צרכנות

יש דרך לאבחן בעיות רפואיות רק ב- 8 דקות..

הרפואה המודרנית מתהדרת במכשירי אבחון "מפלצתיים" פולשניים מפותחים טכנולוגית ומדויקים להפליא, ולמרות זאת מי מאתנו המטופלים לא עבר סידרה אינסופית של בדיקות דם, צינורות שהוחדרו לפתחים שונים בגופנו וחומרים רדיו אקטיביים שהוזרקו, ואחרי כל סרט האימה יצאנו כלעומת שבאנו. הכאבים כואבים, התחושה אותה תחושה ואין פתרון.

טאבלט

בואו נודה בזה, רובנו דוחים ובעיקר דוחות את נושא הבריאות כשזה קשור לגוף שלנו. יש לנו יותר מדי על הראש במירוץ המטורף של החיים – לדאוג לילדים, לבית, לעבוד, אז למי יש זמן לערוך בדיקות כלליות? והרי לבדוק בצורה יסודית ומעמיקה את הגוף שלנו לוקח זמן, בדיקות כואבות ומתישות וברוב המקרים פולשניות, ותורים ארוכים לרופאים מומחים בקופות החולים שעד שהם מגיעים תמיד יש איזה בלת”מ אז איכשהו אנחנו ממשיכים לתפקד עד שיש איזה חום או וירוס שמשבית אותנו, הולכים לרופא, בודקים בכלליות מה המצב, מטפלים, מבריאים וחוזרים לשגרה.

גוף האדם הינו מכונה חשמלית מורכבת ומסובכת ביותר, נפשו עוד יותר מכך. שניהם כרוכים יחד בקשר סימביוזי, בלתי ניתן להפרדה. כל מחלה קטנה כגדולה בכל שלב התפתחות שלה נובעת ממספר גורמים, פיזיים ורגשיים וכל אבחון או טיפול חייב להתייחס לשניהם ולבדוק את הקשר ביניהם. כאבי בטן למשל יכולים לנבוע מאלרגיה למזון, מעצבנות יתר, מדלקת, מהמצאות תולעים או אפילו מגידול סרטני שאולי מתפתח וברוב המקרים ממספר גורמים יחד שמעצימים אחד את השני. מצב של סטרס נפשי יחמיר את מצב האלרגיה, דלקת קטנה שמתפתחת תהפוך בסופו של תהליך לגידול סרטני וכדומה, במצב כזה לעשות אולטרסאונד בטן לא מכסה ולו במקצת את הגורמים לכאבי הבטן.

כנטורופטית הפועלת בארץ למעלה מ 30 שנה הבנתי לאורך השנים לאחר שנתקלתי בלי סוף בבעיית האבחון הקשה איתה מתמודדים מטופלים ורופאים אם בבעיות אורתופדיות, אם אלו הסובלים סתם מעייפות או חולשה ואפילו אלו המאובחנים כבעיה פסיכיאטרית. כשהאבחון אינו מלא ואינו מדויק לא ניתן לטפל בשורש הבעיה ובטח לא לפתור אותה לאורך זמן. הבנתי באופן מובהק לאורך השנים שבעיה בבטן או בעור היא ביטויי סימפטומטי לבעיה המתקיימת באיבר אחר בגוף.

כאן נכנסת מערכת האבחון – Global Diagnostic הפועלת ברשת מרפאות BioCure ברחבי הארץ. המערכת סורקת את כל גוף האדם על המערכות החיוניות, הבלוטות ההורמונליות, בעצם כל תא ותא בגוף, התקשורת ביניהם, רמת הסטרס של המטופל, רגישות למזון, הימצאות חיידקים, וירוסים, פטריות ופרזיטים. המערכת לא בודקת את האיבר הכואב, אלא מחפשת ומוצאת ברמת דיוק מרשימה את מקור הבעיה.

המכשיר המתקדם, שמופעל בכל אחד מסניפי BioCure יודע לזהות את כלל הבעיות, כולל אלו הנסתרות, שכן דיוק האבחון אינו תלוי בתחושות המטופל, או במצוקה עליה הוא מדווח. הטכנולוגיה שבבסיס Global Diagnostics מאפשרת ניתוח אוטומטי של דפוסי התגובה החשמליים של המטופל. גוף האדם בנוי ממיליוני תאים, שמנהלים ביניהם תקשורת חשמלית. המערכת סורקת את הגוף, מזהה תדרים משובשים ומאפשרת למאבחן בקליניקה לזהות את מקור הבעיות וחומרתן. הבדיקה שאורכת 8 דקות בלבד, סורקת במהירות 13 מערכות גוף, הכוללות 612 איברים ובהם עצבים שרירים ומפרקים. תוצאות הבדיקה מוצגות מידית, בצורה גרפית בהירה ומדויקת.

הדיאגנוזה של Global Diagnostics נשענת על שיטת אבחון שנחקרה מדעית בבית החולים האוניברסיטאי גראץ (Gratz) בדרום אוסטריה, בידי שלושה רופאים אוסטרים וגרמנים. שלושת החוקרים, המתמחים באימונולוגיה, אורתופדיה, כימיה ורפואה כללית, הם ד"ר מרטין טרסצ'ינג-ויילדר, ד"ר ריינר וונגר וד"ר ראלף היינריך. המחקר שבוצע בית החולים האוניברסיטאי ערך השוואה מדעית בין הממצאים של בדיקות רפואיות קונבנציונליות, לבין הממצאים שהפיקה בדיקה מקיפה ומהירה באמצעות Global Diagnostics.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.