ביטוח לחיות מחמד

"הכל כלול" מערוץ 13 חקרו ומצאו: ביטוח חיותא הוא בחירה מעולה לכלב שלכם

כל מי שמגדל כלבים רוצה להעניק להם חיים טובים ומאושרים, אבל לא כולם מודעים לעלויות: טיפול בבעיות רפואיות עלול להגיע למעל-10,000 ₪ בשנה. ביטוח חיותא מאפשר לכסות מבחר רחב של טיפולים בביטוח ידידותי אחד

820×320

כלבים ידועים כידידותיים, נאמנים וחמודים, אבל יש עוד דבר, שלא תמיד יודעים כשמאמצים כלב – הם גם יקרים. הסטטיסטיקה מספרת שמידי שנתיים כלב יזדקק לטיפול חירום בעקבות מחלה או תאונה, כזה שעולה כזה שעולה גם 10,000 ₪ ויותר, כל זה עוד לפני שדיברנו על בדיקות שוטפות, ניתוחים מתוכננים וכל מה שמסביב.

התכנית הכלכלית המובילה של ערוץ 13, הכל כלול, ניגשה לבחון את תופעת הביטוח לבעלי חיים, ולהסביר על הנושא לישראלים. אחרי הכל, בישראל רק 4% מהכלבים מבוטח, בעוד שבמדינה העשירה בחובבי הכלבים, שוודיה, למשל, יותר מ-50% מהכלבים מבוטחים.

רוצה לדעת מה המספרים שמאחורי הטיפולים?

בתכנית הציגו את עלויות הטיפולים השונים, שהינם נפוצים בקרב כלבים:

  • טיפול בפריצת דיסק יכול להגיע ל-12,000 ₪
  • בדיקות לבעיה לא ברורה: "אני הוצאתי 10,000 ₪ ואני לא יודעת עדיין מה יש לה", מספרת אחת המרואיינות
  • דלקת חריפה שדורשת אשפוז ואינפוזיה יכולה להוביל להוצאה של מעל ל-10,000 ₪

אף אחד לא רוצה שהכלב או הכלבה שלו יסבלו, והסטרס סביב טיפולים רפואיים מספיק גדול, לפני שמדברים על החשבון בן 5 הספרות מהווטרינר. כאן נכנס לתמונה ביטוח הבריאות לכלבים של חיותא שיכול לחסוך לפחות את הדאגה הזו. הכלבים יקרים לליבנו, וגם עלויות הטיפול הרפואי בהם משמעותיות, החדשות הטובות הן שכבר לא חייבים להתפשר.

ההחלטה פשוטה – ארגון הרופאים הווטרינרים ממליץ לבטח!

ההמלצה החד משמעית של ארגון הרופאים הווטרינרים היא לשקול לרכוש ביטוח. בכתבה, אפשר לשמוע את יושב ראש איגוד הוטרינרים, ד"ר חיליק מרום, שמסביר:  "ביטוח הוא ההבדל הגדול בין עוגמת נפש ענקית בין היכולת להציל את חיית המחמד שלך".

זה מדהים, חיותא מאפשרת ליהנות משקט נפשי וחיסכון אדיר, עם כיסוי של עד 15,000 ₪ בשנה, והכל בעלות קבועה ונגישה. ההפוליסה של חיותא היא הפוליסה המקיפה והטובה ביותר בישראל.  עם הביטוח אפשר להיכנס למשרד הווטרינר בביטחון ולומר לו – "תעשה כל מה שצריך, לא אכפת לי מהמחיר" – ושבאמת לא יהיה לך אכפת, הרי חיותא דואגים להכל.

כלב אצל הוטרינר

הכלב או הכלבה שלך עומדים להיות מכוסים. ביטוח רחב אחד:

כלבים יכולים לסבול ממגוון בעיות בריאותיות או תאונות, וחשוב לדעת שהם מכוסים. בחיותא מציעים כיסוי מקיף:

  • בדיקות: כולל בדיקות הדמיה ובדיקות מעבדה יקרות
  • טיפולי חירום: כן, גם טיפול נמרץ
  • ניתוחים: ניתוחי חירום וניתוחים בריאותיים מתוכננים
  • תאונות: מבליעת גרב (כלבים עושים את זה הרבה, מסתבר) ועד פציעה

כלב מביט

זה קל לתת לכלב שלך את ה-BEST עם חיותא

את ביטוח חיותא פיתחו וטרינרים שרוצים להעניק לך כיסוי הוגן וכולל, היא מוציאה את השיקול הכלכלי מהתמונה. בין אם הכלב שלך בלע גרב, הכלבה רצה לכביש או ש"סתם" חושדים במחלה שרק הבדיקות אליה עולות עשרות אלפי שקלים, חיותא אתך. אפשר ללכת לטפל אצל הווטרינר האישי שלך, מומחה במידת הצורך ואפילו מרכז חירום.

ההליך קליל כמו להוציא את הכלב לסיבוב: לטפל בחיה האהובה שלך, להביא חשבונית ולקבל חזרה את הכסף. אף פעם אין ודאות לגבי הליך רפואי, אבל הביטוח של חיותא חוסך דאגות לגבי עלויות הטיפולים