נשירת שיער

ככה גברים עושים את זה: המכשיר שנלחם בהתקרחות, בלי לצאת מהבית

מקדחה, מברג שוודי ועכשיו הריג'ן; הכירו את כלי העבודה שחיוני (כמעט) לכל גבר מגיל 30+ – Hairegen הפותר את הבעיה מהשורש ומאפשר ליהנות מצמיחה מחודשת ומעיבוי שיער, באופן טבעי ובאפקטיביות מקסימלית

820x320_2

בואו נדבר על זה: קרחת אף פעם לא מגיעה בזמן נוח. אחרי הכל, איזה גבר רוצה להיראות מבוגר יותר ופחות מוקפד? בעוד שאיש לא מעוניין להקריח, הבעיה רק הולכת ונעשית יותר נפוצה, כשיש גברים בשנות ה-20 לחייהם שכבר מדווחים על מפרצים ותהליכי התקרחות.

החדשות הרעות: הבעיה לא תיעלם מעצמה.

החדשות הטובות: סוף סוף יש מכשיר שפותר את הבעיה באופן טבעי, ומהשורש! מה שמרגש באמת: אפשר לראות את התוצאות בתוך תקופה קצרה.

הכירו את Hairegen, פיתוח 100% כחול-לבן שמגיע עם התחייבות להצלחה או החזר כספי

המכשיר הוא פיתוח טכנולוגי של הסטארט-אפ הישראלי פילוג'יקס, הוא מאפשר למאות אלפי גברים להילחם בתופעת ההתקרחות. סוף סוף הם יכולים לטפל בבית בשורשי השיערה – הוא מגיע לזקיקים ופועל לעומק, במטרה לבלום את הליך ההתקרחות והדלילות, לחזק את זקיקי השיער, להצמיח שיער חדש ולעבות את השיער הקיים.

לא צריך כדורים, טיולים לקליניקות ובטח שלא טיסות לחו"ל. עד כמה הטיפול מוצלח? עד כדי כך שבחברה מתחייבים: לא הגעת לתוצאה המובטחת? קבל את כספך בחזרה!

 

התוצאות מדברות בעד עצמן: בדיקת "טריקוסקאן", בדיקת מעבדה הסופרת וממפה את כמות ועובי השיער, אותה עורכים לכל מי שרוכש, מצביעה על שינוי ממשי ומפתיע.

בחברה אפילו יודעים להצביע על היעד להצלחה, בשלב השימוש הראשוני במכשיר: 30% שיפור מצרפי בכמות ועובי השיער בתוך 4 חודשים בלבד.

מה הסוד שמאחורי השיפור הניכר בשיער?

אז כן, המכשיר מאפשר להגיע לתוצאות מרשימות באופן טבעי, אבל מה הטכנולוגיה שמאפשרת להגיע לאותן תוצאות? מאחורי המכשיר שנות מחקר רבות ושילוב טכנולוגיות אופטימאלי.

האפקטיביות של המכשיר נובעת משילוב של מספר שיטות טיפול בו זמנית:

  1. פעולה חשמלית – מעוררת את זקיקי השערה
  2. פעולה ביוכימית – מזינה את עור הקרקפת ביוני אבץ
  3. פעולה מכאנית – מעסה את הקרקפת

הפעילות הסינרגית של המכשיר משפרת את תנאי הצמיחה של השיער ומסייעת גם לעבות שיער קיים. מה שמרגש באמת הוא לראות כיצד שערות חדשות צומחות מזקיקי השיער הקיימים. וכן, זה אפשרי באופן טבעי.

מסרק על שיער דליל

פתוחים לקבלת קהל גם בסגר, לפי תקנון התו הסגול ובאישור פיקוד העורף!

לא צריך לטוס לטורקיה, בטח שלא בשביל השתלה

ישנם מצבים בהם השתלת שיער הכרחית, לדוגמה כאשר הקרקפת חלקה וללא שיער כלל – הדרך היחידה לטיפול במצב הינה השתלה. אך אם חשבת שדלילות השיער שלך מחייבת השתלה, כדאי לך לחשוב שוב. יש מכשיר קל לשימוש, נוח וטכנולוגי, שאפשר להשתמש בו בלי לצאת מהבית, ולהגיע לתוצאות מעולות וטבעיות, אין צורך להסתבך.

לדעת שאתה מחזיר לגוף את היכולת להצמיח שיער ולעבות שיער ללא תרופות וללא כימיקלים

זו ההזדמנות שלך ליהנות מצמיחה מחודשת של שיער טבעי.  בלי להיות מוטרד מהמפרצים שגדלים, מהתקרחות ומ"לאן כל זה מתקדם"; זה בדיוק הזמן להזיז אחורה את גלגלי הזמן, הכל באמצעות שימוש פשוט במכשיר, וללא תופעות לוואי.

בחברה מתחייבים: לא חווית שיפור כמובטח? החזר את המכשיר וכספך יוחזר במלואו!