בריאות

הפטנט שיעזור לכם להצמיח ולעבות את השיער

יכולנו להאשים את הגנטיקה, את הלחץ היומי בו אנו נתונים, אבל עובדתית אנו – הגברים הישראליים - סובלים מדלילות שיער ומהתקרחות. לשמחתנו, המאה בה אנו חיים הביאה איתה פתרונות רפואיים וטכנולוגיים רבים. אחד הבולטים בהם הומצא כאן בישראל וכבש את מקומו בעולם כאמצעי יעיל, מוכח מחקרית ואפקטיבי בטיפול בדלילות שיער ובהתקרחות.

820x320_7 copy

מדובר במכשיר טכנולוגי חדשני בשם "הריג'ן", פיתוח של סטרט-אפ ישראלי שמשמש לטיפול ביתי בהתקרחות ודלילות שיער ומתאים לגברים ולנשים. הטכנולוגיה המוטמעת במכשיר הביתי מכילה שלושה עד ארבעה מנגנוני טיפול אשר פועלים בו זמנית. יעילות המכשיר נבדקה ונבחנה ע"י דרמטולוגים מהמובילים בעולם, גובתה במחקר מדעי והוכחה כיעילה בשיפור כמות השיער ועיבוי השיער הקיים.

כל שנדרש מהסובלים מדלילות או מהתקרחות הוא טיפול של כמה דקות ביום, מהבית או המשרד. המכשיר מתעד כל טיפול, אמצעים טכנולוגיים מאפשרים למטופל לדעת בכל נקודת זמן באם הטיפול מבוצע כהלכה, תכנת "מאמן אישי" אוספת את המידע ומאפשרת למטופלים בטכנולוגיה לעקוב אחר כמות ואיכות הטיפול שביצעו בכל נקודת זמן. עובדה זו, בשילוב פעולות מנגנוני הטיפול במכשיר, מעניקה לסובלים מדלילות ומהתקרחות את היכולת לבצע רצף טיפולי אשר הכרחי לשיקום הקרקפת ושורשי השיער.

תוצאות הטיפול מוכיחות: 30% – 40% שיפור מצרפי בכמות ובעובי השיער בתוך-4 עד-6 חודשי טיפול יומי

תוצאות המחקר שבוצע על מאות גברים ונשים שהשתמשו במכשיר בכל יום הוכיח שיפור מצרפי של עשרות אחוזים בכמות ועובי השיער במשך כמה חודשים. זו הסיבה שבישראל נמכרת הטכנולוגיה עם הבטחה חוזית לתוצאה.

לרוכשי מכשיר ההריג'ן קלסיק – מכשיר המכיל 3 מנגנוני טיפול (ביוכימי, חשמלי ומכאני) מובטח לרוכשים 30% שיפור מצרפי בכמות ובעובי השיער בתוך 4 חודשי שימוש יומי.

לרוכשי מכשיר ההריג'ן פרימיום – מכשיר המכיל 4 מנגנוני טיפול (ביוכימי, חשמלי, מכאני ואופטי) מובטח שיפור מצרפי של 40% בכמות ובעובי השיער בתוך 6 חודשי שימוש יומי.

מנגנוני הטיפול שבטכנולוגיה

מנגנון ביוכימי (יוני אבץ ונחושת).

מנגנון חשמלי (גירוי הקרקפת באמצעות זרם חשמלי עדין).

מנגנון מכאני (עיסוי הקרקפת להגברת זרימת הדם לשורשי השיער, הזנת זקיקי השיער ועיבוי השורש לשיער עבה ובריא יותר).

מנגנון האופטי למכשיר הפרימיום בלבד – (לייזר רך המסייע ומזרז חלוקה תאית).

האם המכשיר מתאים לכל אחד ואחת?

המכשיר והטכנולוגיה אינם מתאימים לכל אחד ואחת מאתנו. היות והטכנולוגיה נמכרת עם הבטחה חוזית לתוצאה (30%-40%) מוזמנים הלקוחות לאבחון ממוחשב – ללא עלות. במעמד זה מערכת ממוחשבת סורקת את מצב השיער, כמותו ועוביו באזור מסוים בקרקפת. היה והתנאים מראים שאכן ניתן להגיע ליעדים של 30% עד 40% שיפור נמכר המכשיר והלקוחות מוזמנים לאבחון חוזר בתוך 6-4 חודשים. או אז, בבדיקה זהה חוזרת, באותו מקום בדיוק, נבחנים הפרמטרים באמצעות אותה מערכת ממוחשבת הקובעת באופן אמפירי באם הושגה התוצאה או לא. היה והתוצאה פחותה מהיעד שנקבע – הלקוח מוזמן להחזיר את המכשיר ולקבל את כספו בחזרה.

לתיאום פגישת אבחון ללא עלות >>

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

רכב 3 טרנדים בעולם הרכב (והאחד שהולך לכבוש את ישראל בסערה)

בריאות 3 פעמים בלילה?! גבר, זו הדרך לשדרג את החוויה אצלך במיטה

נדל"ן מחסנים להשכרה – כל מה שחשוב לדעת

רכב הדרך הנכונה לרכישת רכב מיד ראשונה

לתיאום פגישת אבחון ללא עלות >>

מתעניין בפתרון להתקרחות? השאר פרטים עכשיו

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.