בריאות

חולמים להיפטר מהמשקפיים לצמיתות?

עשרות אלפי ישראלים בשנה מצביעים בעיניים ובוחרים לעבור ניתוח לייזר להסרת משקפיים. בשנים האחרונות הפך ניתוח להסרת משקפיים בלייזר לשני בשכיחותו בארץ, איך תדעו אם גם אתם ראויים להיכנס לרשימת "המשוחררים"? איך תבחרו את המרכז הרפואי שמשעריו תצאו עם עיניים חופשיות ממשקפיים? מיד נאיר את עיניכם במידע החיוני, כולל כתובת שממנה תוכלו להתחיל.

820_320

פרופ' יוסף פרוכט וד"ר איל שטרסמן מבכירי המנתחים להסרת משקפיים בלייזר

במרוץ להסרת משקפיים מובילה ההתקדמות הטכנולוגית

בעשור האחרון אנו עדים לעלייה עצומה בשיעור האנשים העוברים ניתוח לייזר להסרת משקפיים בישראל ובעולם כולו. מה שהפך את הניתוח הזה לנחשק כל כך, זו ההתקדמות הטכנולוגית האדירה  שבזכותה משתמשים כיום במכשירים מדויקים ומהירים במיוחד. התקדמות זו באה לידי ביטוי הן בקיצור משך הניתוח האורך כיום בין 15-10 דקות בהרדמה מקומית, כאשר הפרוצדורה עצמה אורכת שניות בודדות והן בתוצאות הניתוחיות המעולות.

 

ישראל מובילה בהסרת משקפיים בזכות המקצועיות ואיכות הרופאים

למדינת ישראל יש מקום של כבוד בענף ניתוחי לייזר להסרת משקפיים. לא זאת בלבד שאנחנו על המפה, אנחנו גם מובילים בטכנולוגיה הרפואית העולמית הזאת. את ההובלה קנינו בזכות ולא בחסד –  וזאת בשל הרמה המקצועית הגבוהה של הניתוחים להסרת משקפיים, ובזכות רופאים איכותיים ומנוסים.

אנשים רבים חולמים להסיר משקפיים לתמיד

עבור אנשים רבים ובעיקר עבור נשים וגברים בגילאי 40-18, הסרת משקפיים היא הסרת מגבלה שפוגעת באיכות חייהם. כך לדוגמה, רבים ממרכיבי המשקפיים הצעירים שמתכננים את הטיול הגדול אחרי הצבא, נשבים ברעיון של השארת המשקפיים מאחוריהם בבית וקבלת פטור מהסרבול הכרוך בהם.  ישנם גם אותם אנשים המתקשים בהרכבת עדשות מגע לאורך זמן  ומצד שני אינם רוצים לחזור למשקפיים. כמו כן, צעירים רבים לפני צבא מעוניינים לעבור כיום ניתוח לייזר להסרת משקפיים כדי לשפר את הפרופיל הרפואי שלהם ולהתגייס ליחידות המובחרות אליהן הם נושאים את עיניהם.

מאידך, לא כל מי שרוצה יכול. כ-25% מאוכלוסיית מרכיבי המשקפיים או העדשות אינם מתאימים לעבור את הניתוח המיוחל…. אז איך תדעו שאתם מתאימים?

 

בצעו בדיקת התאמה מקיפה – בלי קיצורי דרך!

בדיקת התאמה להסרת משקפיים בלייזר היא הצעד הראשון והחשוב שעליכם לעשות. היא זו שתקבע אם אתם יכולים לעבור את הניתוח מבחינה בריאותית ומבחינת סוג ליקוי הראייה שלכם. היא זו שתקבע גם איזה סוג של ניתוח מתאים לכם.

