פיננסים

אז איפה כדאי להשקיע? שלוש השקעות חכמות שעלולות לשנות את חייכם

צברתם הון עצמי ואתם מחפשים איפה להשקיע? הנה שלוש אופציות שכדאי לכם לבחון:

adult-banking-blur-1288483

קופות גמל להשקעה

תשובתנו הראשונה ל- איפה כדאי להשקיע? היא קופת גמל להשקעה. מחד, זו אופציה אשר עשויה להניב בעבורכם תשואות יפות. מצד שני, היא תאפשר לכם ליהנות מנזילות כספית מלאה.

יתרונות

יצירת קצבה פנסיונית נוספתכמי שבוחרים לחסוך דרך קופת גמל, תוכלו למשוך ממנה את הכספים לאחר גיל הפרישה ולהשתמש בהם אח”כ כקצבה פנסיונית נוספת (ללא תשלומי מס/עמלות למיניהן).

חיסכון של עשרות ועד מאות אלפי שקלים בשנהקופת הגמל להשקעה תאפשר לכם לחסוך עד 70,000 שקלים בשנה. בנוסף, תוכלו להבטיח את העתיד הפיננסי של ילדיכם (ושל שאר בני המשפחה) ע”י פתיחת קופות גמל נוספות עבורם. ואם נצא מנקודת הנחה כי אתם משפחה בת 4 נפשות, תוכלו לחסוך בכל שנה עד 280,000 שקלים!

ניהול באמצעות גופים פיננסיים מוסמכים עפ”י רוב, קופות הגמל להשקעה מנוהלות דרך בתי השקעות וכן על ידי סוכנויות ביטוח. מדובר בגופים פיננסיים מוסמכים אשר יודעים לנהל כספים במקצועיות. על זאת יש להוסיף, כי עלות “דמי הניהול” עבור ניהול קופות הגמל נעה בשיעור נמוך יחסית (בממוצע- 0.7%-0.9% בלבד).

 

תיקי השקעות דיגיטליים

תיק השקעות דיגיטלי הוא אפיק חכם עבור ניהול השקעות. מדובר בניהול השקעות לכל דבר- רק שהוא מתבצע בעיקרו במרחב המקוון.

יתרונות:

התאמה לצרכים פיננסייםתיקי ההשקעות הדיגיטליים הם מכשירי השקעה חכמים וגמישים אשר מתחשבים בצורה מדויקת בצורך הפיננסי שלכם. פתיחת תיק ההשקעות הדיגיטלי נעשית בתהליך בחינה, אשר לוקח בחשבון מגוון פרמטרים פיננסיים- לרבות את זה של רמת הסיכון הכלכלי שלכם.

 

השקעה בסכומים נמוכים במינימום, פתיחת תיק השקעות רגילה נעשית בדרך כלל בסכום מינימאלי של 250,000 שקלים. לעומת זאת, פתיחת תיק השקעות דיגיטלי יכולה גם להתחיל ב- 25,000 שקלים בלבד.

 

ניהול מקצועיבדומה לניהולם של תיקי השקעות רגילים, גם כשמדובר בניהול השקעות דיגיטלי אתם זוכים ליהנות מניהול פיננסי מקצועי. בנוסף, יהיה לכם קל יותר לקבל עדכונים שוטפים ולשמור על קשר רציף אל מול מנהל התיק שלכם.

מסחר עצמאי בבורסה

הבורסה היא אופציית השקעה מרתקת אשר גם מהווה את אחד ממנועי הצמיחה הגדולים והחשובים במשק.

יתרונות:

השקעה כספית משתלמת לעומת השקעה המתבצעת בעזרת מנהלי השקעות מוסמכים, מסחר עצמאי בבורסה מאפשר לכם לנהל את כספיכם לבד לפי שיקול הדעת האישי שלכם. ידע מקדים בשוקי ההון יוכל כמובן לתרום לכם, אך זה הוא בהחלט מצרך שתוכלו לרכוש לעצמכם לבד או בעזרת קורסים בתחום.

 

חופש פעולהכסוחרים עצמאיים בבורסה, כמעט ואינכם תלויים בצד שלישי כלשהו, בכדי לבצע פעולות של קנייה ומכירה. כל שיהיה עליכם לעשות הוא לבחור את הגוף הפיננסי אשר יוציא את החלטותיכם לפועל.

 

לפרטים נוספים:

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

תיירות אזרחות פורטוגלית: המדריך השלם בדרך לדרכון האירופאי שלכם

פיננסים מהי עסקת “פליפ” ואיך היא תגרום לכם להרוויח עשרות אלפי דולרים בשנה?

אם יש לכם הון עצמי החל מ-100,000 דולר ואתם מחפשים אפיק השקעה שמניב רווח מהיר ומשמעותי תוך זמן קצר – עסקת פליפ בניו יורק...

תיירות 1969 שוב מחדש: הטיול שייקח אתכם אל השנה ששינתה את העולם

לימודים עושים חשבון: למה חשבונאות ומדוע דווקא במרכז האקדמי למשפט ולעסקים?

פיננסים Total Pay-Back: הכרטיס שמחזיר לכם כסף על ההוצאות שלכם

ה יכול להיות יותר משתלם מקנייה היום שמחזירה לך כסף מחר? על השאלה הזאת ענתה max בעזרת כרטיס אחד שמאפיל על כל שאר כרטיסי...

לייף סטייל עם איזה מתנות תפנקו את בני הזוג בחג?

פיננסים למה אין בישראל מספיק ארנקים דיגיטליים?

צרכנות איך משפרים את קליטת ה-Wifi?

נדל"ן חריש מציגה: החיים שכל משפחה צעירה רוצה

לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.