר במהירות, בנוחות וביעילות.

תוכנית הכיסוי של חיותא פשוטה ומקיפה: החזר של עד 15,000 שקלים בשנה, אשר מבטל את הצורך לשקול עלויות או להתלבט לגבי בדיקות. אתם תטפלו בחיית המחמד שלכם כשמנחה אתכם שיקול אחד – לתת לה את הטוב ביותר. הכיסוי המקיף הוא רק הביטוח של חיותא מכסה את עלויות הטיפולים לכל פציעה או מחלה בלתי צפויה, עם גמישות רבה והכיסוי נרחב ממש כמו ביטוח הבריאות שלכם.

מוציאים את השיקול הכלכלי מהתמונה

חיותא פותחה על ידי וטרינרים שרוצים לתת לכם כיסוי הוגן וכולל, היא מוציאה את השיקול הכלכלי מהתמונה ומספקת רשת ביטחון טיפולית במקרה של הרעה במצב הבריאותי של חיית המחמד. הטיפול אצל הווטרינר האישי שלכם ו/או כל מומחה או מרכז חירום שתבחרו ותשלום התביעה מתבצע ישר לתוך חשבון הבנק שלכם.

בשונה מחברות אחרות אשר פועלות במודל של מרפאת הסדר, חיותא לוקחת את השירות המותאם אישית צעד קדימה ומאפשרת לכם לבחור כל וטרינר שתרצו שיטפל בחיית המחמד שלכם – אתם קובעים היכן מטפלים וחיותא משלמת ומהר.

ההליך מאוד פשוט: לטפל בחיה האהובה שלכם, להביא חשבונית ולקבל חזרה את הכסף. אף פעם אין ודאות לגבי הליך רפואי, אבל הביטוח של חיותא מספק את הוודאות לפחות במישור הכלכלי.

 

 * טווח הכניסה לביטוח הוא בין חודשיים ל- שמונה שנים *

לשיחת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לשיחת ייעוץ בחינם >>

לשיחת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לשיחת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.