בדיקת התאמה משלבת 3 מרכיבים: בדיקת טופוגרפיה הכוללת צילום ומיפוי של הקרנית, בדיקה אופטומטרית לבחינת חדות הראייה, גודל ותפקוד האישונים, ובדיקת  מומחה קרנית הבוחן ביסודיות את תקינות ובריאות העין, מצב הרשתית, עצב הראייה, קרקעית העין והלחץ התוך עיני. חשוב לבצע את הבדיקה הזו על כל מרכיביה ובלי קיצורי דרך. רק בסיומה (התוצאות מיידיות) יוכל הרופא המנתח לקבוע אם ניתן לנתח אתכם ובאיזו שיטה.

את בדיקת ההתאמה מומלץ לבצע במרכז הרפואי בו תבחרו לבצע את הניתוח, וכמובן שמדובר בבחירה מושכלת בלבד!

 

אז איך בוחרים במרכז הרפואי המתאים?

בבחירת המרכז הרפואי בו תרצו לעבור את הניתוח, עליכם להתייחס בעיקר להיבטים הבאים:

  • מרכז ותיק עם רופאים מנוסים – דווקא בגלל שהסרת משקפיים בלייזר הוא  ניתוח נפוץ, חשוב לבצע אותו רק אצל מנתח מנוסה שכבר ביצע  ניתוחים רבים  מסוג זה, ורק במרכז רפואי המתמחה בניתוחים אלה.
  • מרכז מוביל ומוכר – מרכז מוביל, ותיק, מוכר  בתחום הניתוחים להסרת משקפיים, יעניק לכם את הגב, האחריות והביטחון שהוא יישאר שם בשבילכם גם בעתיד אם תזדקקו לו.
  • מכשירים חדישים – חשוב לקבל פרטים על סוג מכשיר הלייזר בו משתמשים במרכז ולוודא שמדובר בציוד המתקדם של הענף.
  • מיומנות בביצוע בדיקת התאמה מקיפה – בלי עיגול פינות, עם כל השלבים במלואם ובביצוע של מומחה קרנית.
  • ליווי אישי לאורך כל התהליך – ודאו שהמנתח והצוות שלצידו ילוו אתכם באופן אישי מפגישת ההיכרות ועד לאחר הניתוח. הליווי האישי צריך לכלול הסבר מקדים מפורט על האפשרויות הניתוחיות, מהלך הניתוח, התאוששות, השלכות, סיכויי הצלחה, סיכונים ועוד. לאחר הניתוח ליווי כזה יספק לכם מעקב, ביקורות וזמינות מרבית של המנתח והצוות לכל שאלה או בעיה.

תפקחו "עיניים" – המרכז הרפואי ד"ר לוינגר

אם תעבדו צעד צעד לפי הכללים שפירטנו לבחירת מרכז רפואי מתאים לניתוח הנחשק, רוב הסיכויים שתגיעו אל רשת מרפאות המומחים הארצית "עיניים – המרכז הרפואי ד"ר לוינגר". מדובר ברשת מובילה בישראל בתחום הניתוחים להסרת משקפיים, שנוסדה ומנוהלת ע"י ד"ר שמואל לוינגר. פועלים בה טובי הרופאים ומנתחי העיניים בישראל, כולם בעלי ותק רב וניסיון עצום בביצוע ניתוחי הלייזר להסרת משקפיים, רובם רופאים בכירים ומנהלי מחלקות בבתי החולים השונים בארץ

מלבד היתרון האדיר של ותק וניסיון שבכתבה זו הובהרה חשיבותו הרבה, רשת 'עיניים' פועלת בפריסה ארצית רחבה הכוללת סניפים בתל אביב, ירושלים, חיפה ובאר שבע.

במרכזים הרפואיים 'עיניים' של ד"ר לוינגר, תוכלו ליהנות מבדיקת התאמה ללא עלות*, מהשתתפות קופת חולים במימון הניתוח, אחריות ללא הגבלה בזמן, מיחס אישי מצד הרופאים והצוות, ממקצועיות ללא רבב, וממרכז המאובזר במיטב המכשור הטכנולוגי של הענף. כל אלה ועוד יבטיחו לכם התחלה חדשה ובטוחה של חיים ללא משקפיים.

*בכפוף לתקנון.

לפרטים נוספים

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

לבדיקת התאמה ללא עלות

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.