עסקים קטנים ובינוניים

הטרנד שסחף כבר מעל ל-12,000 עסקים בישראל: מדביקים כדי לא להידבק

כבר קניתם מדחום לעסק? מעולה. השקעתם במלאי אלכוג'ל? יופי. אבל מה עם האווירה? עסקים שכבר "נדבקו" חושפים את השיטה הבלתי צפויה שמאפשרת למשוך לקוחות, לעודד עובדים ומזכירה לכולם לשמור על ההנחיות של משרד הבריאות

2020-05-14_16-11-17

 אם יש משהו שהקורונה לימדה את כולנו, הוא שתמיד יש מקום להתפתחויות בלתי צפויות. אחת ההפתעות של התקופה האחרונה השאירה את המעצבים בסטודיו me-toog נדהמים: הם פיתחו מגוון פתרונות לשמירה על הנחיות התו הסגול, כולם מותאמים לדרישות משרד הבריאות ומעוצבים טיפ-טופ, אבל מהר מאוד היה ברור מי הכוכבות הלא צפויות של תקופת הקורונה: המדבקות. (לחצו למעבר לקטלוג)

על פניו, נשמע שמדבקות הן תוספת נחמדה, אם כי לא בהכרח חיונית, אך מהר מאוד התבררה התמונה: עסקים לא רוצים לשמור על מרחק עם סימוני מאסקינג טייפ מדכאים או לשלוח עובד שיזכיר רק ל-3 להיכנס למעלית בכל פעם. למה להסתבך כשמדבקות יכולות לעשות את כל העבודה? התובנה חלחלה לעסקים קטנים, חברות וחנויות, בהן החיבור לעוברים ושבים צריך להיות חיובי, מהיר ואפקטיבי.

BE CALM – ההשפעה המרגיעה של המדבקות

דמיינו לעצמכם בריסטול לבן שעליו כתוב באדום, בכתב יד: "שמרו מרחק". נשמע לא מזמין, נכון? לעומת זאת ראו למול עיניכם מדבקה שנראית כמו פרסומת חביבה, בצבעוניות של העסק ועם איור שגורם לחייך. ההבדל בין השניים אדיר, וההשפעה של הפרטים הקטנים על העובדים והמכירות – משמעותית.

כעת, כשברור למה חשוב לשלב מדבקות בעסק, נותרה משימת הבחירה וההתאמה. מגוון האפשרויות לעיצוב המדבקות אינסופי, והן עוברות התאמה למיתוג של כל חברה שמזמינה אותן. אפשר להשתמש בהן למגוון מטרות, כאשר הפופולריות שבהן הן:

 • מדבקות קיר\רצפה – חובה לפי התו הסגול: מדבקות שמזכירות את החובה לעטות מסיכה, להקפיד על חיטוי ידיים, מזכירות למדוד חום ומגבילות את מספר האנשים שנכנסים למעלית ל-3 בלבד.
 • מדבקות לכיסאות: כשהמטרה היא לשמור על ריחוק, ההנחיה היא להושיב אנשים עם כיסא מפריד ביניהם. מדבקה לכסא שמזכירה ש"אין לשבת על מושב זה למען שמירת מרחק" מונעת חוסר נעימות ומאפשרת לשמור על ההנחיות, בקלות.
 • מדבקות שמירת מרחק לרצפה – חובה לפי התו הסגול: לשמור על מרחק של 2 מ' זה לא תמיד מובן מאליו, והמדבקות מאפשרות להבין בדיוק איזה מרחק יש לשמור מהזולת.
 • מדבקות מורל: להרים, להעלות חיוך ולשמור על מצב הרוח של העובדים והלקוחות באמצעות מסרים נאים.

חושבים על היום שאחרי

סטודיו me-toog פועל כבר מעל ל-15 שנים והמובילים שלו מסתכלים על הצלחת העסקים לטווח הרחוק – הם מבינים שהקורונה לא תהיה כאן לנצח, לכן הם פיתחו מדבקות שידבקו היטב ויראו מושלם לכל אורך ימי הקורונה, אך יתקלפו בקלות, ביום שאחרי, בלי להשאיר אף סימן.

להידבק בהצלחה – גם לעסק שלכם מגיעה מדבקה

עשרות אלפי עסקים כבר הצטיידו במדבקות, גם כדי לעמוד בתקנות התו הסגול וגם כדי להפיק את המיטב מהתקופה הנוכחית. זה לא סוד שברגע שהעובדים מחייכים ושהעסק נראה טוב יותר, המכירות משתפרות, ואין עסק שלא רוצה לשפר את הרווחיות בתקופה הזו.
לשיחת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים >>

לשיחת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לשיחת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.