בריאות

אין סיבה להיות נאמנים למשקפיים: על הדור החדש של ניתוחי הלייזר

אם בעבר טיפולי לייזר להסרת משקפיים נחשבו למותרות עבור עשירים בלבד או כהרפתקאה לאמיצים, כיום ברור שהם כאן כדי להישאר, למעשה – ניתוח להסרת משקפיים בלייזר הפך להיות הניתוח האסתטי השכיח ביותר בעולם. אנחנו כאן כדי לבחון את התמונה לעומק: כיצד הסרת הלייזר ב-2020 מתקדמת לעומת הטיפולים בעשור הקודם? למי הם באמת מתאימים? והאם הטיפול מעניק פתרון לכל החיים?

820X320_5_

אומרים שצריך להסתכל על הקנקן, ולא על מה שבתוכו, אבל מה אפשר לעשות שכשמסתכלים על הקנקן מה שהכי בולט הוא המשקפיים? ואיך לראות דרכן, אם מצטברים אדים? אלו שאלות מעולות שמיליארדי מרכיבי משקפיים ברחבי העולם ישמחו להשיב לכם עליהן.

בעוד שרבים השלימו עם רוע הגזירה ומתמודדים, בכל יום מחדש, עם הקשיים בראייה והצורך המתמיד במשקפיים, כיום יש יותר ויותר אנשים שראו את האור וחיים עם ראייה מושלמת. החידוש ששינה את חייהם והפך אותם לקלים יותר נקרא ניתוח הסרת משקפיים בלייזר. היום, כשהתהליך נמשך רק 15 דקות ומקבלים עליו אחריות לכל החיים, קשה להישאר נאמנים למשקפיים לאורך זמן.

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר – פתרון מוכח, אפקטיבי ובטוח

30 שנים חלפו מאז ניתוח הסרת המשקפיים הראשון, שבוצע ביפן. מאז ועד היום התחום התפתח וזכה להישגים כבירים. אחת מאבני הדרך המשמעותיות היא ניסוי שערך מדען מחברת IBM בשנת 1980, במהלכו גילה שהלייזר יכול לחתוך רקמות בצורה מדויקת מאוד. השילוב בין הלייזר למחשבים הפיק תוצאות חסרות תקדים ומשמש עד היום כדי להעניק לאנשים ראייה מושלמת.

כיום הניתוח בטוח יותר מאי פעם והתוצאות שלו מדהימות. אם בעבר הייתה רק דרך אחת לנתח, המחקרים הרבים שנערכו על התחום העניקו לרופאים ולחוקרים תובנות רבות, כך שכיום אפשר לבחור מבין מגוון טכניקות ניתוח, בהתאם לבעיית הראייה של המטופל – החל מצילינדר ועד לקוצר ראייה, הפתרונות מגוונים ואפקטיביים, כפי שמיליונים שעברו את הניתוחים בהצלחה יכולים להעיד.

האם ניתוח להסרת משקפיים יכול להתאים לך?

לפני שמתחילים במסע הפרידה מהמשקפיים חשוב לבדוק את מידת ההתאמה של המועמד לטיפול. הסטטיסטיקה מראה שכ-20% מהמועמדים לא יתאימו לטיפול. אז איך אפשר לדעת אם הניתוח מתאים לך?

 • גילך מעל 18
 • המספר שלך יציב במשך חצי השנה האחרונה
 • בריאותך תקינה, באופן כללי

אפשר לוודא אם הניתוח מתאים לך רק באמצעות בדיקת התאמה מדוקדקת, שחשוב לעבור לפני הניתוח. לא כל אחד מתאים לתהליך, וחשוב לגשת לבדיקה במקום אמין שיעניק תשובה כנה ומדויקת.

חברת CARE לייזר מעניקה לכל מי שמגיע להיבדק עבור ניתוח הסרת משקפיים תיק רפואי ממוחשב ובו כ-100 תוצאות ופרמטרים שנדגמו בבדיקה.

אנחנו מבינים שהרצון שלך להיפרד מהמשקפיים עז, ושכבר מתחשק לך להיות אחרי הניתוח, עם ראיה מושלמת, אבל חשוב לנו לומר לך שבדרך לתוצאה המיוחלת, חשוב לבחור בחברה שאכפת לה ממך ושעורכת את הבדיקות המקיפות ביותר, לפני ואחרי הניתוח.

CARE Laser – החברה שאכפת לה מהראייה שלך

בחברת CARE מאמינים שראייה טובה היא לא פינוק או מותרות ושואפים להנגיש את הטיפול לכמה שיותר מרכיבי משקפיים. בחברה גאים להעניק אחריות לכל החיים, כדי שכל מטופל ומטופלת יוכלו לגשת לתהליך בראש שקט ולדעת שהם בידיים טובות.

הרופאים המנתחים ב-CARE laser הינם מהמובילים והוותיקים בישראל בתחום הסרת משקפיים, והם עובדים עם הציוד מהמתקדמים ביותר בשוק; למעשה, חברת CARE היא החברה היחידה שמחזיקה בשני מכשירי לייזר שונים שמאפשרים למנתחים לבצע 4 סוגים שונים של ניתוחים, בהתאם למה שיהיה אידיאלי לכל מטופל ומטופלת.

נראה טוב, גם כשמסתכלים על האותיות הקטנות

הגיע הזמן לבחור עם מי להתייעץ בדרך לניתוח. הנה מה שכדאי לך לדעת על חברת CARE לייזר בדרך לבחירה המושלמת עבורך:

 • להיות בידיים טובות: כל הפעילות של מחלקת העיניים ב-CARE הינה בגיבוי רפואי של מחלקת העיניים בבית החולים איכילוב.
 • לדעת שהתוצאה המעולה איתך לכל החיים: CARE מעניקה אחריות לכל החיים על תיקון הראייה.
 • בלעדי ברשת CARE – ניתוח SMILE: שיטה ייחודית לרשת שמשלבת החלמה מהירה ושמירה על קרנית חזקה באופן מקסימלי.
 • מחירים נגישים בזכות סבסוד קופת חולים: חברי קופת חולים כללית מושלם פלטינום, בעלי ותק של 6 חודשים ויותר בתכנית פלטינום, נהנים ממחיר של החל מ-3,800 ₪; חברי מכבי שלי, נהנים ממחיר של החל מ-5,649 ₪.

* הטיפול אינו מתאים לסובלים מבעיות ראייה לקרוב (קריאה)

* הטיפול מתאים לגילאי 18-60

לבדיקת התאמה ללא עלות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לבדיקת התאמה ללא עלות >>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לבדיקת התאמה ללא עלות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.