עסקים קטנים ובינוניים

השיטה החדשנית לאיתור המשרד הבא שלכם

שנת 2020 עם כניסת הקורונה לחיינו שינו בצורה מהותית תחומים רבים ובינהם גם את תחום תיווך המשרדים. אתר חדשני מאפשר לכם לבחור את חלל המשרדים שלכם לחודש, יום או שנה ולראות אותו בתלת־מימד מבלי לצאת מהבית או לעזוב את הכיסא. הכירו את השיטה החדשה לשכור משרדים.

820X320-2

עד לא מזמן, כאשר בעל עסק היה מעוניין למצוא משרד להשכרה זמנית או קבועה או לקנות הוא היה צריך לכתת את רגליו ברחבי העיר, לפגוש מספר מתווכים ולבסוף לבחור בין היצע קטן של משרדים שהספיק לראות. הימים הללו של חיפוש מייגע עבור המשרד חלפו ועברו מן העולם. היום, בזכות טכנולוגיית צילום  תלת־מימד מתקדמת ניתן לבחור משרד לאחר סיור ווירטואלי קצרצר, מתוך מגוון עצום של אלפי משרדים שונים

הדבר מתאפשר כיום בזכות אתר ZIRA1, ממשק גאוני, לא פחות, המאגד בתוכו בממשק ידידותי למשתמש את כל המשרדים ברחבי הארץ. ממש כמו ש Airbnb -שינו את תחחום התיירות בעולם, האתר הזה עומד לשנות את תחום שיווק המשרדים במכירה והשכרה מקצה לקצה. ביקור קצר באתר פותח בפניכם מגוון רחב של אפשרויות לבחירת המשרד המתאים לכם הן למכירה והן להשכרה, והאתר כולל אפילו מתחמי משרדים שיתופיים לשכירות גמישה וקצרה.

בלי לקום מהכיסא אתם יכולים לבצע מדידה יסודית של כל חלק במשרד, לחשב כמה עובדים יכולים להיות בכל חלל, לזהות כמה קומות יש בבניין (לתכנון העומס של המעליות בבוקר) ולראות את כל מקומות החניה.

האתר המתוכנן לפרטי פרטים מאפשר לבצע סינון ראשוני של המשרד וליהנות גם משירות אישי נוסף: יועץ אישי המסייע בצורה מקוונת למצוא את האפשרויות המתאימות ביותר לתקציב שלכם, למאפייני העסק ולמיקום המבוקש. יותר קל מזה לא יכול להיות.

צופים את כל המאפיינים של המשרד או מתחם המשרדים

מלבד היכולת לסייר במשרד בסיור וירטואלי בתלת־מימד, תוכלו להשוות את חללי העבודה השונים זה לזה בלחיצת כפתור עם מגוון מאפיינים המוצגים בצורה פשוטה ואחידה. תוכלו לדעת אם יש במקום חדר ישיבות או חדר הרצאות, האם המשרד מאובזר, כיתת הדרכה, חדרי טיפולים או חדר הרצאות מאובזר. משך ההשכרה האפשרי מופיע בצורה ברורה ומאפשר לשכור משרד לשעה, ליום, לשבוע, לחודש, לשנה או באמצעות כרטיסיה גמישה של ביקורים במקום. המחירים לכל שיטת השכרה מופיעים בצורה ברורה ובשקיפות מלאה, כמו גם פרטי החניה (בתשלום או חינם). אם יש אפשרות לחניית אורחים או שימוש בחדר אופניים הנתונים יהיו מצויינים.

הטבות בחללים משותפים

לצד הנתונים העקרוניים על השכרת המשרד מופיעים גם נתונים נוספים שמאפשרים לגלות את ההטבות הנוספות שמציעים המשרדים. בין ההטבות הללו ניתן למנות: הנחות במסעדות באזור, מועדון כושר, כיבוד ושתיה במקום (לרבות קייטרינג כשר, חטיפים, שתייה קלה, משקאות חמים ואפילו בירה). אם מחר אתם מתכננים פגישה לכל המשרד ומעוניינים במתחם רחב ידיים המתאים לתקופה הזו, הפרטים המופיעים בדף יכולים לעזור לכם לקבל החלטה מיידית בלי לבקר במקום.

מתחמים להשכרה חודשית או שנתית

חברות המעוניינות לשכור משרדים גם לטווח ארוך יותר יכולים להיעזר באתר כדי למצוא את המקום המושלם. באמצעות ממשק החיפוש החכם, הכולל נכון לרגע זה מספר אפשרויות עצום (1,600 שטחי משרדים שונים), אפשר למצוא את החלל המתאים ביותר לצרכים שלכם. עוד לא הושק אתר כמוZIRA 1  עד היום. במפה נוחה לשימוש אתם יכולים לראות את הערים שבהן יש שטחי השכרה זמינים, ולמיין את המשרדים בהתאם למגוון רחב של פרמטרים.

החיפוש החכם באתר

האתר כולל מנגנון חיפוש חכם לפי מגוון רחב של פרמטרים, ביניהם: מיקום, שטח, מחיר לפי תקופה או לפי מ"ר, סטטוס הבנייה (גמר, מעטפת, גמר דורש שיפוץ, גמר מלא) ומספר אפשרויות מתקדמות כמו: תאריך כניסה, כניסה מיידית, אפשרות בחירה בין נכסים מתיווך לנכסים ללא תיווך והאם יש בנכס מרפסת פרטית. כל המאפיינים הללו מאפשרים למצוא בשלוש שניות את כל המשרדים המתאימים בדיוק לצרכים שלכם ולהתקשר לתאם פגישה, לשלוח אי־מייל או הודעה בווטסאפ לתיאום השכרת המשרד. כל כך חכם וכל כך פשוט.