עסקים קטנים ובינוניים

סוף סוף גם עסקים קטנים יכולים ליהנות מפרסום אפקטיבי – הכירו את B144

בעוד שכולנו שומעים על עסקים שנאלצים להכריז על פשיטת רגל ועצמאים ש"פורשים", יש עסקים שעושים כסף וממשיכים להצליח, כן, גם בלב תקופת הקורונה. רוצה שהעסק שלך יהיה אחד מהם? זו ההזדמנות להעניק לעסק שלך את המומחיות של המקצוענים וגישה למדריך העסקים שיש לו 4 מיליון כניסות בחודש בממוצע

820×320 _2 copy 2

כל מי שמקים עסק חולם להצליח בגדול, להמשיך לטווח הרחוק ולקצור רווחים מרשימים. הנתונים בשטח מראים שרק רבע מהעסקים שהוקמו לפני 15 שנים, שרדו עד היום. איך להיות ה-1 מ-4 שמצליח בגדול ומשגשג לאורך זמן? שיווק הוא חלק בלתי נפרד מהתמונה, וסוף סוף קיימת דרך ליהנות משיווק שכזה בעלויות הגיוניות.

זה הזמן לעצור להסתכל על מה שמסתירים בכותרות – גם עכשיו, בלב מגיפה עולמית, יש עסקים שעובדים, אמנם לא כרגיל, אבל בהחלט באופן רווחי. כן, חלקם סבלו מהפסדים קשים בסגר הראשון, אבל היו חכמים והשקיעו בשיווק, כך שהיום הם מצליחים ונהנים משקט והכנסה. ההמלצה שלנו: כדאי להרים את הראש מהכותרות, זו ההזדמנות שלך לצאת עם היד על העליונה ועם עסק שמצליח.

רוצים שהשיווק הדיגיטלי שלכם יתחיל לעבוד? לבדיקת התאמה לחצו כאן

רוצה לקבל לידים חמים? יש כמה דברים שחשוב לדעת

  • החדשות הטובות: אם בעבר לרכוש מודעה בעיתון או בשילוט חוצות היה דורש ממך להוציא עשרות או מאות אלפי שקלים, מידי חודש, היום אפשר לפרסם בדיגיטל בעלויות נמוכות יותר.
  • החדשות הרעות: קיימות אינסוף אפשרויות פרסום בדיגיטל, ובלי מקצוענים אמיתיים שילוו אותך, קל לשפוך אלפי שקלים מבלי לקבל ליד רלוונטי אחד.
  • החדשות העדכניות: הקורונה מכניסה עסקים רבים לסחרור וחוסר וודאות, שמובילים אותם להחלטות שעלולות לפגוע בשיווק של העסק ולעלות לו ביוקר. יותר ויותר בעלי עסקים שואלים את עצמם "לאן להמשיך מכאן" ולעיתים אפילו קופאים – זה נורמלי לחלוטין, אבל חשוב לדעת שכדי להצליח, חשוב להסתכל קדימה ולחמם מנועים.

אז מה עושים? יש מי שידאג לעסק שלך בדיגיטל!

השותפה הטבעית לעסקים בינוניים וקטנים, B144, יכולה לסייע גם לעסק שלך. אין סיבה להתנסות, להזיע, לבזבז זמן ולשפוך תקציבי פרסום על קמפיינים ממומנים בעצמך כשיש צוות מקצוענים שלם שיכול לדאוג לכל השיווק הדיגיטלי שנחוץ לעסק שלך.

רוצים שהשיווק הדיגיטלי שלכם יתחיל לעבוד ובענק? ענו על השאלון וקבלו שיחת ייעוץ בחינם

הדרך האפקטיבית להצלחה עסקית – מה עם העסק שלך?

לקוחות שונים מחפשים וגולשים בדרכים שונות, ולכן המומחים של B144 פיתחו שיטה סינרגית ואפקטיבית שמובילה לתוצאות, בכל פלטפורמה שנוחה לך:

  • להיחשף בשלל מיקומים – חבילת B144: קידום באתר B144, כרטיס עסק דיגיטלי עשיר וחשיפה באתרי שת"פ מובילים: Yad2, רוטנר.נט, הומלס, timeout ועוד.
  • להופיע בתוצאות – חבילת פרסום בגוגל: הקמה וניהול קמפיין מודעות מקצועי ואפקטיבי, דף נחיתה מעוצב ומותאם אישית, קידום באתר B144 עם כרטיס עסק דיגיטלי.
  • להיות במקום שבו כולם נמצאים – חבילת פרסום בפייסבוק: עיצוב, הקמה וניהול קמפיין מודעות מקצועי ואפקטיבי ומותאם לקהל היעד, דף נחיתה מעוצב ומותאם אישית, קידום באתר B144 עם כרטיס עסק דיגיטלי.

איזו חבילה מתאימה לתקציב וליעדים שלך? אפשר להשאיר פרטים ואחד מהמומחים של B144 יסייע לך לעשות את הבחירה המשתלמת ביותר.

הגיע הזמן שגם העסק שלך יצליח

תוך ימים ספורים, גם העסק שלך יכול להצטרף לנבחרת העסקים שכבר נהנים מפניות, מכירות ולידים דרך B144, רוצה לצאת לדרך?

רוצים שהשיווק הדיגיטלי שלכם יתחיל לעבוד? לבדיקת התאמה לחצו כאן