צרכנות

הגיע הזמן שתחזור להרגיש גבר – עם הכמוסות של "גברא"

גברים רבים לא מודים בכך שחיי המין שלהם לא טובים כמו פעם, וההנאה במיטה פחתה במידה ניכרת. כדורי "גברא" של טבע דיירקט מיוצרים מחומרים טבעיים, וכבר למעלה מ-20 שנה מספקים חוויה מהנה לאורך זמן, ללא מרשם רופא וללא תופעות לוואי

820x320_2 copy 2

זה יכול להיות מאוד מביך. נכנסתם למיטה, אתם בדרך להגיע לשיא הריגוש ואז קורה הדבר שהכי חששתם ממנו: אתם כבר לא נהנים, לפחות לא כמו שחשבתם או כפי שנהניתם בעבר.

התחושה שעוברת ברגעים כאלה בראש היא של כישלון. רגע קסום כל כך התמסמס לו בגללכם. אכזבתם, מכיוון שהתשוקה שם אבל הביצוע לא. הנטייה היא לתהות למה זה קרה לכם, אבל התופעה הזאת כלל אינה נדירה. למעשה, על פי מחקרים שנערכו בשנים האחרונות, אחד מכל ארבעה גברים מתחת לגיל 40 לא נהנה במיטה כמצופה. הגורמים לכך יכולים להיות בריאותיים עישון יתר, סוכרת ומחלות לב למשל – אך התופעה שכיחה גם אצל גברים בריאים לחלוטין.

יש מספר אופציות לטיפול, מכדורי מרשם אצל הרופא ועד ייעוץ ארוך ומתמשך אצל מומחים. בכל מקרה, מדובר בתהליך שעלול לא רק להיות מביך, אלא גם לגרור עמו תופעות לוואי. הפיתרון של "טבע דיירקט" פשוט בהרבה ומסלק מהדרך את שני המכשולים הללו. שני המוצרים שמספקת החברה "גברא אנרג'י" ו"גברא מקס", מבוססים על רכיבים טבעיים בלבד, שאינם דורשים מרשם רופא. בקליק אחד אפשר להזמין את הכמוסות הרצויות לכם, בלי מבוכה וללא התערבות חיצונית.

על גברא אנרג'י וגברא מקס

כאמור, "טבע דיירקט" מספקת שני מוצרים שישפרו לכם מאוד את חיי המין. "גברא אנרג'י" הוא מוצר שמתבסס על הוותק והידע של החברה להגברת ההנאה המינית. הוא מכיל 14 רכיבים טבעיים, שהופכים אותו למשפר ביצועים טבעי, מאוזן וחזק. המוצר מבוקש בקרב גברים שמעוניינים לשפר את חיי האהבה עם שיפור ברמת הביצועים והעצמת ההנאה.

"גברא מקס" מגיע באריזה של 120 כמוסות, שכמו האנרג'י עשויות אף הן מחומרים טבעיים. הן פותחו על סמך ידע הרבליסטי רב שנים מהארץ ומהעולם, ומיועדות לשימוש במשך שלושה חודשים ברצף יומיומי. את תחילת ההשפעה ניתן להרגיש כבר לאחר מספר ימים של שימוש. בתום שלושת חודשי השימוש היומיומי הכמוסות, השפעתם מקסימלית ונשארת בגוף למספר חודשים נוספים. הכמוסות עשויות מצמחים, ויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו, ומיוצרות במפעל שמאושר על ידי משרד הבריאות.

מדוע מוצרי גברא?

מוצרי גברא מיוצרים במפעל מפוקח ומאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי, מתוכננים ונבנים על פי תקנים בינלאומיים ומותאמים גם לדרישות ה-FDA האמריקאי וה-FMP האירופי.

"טבע דיירקט" היא חברה שקיימת כבר מ-1996. היא מתמחה בייצור מוצרים טבעיים ומשרתת מגוון רחב מאוד של אוכלוסיות. לאחר למעלה מ-20 שנות ייצור, לא דווח על תופעות לוואי כתוצאה משימוש בגברא אנרג'י ובגברא מקס. היתרון של מוצר שמורכב מחומרים טבעיים ומפוקח יחסוך לכם הרבה כאבי ראש, תרתי משמע.

לשיחת ייעוץ חינם בדיסקרטיות מלאה

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לשיחת ייעוץ חינם >>

לשיחת ייעוץ חינם בדיסקרטיות מלאה

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לשיחת ייעוץ חינם בדיסקרטיות מלאה

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.