צרכנות

סבתא מיבנה חושפת שיטה חדשה שאינה כירורגית שיכולה להוריד שנים מפנייך

"אני בת 55 אבל כולם אומרים לי שאני נראית הרבה יותר צעירה", אומרת סבתא מיבנה. " ... מעולם לא עשיתי לא זריקות ולא ניתוחים..."

סבתא מיבנה חושפת שיטה חדשה שאינה כירורגית שיכולה להוריד שנים מפנייך

קמטים, מה לא נאמר עליהם? נשים מנסות להיאבק בהם כבר מאות שנים, אבל סבתא אחת מיבנה טוענת שהיא גילתה משהו שיכול לגרום לה להישאר צעירה בלי צורך בהזרקות או ניתוחי יופי.

כשפגשתי את אתי לראשונה בבית קפה ביבנה, היא נראתה צעירה וזוהרת. כבר ידעתי שהיא נראית הרבה יותר צעירה מהגיל האמתי שלה, בגלל הסרטון שהעלתה לאחרונה, בפייסבוק, שהפך לוויראלי.

היא נראתה כאילו היא צעירה בשנים ממה שהיא באמת!

"בת כמה את מנחשת שאני?" היא שאלה בחיוך.

אני חייבת להודות שלא ידעתי. היא התנהלה כמו אישה מבוגרת, עם חכמה וחן שבאים עם הגיל, אבל עור פניה נראה קורן וצעיר. היא ראתה את הבלבול שעל פניי, והחליטה לגאול אותי מייסוריי.

"אני בת 55"

<p "="" class="big">(הפוסט שהתחיל את הכל)

"אני יכולה לראות תעודת זהות?" צחקתי, היא הרימה את התיק שלה, שלפה את הארנק והוציאה את רישיון הנהיגה שלה. כמו שאמרה, היא באמת נולדה ב-1963. לא האמנתי. היא נראתה משמעותית יותר צעירה. עור הפנים שלה היה חלק בהרבה ממה שזכרתי ואזור העיניים שלה נראה כמעט ללא קמטוטים. "את ממש לא נראית לגילך" אמרתי

"אני אקח את זה כמחמאה" היא חייכה. "אני הרבה פעמים צוחקת שאנשים חושבים שאני יותר צעירה ממה שאני באמת. האמת שאין בי שום דבר מיוחד. הרבה נשים אחרות יכולות להשיג את אותן תוצאות אם הן ידעו איפה להתחיל" היא הכניסה את ידה לתוך התיק שלה והראתה לי בקבוקון קטן בצבע חום “ עם זה…”

 

… אז מה באמת יכול למחוק את ה-6 שנים האלה?

שאלתי להבין מה היא עושה כדי להיראות כל-כך צעירה, והיא המשיכה.

"לפני כמה שבועות התוודעתי לג'ל אינסטנט להפחתת הקמטים שהגיע לארץ, החלטתי לנסות אותו לאחר ששמעתי דברים טובים עליו, בהתחלה זה היה נראה כמו כל אחד מהמוצרים האחרים שניסיתי בעבר, לא הרגשתי איזשהו שינוי מיוחד. אבל אחרי כמה ימים התחלתי לשים לב שעומק הקמטים נראה פחות לעין והעור שלי נראה מתוח יותר. כעבור 14 יום כבר יכלתי לראות שינוי משמעותי. וזאת הסיבה בעצם שהעליתי את התמונה והווידאו, בפייסבוק, כדי להשוויץ קצת” ומה הייתה התגובה של הסביבה לשינוי שעברת ?

"לא ציפיתי לכזאת כמות של מחמאות. חברות שראו אותי היו בשוק, הן היו בטוחות שאני מסתירה מהן שעשיתי ניתוח. חשוב לי להגיד לחברות ולמכרים שלי שלא עשיתי שום דבר כזה, זה הכל בזכות ג'ל האינסטנט".

 

 

אז איך את מסכמת את השינוי שעברת?

"כמובן שהשינוי החיצוני שעברתי עוזר לעניין, אבל מעבר לשינוי לטובה בעור הפנים שלי, אני גם מרגישה שזה נתן לי זריקת ביטחון גדולה. אני מאושרת בכל בוקר שאני קמה מחדש ומסתכלת על עצמי במראה. בוא נגיד שבלי להגזים אני מרגישה שאני נראית 6 שנים פחות, ולקח לי פחות מחודש להגיע למצב הזה"

 

מה המלצתך לנשים אחרות שרוצות לעבור את השינוי?

"זה טיפול מאוד פשוט שלוקח 2 דק' ביום, אבל כמו כל דבר בחיים חשוב להתמיד. כל מה שצריך לעשות הוא לשים טיפה מג'ל האינסטנט של MAELYS על האצבע ולמרוח מתחת לעיניים ובמקומות הבעייתיים של הפנים. חשוב למרוח את הג'ל בטפיחות קטנות על העור ובצורה אחידה בכל הפנים. כמובן שיש להקפיד למרוח את הג'ל רק על פנים נקיות, ובגדול זהו…אני מקפידה על שימוש יומי כי רק ככה אפשר לראות תוצאות".

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.