בריאות

חווים בריחת שתן? זה הפתרון שישפר לכם את איכות החיים!

אחת מכל שלוש נשים בישראל חווה בריחת שתן ברמות מסוימות מעל גיל 40. אצל הגברים התופעה מוכרת אף היא, אם כי, בשכיחות נמוכה יותר. אז רגע לפני שאתם מכניסים את החיים שלכם ל - HOLD ומפסיקים לעשות דברים שאתם אוהבים, הכירו את תחתוני דיפנד לייקרה בגזרה גבוהה, המותאמים בקפידה לגוף שלכם ומגינים עליו פי 5 ביחס לתחבושת היגיינית רגילה גם בזמן פעילות וגם במשך הלילה. התחתונים בעלי מנגנון נטרול ריחות המבטיח הגנה ודיסקרטיות מלאה.

1200x800_B11

כוננות ספיגה

ג', אישה נמרצת ומלאת חיים, נהגה לעשות הליכות בחוף הים במשך שנים רבות. בריחת השתן שחוותה תפסה אותה בהפתעה גמורה. המחשבה שזה עשוי לתפוס אותה שוב לא מוכנה באמצע הליכה או בחברת אנשים אחרים העלתה בה הרבה מאוד חששות ופחדים והיא הבינה כי תיאלץ מעתה ואילך לשנות את חייה. הוויתור מבחינתה היה עצום, אך לנוכח הבושה הגדולה, היא הייתה מוכנה לשלם את המחיר הכבד והפסיקה מיידית עם ההליכות.

ג' היא רק אחת מתוך הרבה מאוד נשים וגברים, החווים בריחת שתן בזמן מאמץ, אך מתביישים לספר על כך אפילו לרופא שלהם ומעדיפים פשוט לשנות את אורח חייהם.

הם נמנעים מלעשות דברים שהם אוהבים גם אם אותם הדברים היוו עד לאותה נקודת זמן חלק משמעותי מהחיים שלהם. הם מפסיקים לעשות פעילויות ספורט, מוותרים על ריקודים, יחסי מין ובילויים חברתיים. הם יעשו הכול וישלמו כל מחיר שיידרש מהם, רק בכדי להימנע מסיטואציה מביכה.

אותם נשים וגברים חיים בתחושת בושה עמוקה, אשר הולכת ומתעצמת לנוכח המחשבה קדימה על השנים הרבות שעוד נכונו להם לחיות כך.

זוג מבוגרים מאושרים

לצאת לבילוי חברתי ולפגוש אנשים ללא חשש

אותן פעולות פשוטות ויומיומיות, שהיו עד לפני כמה שבועות מובנות מאליהן – לצאת להליכה, להגיע למפגש חברתי, לראות סרט בקולנוע, לצחוק מכל הלב, להשתעל כשצריך, הופכות להיות השאיפות הכמוסות של אותם אנשים החווים בריחת שתן, והם מתפכחים לתוך מציאות חדשה בה השלפוחית שלהם היא זו המנהלת את חייהם.

שנים של פיתוחים טכנולוגיים בשילוב ידע חדשני, הביאו ליצירתם של מגוון פתרונות ספיגה מתקדמים לבריחת שתן, המאפשרים שמירה על תפקוד תקין גם בעת פעילות גופנית וגם בלילה ונוסכים תחושת ביטחון וחופש אצל המשתמשים בהם.  

זה הזמן לנסות את תחתוני דיפנד לייקרה בגזרה גבוהה – הדרך הבטוחה לשפר את איכות החיים שלך. לפרטים ולייעוץ אישי, חייג *2460 או לחצו למעבר לחנות

זוג מבוגרים בים

קבלו את המוצר שיחזיר לכם את תחושת החופש והביטחון לחיים !

תחתוני דיפנד לייקרה בגזרה גבוהה מתאימים למבנה הגוף ומעניקים לו הגנה מושלמת מפני בריחת שתן בדרגה בינונית עד כבדה. תחתוני הלייקרה של דיפנד נלבשים כמו תחתונים רגילים, הם בעלי חגורה אלסטית רכה ונוחה ומגינים עליך מפני בריחת שתן פי 5 לעומת תחבושת היגיינית רגילה גם בזמן פעילות וגם בשעות הלילה. לתחתונים מנגנון נטרול ריחות מיידי הפועל לאורך זמן כך שמובטחת לך הגנה ודיסקרטיות ותחושת נוחות מירבית.

אל תתפשר על איכות החיים שלך !

בדיפנדסטור יש לנו את המוצר הנכון עבורך יחד עם שירות אישי מיועץ התאמה, שידאג להתאים את המוצר במיוחד לצרכים שלך ! לפרטים, התקשר *2460 או לחצו למעבר לחנות