נשירת שיער

גברים לא מקריחים– בזכות הקורונה!

shutterstock_436108057

ההתמודדות שלי עם השיער הדליל והנשירה המוגברת תמיד היו שם. האותות הראשונים לדלילות בפדחת החלו בערך בגיל 30. צילומי משפחה ותספורת אצל הספר הזכירה לי שמשהו משתנה שם. שהשיער הופך דק יותר במקומות מסוימים, שהדלילות ניכרת בעיקר במרכז הפדחת והמפרצים. אבל…אמרתי לעצמי "לא נורא". אחרי הכל אבא שלי, שיהיה בריא, בן 79 ויש לו חצי ראש קרח. הוא עבורי תמיד יהיה גבר חמוד ומצחיק. גם לאשתי זה אף פעם לא הפריע. להיפך, היא תמיד עודדה אותי והעבירה יד בשיער שלי בתמיכה. אמנם, עם השנים זה עבר להיות מחווה פחות נעימה…אבל זה מה יש. ככה זה כנראה בנישואין. כמו בשיער….החוזק נחלש, העובי קטן וקרחות הפער והשנים מבצבצות יותר ויותר.

ואז, הגיעה הקורונה.

מצאתי את עצמי משנה הרבה מאד דברים בשגרת חיי. התפנה לי זמן. לקחתי צבע וסיידתי עם הילדים את כל הבית. טיפלתי בגינה, קניתי דק ובניתי משהו עקום אך נחמד בסך הכל. כמעט חודשיים מפרוץ הגל הראשון מצאתי עצמי מחפש עיסוקים שינתקו אותי מהפחדים והחרדות. שימלאו לי את הזמן. התחלתי אט אט לעשות כושר, ואני שונא כושר ידוע. התחלתי להביט על עצמי קצת יותר, להתבונן ולחשוב "מה אני יכול לעשות טוב יותר משעשיתי עד היום". אשתי הייתה זו שערב אחד שאלה "אולי זו הזדמנות שתמצא פתרון לשיער הדליל? אולי תיגש לרופא עור, אולי תחפש פתרון כלשהו? השתלה? " הבטתי בה: זה מטריד אותך? את חושבת שהמצב מחמיר? שוב כברגלה היא העבירה יד בשערי ואמרה "זה מטריד אותך חמוד שלי, ויש לך זמן פנוי, אז אולי תטפל בזה…מגיע לך". יודעת מה? את צודקת. אבדוק.

במשך כמה ימים קראתי כתבות, חוות דעת, נחשפתי לשיטות שונות, לתרופות, לתופעות לוואי. השתלת שיער קיצוני מדיי עבורי. תרופות? ישמור אותי האלוהים מתופעות הלוואי שנחשפתי אליהן. נצמדתי לטכנולוגיות. אחרי הכל העולם מתקדם. לקחתי עט ונייר והעמדתי את כל מה שיש כיום בשוק. לייזר, מסרקים, קסדות. עקבתי באינטרנט אחר חוות דעת, יתרונות וחסרונות. אחרי שאחת הטכנולוגיות נראתה מובילה בגדול על כל השאר הרמתי טלפון. להפתעתי לא הסכימו למכור לי את המכשיר מכיוון שהוא נמכר רק אם עוברים בדיקה (חינם אגב) ורואים שיש סיכוי לשפר בעשרות אחוזים את המצב. אם לא? – לא רוצים שאקנה. זה היה חדש לי…הגעתי לבדיקה. התרשמתי, ולא קל להרשים אותי. נבדקה צפיפות השיער שלי, העובי של השיער הקיים ובתום התהליך העניקו לי עותק של התוצאות. מתברר שהסיכוי שלי לשלושים אחוזי שיפור מצרפי בכמות ועובי השיער קיים אם אשתמש במכשיר כל יום, בין שבע לשמונה דקות,למשך ארבעה חודשים. ואם אעשה זאת והשיפור יהיה פחות משלושים אחוז? אחזיר את המכשיר ואקבל את הכסף חזרה. לקחתי אותו. התמדתי. יום יום, אחרי הכל היה לי זמן – והרבה. אחרי ארבעה חודשים הגעתי שוב ובוצעה אותה בדיקה בדיוק אחד לאחד לבדיקה הראשונה שעברתי. ואז, מולי, על מסך המחשב הוצגו התוצאות. אני מודה…גם אני נדהמתי. הגעתי ל38% שיפור והתמונה הייתה כה ברורה שכמעט וקמתי לנשק את המאבחן.

עם יד אחת על הלב ויד שניה על המכשיר שמצמיח שיער מחדש

הקורונה תהיה פה לא מעט זמן. ההמלצה שלי לכל גבר שמזהה דלילות ותחילת התקרחות ללכת לרכוש את המכשיר הנפלא הזה. לא יקר במיוחד, לא דורש מאמץ מיותר, מפעיל 4 מנגנוני טיפול בכל פעם. קל, יעיל, שווה.

רוצה לסגור פינה בנושא ההתקרחות? פשוט תשאיר פרטים, תגיע לפגישת אבחון – ללא עלות כלל, ותראה אם הטכנולוגיה של הריג'ן יכולה לסייע לך לעבות שיער קיים ולהצמיח שיער חדש.

לתיאום פגישת אבחון ללא עלות >>

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לתיאום פגישת אבחון ללא עלות >>

מתעניין בפתרון להתקרחות? השאר פרטים עכשיו

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לתיאום פגישת אבחון ללא עלות >>

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.