פיננסים

ההצלחה של הסטארט-אפ הרפואי הישראלי יכולה להיות גם שלכם

תחום הרפואה האישית המותאמת מתפתח במהירות וחברת Profility מובילה בו שינוי בזכות מערכת בינה מלאכותית מהפכנית, שמשפרת את איכות ויעילות השיקום הרפואי. איך הופכים לחלק מההצלחה? ובכן, אם יש לכם 20 אלף דולר ומעלה הפנויים להשקעה, Together תפתח לכם את הדלת

820x320_1

"אני מאמין ויודע שהמערכת הזאת תשנה את פני הרפואה על ידי שיפור קבלת ההחלטות של הרופאים ושל מערכות הרפואה הגדולות. אני אישית השקעתי בפרופיליטי". פרופסור אריה אורנשטיין, מנהל המרכז לטכנולוגיות מתקדמות ברפואה במרכז הרפואי שיבא-תל השומר, הוא אחד ממשקיעים רבים בחברת ההייטק הישראלית-אמריקאית, שכבר עתה מחוללת שינוי גדול בעולם הטיפול והשיקום הרפואי.

הסיבה לכך: פרסונליזציה. הסוד נמצא בשם – הפרופיל האישי של כל אחד ואחת מאלפי המטופלים מאופיין באופן פרסונלי, כך שהטיפול הרפואי והשיקומי הוא מדויק לאין שעירו מהטיפול שמעניקות מערכות הבריאות ל"אדם הממוצע". איך זה עובד? חברת Profility פיתחה מערכת AI (בינה מלאכותית) לבתי חולים, שמאפשרת טיפול מותאם אישית לכל חולה, ובכך משפרת משמעותית את איכות ויעילות הטיפול. החברה הוקמה על ידי היזמים ארז שכטר ואוהד ברזילי. יחד עם פרופסור יעקב גינדין, גריאטור מוביל בעל מוניטין עולמי – הם הצליחו לייצר מערכת חכמה המספקת רפואה אישית, המסייעת לגורמים המקצועיים להחליט איך נכון יותר לשקם את הכתף השבורה, לטפל בחולה לב שנותח או במאושפזת שהחלימה מדלקת ריאות. למעשה, המערכת מסייעת בקביעת הדרך הנכונה להמשך טיפול לאחר השחרור מבית החולים. יתרון משמעותי נוסף של המערכת הוא בכך שהיא חוסכת בזכות הטיפול האישי הון עתק למערכות הבריאות ולחברות הביטוח.


כך, במקום טיפול שגוי, אשפוזים חוזרים והחמרה במצב הרפואי, המטופלים, בעיקר בני הגיל השלישי, מקבלים דיוק באבחון ובדרכי הטיפול בבעיה הרפואית. השימוש במערכת הבינה המלאכותית ובמידע הרב המופק ממנה, מאפשר לצוות הרפואי לקבל החלטות מושכלות יותר המבוססות על השוואות וחישובים מבוססי נתונים ממאות אלפי מקרים דומים בעבר. המערכת גם יודעת לחזות את סיכויי השיקום והסיכון של המטופל וממליצה על המוסד המתאים ביותר להמשך הטיפול. כך נמנע סבל מיותר מחולים ומיליונים ברחבי העולם נהנים מאיכות חיים טובה יותר. יש לכך חשיבות גבוהה יותר כשמדובר בימי מגפת הקורונה, אשר מחזקת את הצורך במערכת יעילה וחסכונית שתתאים טיפול אישי בפחות כסף.

"צוות ישראלי-אמריקאי חזק ומנוסה, עם טכנולוגיה ייחודית"

המערכת כבר הוטמעה ופועלת בהצלחה במערכת הבריאות האמריקאית, היא בעלת גישה למאגרי מידע עצומים ופועלת בשיתוף פעולה עם מאות ארגוני בריאות ברחבי ארצות הברית. החיסכון העצום למערכות הבריאות והטיפולים היעילים שמשנים את חייהם של אנשים רבים הפכו אותה לחברה אטרקטיבית מאוד להשקעה. סטארט-אפ מוצלח עם קבלות שאפשר ליהנות מפירותיו גם בתחום הפיננסים.
גם חשש עכשווי מחוסר נזילות ומאובדן הכסף, או חוסר שקיפות לגבי שווי המניה לאורך תקופת ההשקעה, אינן מפריעות להשקיע בפרופיליטי משום שמדובר בהשקעה חכמה לטווח רחוק. מדובר בהשקעה בחברת סטארט-אפ קיימת ומוכחת, שפורצת לשוק העולמי עצום והיא בעלת פוטנציאל כלכלי גדול מאוד, בתחום הרפואה האישית המותאמת, שהוא תחום שמתפתח במהירות.
"השקעתי ואוסיף להשקיע בפרופיליטי, זו חברה מצוינת שתשאיר חותם", אומר רוני ענב, מייסד "הממד החדיש" ו"ענב הייטק השקעות". "זאת השקעה טובה מאוד. פרופיליטי היא חברה שמשלבת צוות ישראלי-אמריקאי חזק ומנוסה, עם טכנולוגיה ייחודית, שהגיעה כבר לשוק ומביאה ערך חשוב ללקוחות יוקרתיים בארצות הברית ובישראל. יש לה את ההכרה של IBM כמוצר אסטרטגי וכניסה לאירופה עם הזכייה הנדירה בתוכנית הורייזן 2020. אני מרוצה מהתקדמות החברה ובטוח שהיא בדרך הנכונה".
כמה אפשר להשקיע כדי להיות חלק מההצלחה ואיך בדיוק עושים זאת? ובכן, אם יש לכם 20 אלף דולר ומעלה הפנויים להשקעה, אתם יכולים להשקיע חכם יחד עם חברת Together.

להשקיע חכם בטכנולוגיה של המחר

את Together ייסדו רו"ח שוקי כהן שרת, לירן פלג ואלעד שמש, והחברה מאפשרת למשקיעים פרטיים בישראל להשקיע בחברות סטארט אפ מובילות בארץ ובעולם. בכך אתם יכולים לגוון את ההשקעות ובמקביל למקד אותם באופן חכם בתחומים המובילים בעולם הטכנולוגיה.
Together הצליחה לפתוח את אפשרות ההשקעה בחברות טכנולוגיה גם למשקיעים בינוניים וקטנים. ההשקעה מתבצעת בסלי מניות פרטיות נבחרות. המשקיעים, כלומר אתם, נהנים מפיזור השקעה חכם ויש גם הזדמנות להנזלה מהירה של ההשקעה כתוצאה מרכישה או הנפקה.
החברות נבחרות על ידי צוות מומחים ופרופסורים מתחומי הבריאות, הסייבר, הכלכלה, שמנתחים את אותן חברות כדי להביא למשקיעים את החברות המובילות והצומחות שיהוו הזדמנויות טובות למשקיעים.
השקעה בחברות טכנולוגיה מובילות היא השקעה חכמה בעולם הפיננסים. היכולת שלכם, משקיעים פרטיים, להתחבר לחברות סטארט אפ מצליחות בעזרת כמה עשרות אלפי דולרים בלבד, היא הזדמנות יוצאת דופן. זה הזמן שלכם לשדרג את פרופיל ההשקעות.
מעוניינים להשקיע בפרופיליטי וליהנות מפירות הטכנולוגיה החדשנית שלה? הקליקו כאן ונציגי Together יפתחו בפניכם עולם השקעות חדש