עסקים קטנים ובינוניים

הכירו את מהפכת הכספים – שירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר במיקור חוץ

היישר מצפת מגיע השירות שיאפשר לך למנף ולשדרג את העסק שלך

shutterstock_560877814

כללי המשחק השתנו תכירו את לב תשעשרה מייזם עיסקי חברתי המונה 20 נשים מקצועניות המציע ללקוחות בכל הארץ -שירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר מקצועיים מרחוק על בסיס התקציב וקצב הגדילה שלכם.

כלכלית, זה כדאי

בזמן שהעסק שלכם עובד ומרוויח, בלב 19 יש את המומחיות שמסדרות את ספרי החשבונות; החברות שנעזרות בשירותים שלהן עושות את זה מבלי להחזיק עובדים קבועים במחלקת הנהלת חשבונות, מבלי לדאוג לתנאים סוציאליים, נסיעות ועוד; והכי חשוב – הם מרוויחים מנהלות חשבונות, חשבות שכר ומנהלות אדמיניסטרטיביות, עם ידע מקצועי מקסימלי, תוך זמינות גבוהה ובעלות שנתפרת להם באופן אישי. עכשיו גם אתם יכולים. עסקים מצליחים ברחבי העולם כבר מבינים את הנוסחה – מיקור חוץ שווה חיסכון בזמן פלוס חיסכון משמעותי בהוצאות העסק. הלקוחות של לב 19 מגוונים, החל בחברות גדולות וגלובליות, דרך חברות הייטק וסטארטאפים ועד חברות ממשלתיות ועירוניות.

ממשבר לצמיחה

בתקופה שבה העולם עדיין מתמודד עם מגפת הקורונה, גם בישראל הקטנה, בעלי עסקים ניצבו בפני מצב מאיים וחוסר וודאות. לא פשוט להלך בין הטיפות. בין סגר לבין מענק, בין בידוד לבין הוצאת עובד לחל"ת, בין תקנות שמשנות את כללי המשחק לבין פתרון שמאפשר צמיחה. אבל כשיש מישהי מקצועית ותקתקנית, שמטפלת במינהלות ובכספים שלך, עושה לך סדר במענקים, במסים, בתשלומים ובחשבונות, כשאפשר לסמוך עליה גם כשהיא עובדת מרחוק, קל הרבה יותר להשאיר את העסק "עם ראש מעל המים" וכן – גם לצמוח בלב המשבר. בלב 19 הן עושות את כל זה בחיוך.

איך זה עובד?

הקורונה לימדה את כולם לעבוד מרחוק. בעוד שיש עסקים שהמעבר לעבודה מרחוק היווה עבורם אתגר, לב 19 "נולדו מוכנות" – גם מקצועיות והתאמה לעסק שלך – מבלי להתפשר על יחס אישי! הן מחויבות לשירות מעולה, ללמידה מתמדת, לחתירה למצוינות ולנאמנות כלפי הלקוח. בעוד ש"לב 19" נוסדה מתוך יוזמה חברתית שנועדה לשלב נשים במעגל העבודה, הקברניטיות מבינות היטב שהצלחת המיזם תלויה בשביעות רצון הלקוח. לכן, הן דואגות להבין מה הצרכים של הלקוח, לתפור לו "חליפה" לפי מידותיו, ולצאת לדרך, יד ביד. הן לא עוצרות לרגע, לא מפסיקות ללמוד ולהתחדש, להתעדכן ולתקשר – כדי שיוכלו להעניק ללקוחות שירות ומענה מקיף ומקצועי של 119%.

זה הזמן לשדרג את העסק

דווקא עכשיו, כשמנערים את הבוץ ואת האבק מעל הגב של העסק, זה הזמן להתחלה חדשה. כשעוד לא ברור בדיוק מה יהיה, כדאי להרוויח את הגמישות שמתאפשרת מהעסקה במיקור חוץ. לב 19 ממוקם בעיר צפת, שמדורגת במקום השני במצב המצוקה התעסוקתית. בחירה בעובדת מטעם לב 19 היא בחירה בערכים חברתיים לצד מצוינות חסרת פשרות.

2021 – הזדמנות מושלמת להתחלה חדשה – גם לעסק שלכם

רגע לפני 2021, עסקים רבים בוחרים לעצור ולחשוב על תוכנתERP  (תוכנה שמתכללת את כל הפעילויות הכספיות של העסק – הנהלת חשבונות ושכר), שתהפוך את העסק ליותר מסודר, אפקטיבי ורווחי. תוכנת פריוריטי מאפשרת לכל אחד להתרכז בתחום שבו הוא מצטיין. חברות הצוות של לב 19 מומחיות בתוכנת פריוריטי, ובהטמעה שלה בבתי העסק של הלקוחות. לכבוד שנת העסקים החדשה, רבים בוחרים לפתוח "דף חדש" לעסק שלהם. נקודת ההנחה – כשתנהלו את כל המשאבים בעסק שלכם בכלי יעיל, אפקטיבי ונוח, גם העסק שלכם יהיה כזה. מדובר בעוד אחד מהשירותים של לב 19 שתוכלו לשאול עליו.

רק נותר להשאיר פרטים  ולב 19 יצרו קשר כדי לקדם גם את העסק שלכם.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.