עסקים קטנים ובינוניים

הפינוק המושלם ללקוחות ולעובדים: נהיגת מרוצים מלאת אדרנלין!

אל תתנו לקורונה למנוע מכם לצ'פר את הלקוחות והעובדים השנה. הביאו אותם ליום של כיף במסלול מרוצים מיוחד אשר בו יחכה להם אלוף מרוצים שיאפשר לכל נהג או נהגת לשרוף את המסלול בחוויה הכי מהירה שיש. הכירו את Prodrive.

prodrive-1_820x320

מסלול מרוצים מקצועי וחדש משנה את תמונת ההווי החברתי בעבודה, ומאפשר לקבוצות קטנות לצאת ליום גיבוש מיוחד בו. כל אחד מהלקוחות זוכה לנסוע במכונית מרוץ אמיתית ולחוות פנייה אחר פנייה, בלימה מהירה ולחיצה על דוושת הגז עד הסוף ממש כפי שחש נהג מרוצים בזמן אמת. בכל אחד מהאירועים המתוכננים בקפידה על ידי המדריכים של ProDrive, הלקוחות שלכם זוכים לנסוע במסלול מרוצים אמיתי בחוויה המותאמת כיום לתו הסגול.

כל מי שניסה את מסלול המרוצים שלנו מעיד: "נהיגה במכוניות מרוץ היא חוויה ייחודית, מלאת אדרנלין, שאין שנייה לה!", "זה הדבר הכי מטורף שעשיתי בחיים!"

מי הקים את Prodrive?

Prodrive הוקמה על ידי שני נהגי מרוצים שעברו שנים רבות של אימונים מפרכים לפני שהחלו לחרוך את האספלט במסלולי המרוצים ברחבי העולם. המנטור שמוביל את התוכניות, ראם סמואל, החל כבר בתחילת שנות התשעים להתחרות כנהג מקצועי ברחבי העולם, זכה שתי פעמים באליפות צרפת הבינלאומית ומאז המשיך לאמן נהגים רבים אחריו. יכולת ההדרכה שלו פנומנלית, ולראייה, אחד התלמידים שלו, גידי קרונין, אשר למד את רזי הנהיגה, וכבר בעונה הראשונה שבה התחרה במרוץ, זכה באליפות תורכיה (בשנת 2007). מאז השניים המשיכו לנהוג בתחרויות ועברו להכשרתם של הדורות הבאים.

איזו חוויה מצפה לכם ב-ProDrive?

במרחק שעה וחצי בלבד ממרכז הארץ ממתינה לכם חוויית אדרנלין שאין שנייה לה. תחילה, לאחר תדרוך מקצועי קצר תוכלו לחוות את הנהיגה במכונית המרוץ, ולהרגיש את רעידות המהירות עוברות לכם בכל הגוף כאשר הרכב מאיץ במהירות על המסלול, טס על הכביש בסיבוב וממשיך הלאה במהירות מטורפת.

לאחר מכן, יזכה כל אחד מהלקוחות להדרכה בנהיגת מרוץ תוך ביצוע סימולציות מתאימות, ההדרכה תעשה תוך שמירת הריחוק החברתי הדרוש כראוי לעידן הנוכחי. כך, כל אחד מהנהגים ירגיש את ההתרגשות העצומה והחוויה העוצמתית של ישיבה מאחורי ההגה ברכב שכולם חולמים לנהוג עליו. לאחר ההדרכה, כל נהג ינהג ברכב בעצמו ויוכל לבצע את הסיבובים וההחלקות על־פי ההדרכה, במסלול סטרילי ובטוח אשר ישמור על ביטחונם לאורך כל הנהיגה גם במהירות הכי גבוהה שאי פעם נסעו בה.

המרחב במתחם פרוש על פני עשרות דונמים ומאפשר למספר נהגים לחוות את המסלול במקביל במספר קבוצות קטנות, כדי להקפיד על ביטחונם של כלל המשתתפים ולמנוע הדבקה. המתחם כולל מסלול מרוצים אמיתי ואותנטי, בצורה ובגודל שבו מתחרים גדולי הנהגים ברחבי העולם, ומסוגל להעניק את החוויה האמיתית לכל אדם. כל אחד מהנהגים נמצא ברכב לבד וחווה את היום הזה בעצמו, כאשר כולם נפגשים יחדיו לפני ואחרי ומשתפים בחוויות הנפלאות. בסוף היום, הלקוחות שלכם יצאו מלאי אדרנלין וחיוכים מחוויה של פעם בחיים!

 תוכלו להשתמש במסלול לאירוע שימשך חצי יום ועד יום מלא. כמו כן תוכלו לארגן את כל החוויה הזו כחלק יום גיבוש המכיל אטרקציות נוספות, לצאת למסעדה לאחר מכן ולהפוך את היום הזה לבלתי נשכח עבור כולם.

כל אחד יכול להפוך לנהג מרוצים ליום אחד

החוויה העוצמתית והייחודית הזו מתאימה לכל סוגי הלקוחות, הן גברים והן נשים. בסיוע ההדרכה המתאימה והסימולציות, מתחילים להרגיש את המסלול מתחת לרגליים והאדרנלין זורם בדם עוד לפני שנכנסים לרכב. הדגמת נהיגת המרוצים בסוף האירוע, שבה יושב הלקוח לצד נהג מרוצים מקצועי בזמן הנהיגה, מזכירה מאד ישיבה ליד טייס קרב, ממש כאשר המטוס מתחיל לנסוק, עולה, יורד וחותך את השמים. איתנו מצפה לכם הזדמנות חד פעמית להיות נהגי מרוצים ליום אחד!

פנקו את הלקוחות והעובדים שלכם עוד היום בחוויה יוצאת מן הכלל אשר הם יזכרו כל החיים, חווית מרוצים אותנטית ומהירה במיוחד. השאירו פרטים בטופס מטה ואחד מנציגנו יחזור אליכם במהירות

רוצים לפנק בחוויה הייחודית? השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים >

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

רוצים לפנק בחוויה הייחודית? השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.