בריאות

איך נפטרים מהצלוליט?

לא משנה כמה קשה עובדים בחדר הכושר, יש דברים שפשוט לא עוברים לבד. מכירה מקרוב את "סימן התפוז" – תופעת הצלוליט על הירכיים, בזרועות ובבטן? מסתבר שיש מה לעשות עם זה...

איך נפטרים מהצלוליט?

צלוליט וצלוליטיס – זה לא אותו הדבר

ראשית נתחיל עם ניפוץ מיתוס רווח. רבים מתייחסים לצלוליט ולצלוליטיס כאותה תופעה, למרות שמדובר בשני דברים שונים.

הצלוליטיס הינה דלקת קשה של הרקמה התת-עורית, הנגרמת מחיידק מזהם שחודר לשכבת העור וגורם לנפיחות, כאב ואדמומיות באזור הדלקת. האזור המזוהם הולך וגדל, ככל שהדלקת נשארת ללא טיפול.

צלוליט לעומת זאת, הינה תופעה שכיחה ומוכרת – אותה הצטברות של תאי שומן ברקמה התת-עורית המשווה לעור מראה של קליפת תפוז. מדובר בתופעה שכיחה מאד המופיעה אצל גברים ונשים, אצל רזים וכאלו הסובלים ממשקל עודף. גם צעירים פוגשים אותה, אך פחות.

צלוליט – מדוע זה קורה ואיך מטפלים?

למען האמת, המדע טרם נתן תשובה ברורה לסיבות הגורמות להיווצרות צלוליט. לעומת זאת, אנחנו יודעים בוודאות למה הצלוליט גורם: רקמת השומן שמתחת לעורנו מחוברת לעור באמצעות סיבי קולגן – אך כאשר אלו נשברים, השומן מצטבר באופן בלתי אחיד. הסיבות לשבירה הם בגדר השערות, הגורמות לחוקרים להאשים את הגנים שלנו וגם את אורח החיים שאנו מנהלים – הכולל בין היתר דיאטות תכופות, השמנה חוזרת ומחסור בנוזלים.

כמו בתחומי האסתטיקה השונים (טיפולי פנים למשל), דרכי הטיפול הן מגוונות – החל מהרזיה (שלפעמים רק מחמירה את המצב), דרך עיסויים מיוחדים (למשל עיסוי למפתי שמיד נרחיב את הדיבור עליו), קרמים ואף ניתוחים. טיפול בצלוליט מיועד בעיקר לנשים שעברו את גיל 30 ומתחילות לאבד את גמישות עורן.

LPG – הצרת היקפים בעיסוי למפתי

טיפול בצלוליט בשיטת LPG מבוסס על מכשיר, שנועד לנקז נוזלים מרקמת השריר ועל ידי כך להפחית מהנפיחות. עיסוי עמוק ותת עורי משיג אפקט שאף יד אנוש לא יכולה להגיע אליו – ניוד הנוזל הבין תאי דרך צינורות הלימפה שלנו – ומשם לדם. התוצאה היא הפחתת היקפי הצלוליט במקומות המטופלים.

כמובן, כחלק מטיפול הוליסטי יותר – המטופלת מתבקשת לשמור על תזונה מופחתת קלוריות ולהקפיד לעשות פעילות גופנית בכדי להגיע לתוצאות מיטביות.

לקבלת תוצאה טובה אף יותר ניתן לשלב בטיפול גל רדיו וואקום. המכשיר מחמם את האזור באמצעות טכנולוגיית RF לפני הטיפול ורק לאחר מכן מבצעים את העיסוי. עכשיו גם את יודעת: הצרת היקפים זו לא רק דיאטה…

לפרטים נוספים:

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

תיירות אזרחות פורטוגלית: המדריך השלם בדרך לדרכון האירופאי שלכם

פיננסים מהי עסקת “פליפ” ואיך היא תגרום לכם להרוויח עשרות אלפי דולרים בשנה?

אם יש לכם הון עצמי החל מ-100,000 דולר ואתם מחפשים אפיק השקעה שמניב רווח מהיר ומשמעותי תוך זמן קצר – עסקת פליפ בניו יורק...

תיירות 1969 שוב מחדש: הטיול שייקח אתכם אל השנה ששינתה את העולם

לימודים עושים חשבון: למה חשבונאות ומדוע דווקא במרכז האקדמי למשפט ולעסקים?

פיננסים Total Pay-Back: הכרטיס שמחזיר לכם כסף על ההוצאות שלכם

ה יכול להיות יותר משתלם מקנייה היום שמחזירה לך כסף מחר? על השאלה הזאת ענתה max בעזרת כרטיס אחד שמאפיל על כל שאר כרטיסי...

לייף סטייל עם איזה מתנות תפנקו את בני הזוג בחג?

פיננסים למה אין בישראל מספיק ארנקים דיגיטליים?

צרכנות איך משפרים את קליטת ה-Wifi?

נדל"ן חריש מציגה: החיים שכל משפחה צעירה רוצה

לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.