פיננסים

איך לחסוך אלפי שקלים לאורך חיי המשכנתא? מתחילים עכשיו

בדרך לקחת משכנתא? כבר יש לכם משכנתא? בואו תראו איך החלטה קטנה יכולה לחסוך לכם אלפי שקלים, ואפילו יותר, לאורך חיי המשכנתא. כל אחד יכול להתחיל לחסוך מייד - גם מי שעומד לקחת משכנתא בקרוב וגם מי שכבר משלם בכל חודש.

AIG_pic

מה הטריק? פשוט מאוד

מורידים בכל חודש כמה עשרות שקלים מהעלות החודשית והחיסכון מצטבר לאלפי שקלים. לדוגמא: מי שמפחית "רק" 50 ש"ח בכל חודש חוסך במשך 10 שנים של משכנתא לא פחות מ-6,000 ש"ח. מה שהכי יפה הוא, שהחיסכון הזה בכלל לא קשור למשכנתא עצמה אלא לביטוח המשכנתא. כן, יש לכם אלפי שקלים שמחכים לכם בביטוח המשכנתא ואתם יכולים להחליט עליהם ממש ברגע זה, בלי לחכות. בטלפון אחד.

אז איך עושים את זה? איך מפחיתים את מחיר ביטוח המשכנתא?

רוצים להתחיל? פנו עכשיו ל-AIG שמציעה את ביטוח המשכנתא הזול ביותר בישראל, עם כיסוי מדויק בהתאמה אישית. זה בדוק ורשמי עפ"י נתוני משרד האוצר. רוצים לבדוק? אין בעיות, כנסו למחשבון ביטוח משכנתא באתר משרד האוצר, הקלידו את נתוני המשכנתא שלכם ותראו מי יוצא ראשון בחיסכון.

דוגמא להמחשה

חישוב תעריפי ביטוח משכנתא עבור משכנתא בהיקף של 1 מיליון ש"ח ל-10 שנים בריבית של 2%

תזכורת: מה זה ביטוח משכנתא ולמה צריך אותו?

כל גורם המעניק משכנתאות בישראל, במרבית המקרים בנקים, רשאי לדרוש מהלווים לרכוש ביטוח משכנתא. הלווים יכולים לבחור באופן איזה ביטוח משכנתא לרכוש בהתאם לסקר שוק שביצעו. הבנק לא יכול לקבוע ללווים היכן לרכוש את ביטוח המכנתא (בעבר זה היה אחרת).

ביטוח משכנתא מורכב משני כיסויים

• כיסוי למבנה למקרה של נזק כתוצאה משריפה, רעידת אדמה וכד'
• כיסוי ביטוח חיים ללווה למקרה של אובדן כושר עבודה או מוות

מטרת הביטוח היא להגן על הבנק המלווה מפני מצבים בהם הרכוש הממושכן – דירה או בית – זקוק לשיקום או להחלפה, ומצבים בהם הלווים אינם יכולים להחזיר את המשכנתא. חברת הביטוח מספקת הכיסוי. הביטוח גם מגן עליכם – הלווים – ומבטיח כי הבית שרכשתם יישאר בבעלות המשפחה.

במקרים רבים הסכום הגדול, של המשכנתא, מסתיר את הסכום הקטן של ביטוח המשכנתא. שוכחים אותו או מזניחים אותו. אבל כפי שמוכיח מחשבון משרד האוצר, קצת תשומת לב משלמת. אלפי שקלים חיסכון לאורך תקופת המשכנתא.

אז אם עדיין לא לקחתם משכנתא, מומלץ להתייחס בכובד ראש לביטוח המשכנתא ולהשתמש במחשבון משרד האוצר כדי לעשות את חשבון החיסכון. אם כבר יש לכם משכנתא אתם יכולים להעביר את הביטוח ל-AIG ולהרוויח. כל מה שצריך זה להשאיר פרטים בטופס למטה.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.