בריאות

הדרך הכי חלקה להיות חלקה – כל מה שרצית לדעת על לייזר

השיער המיותר הוא מטרד של ממש הדורש התעסקות ומחשבה. מיליוני נשים מרחבי העולם נפרדו מסכין הגילוח, או המכונות המכאיבות לטובת פתרון לכל החיים. אז איך הלייזר עובד היום? (רמז: הטכנולוגיה עברה קפיצת מדרגה מדהימה), איך אפשר להיות בטוחה שבחרת בטיפול הנכון? כל מה שצריך לדעת לפני שאת נפרדת מהשיער המיותר.

820X320_3

עם כל הכבוד לטבע ולאבולוציה, בדבר אחד הם קצת פספסו. מה שנועד לפני אלפי שנים להגן על העור מפני חרקים ומזיקים, נחשב היום למטרד בפני עצמו, ונדמה שהוא מעסיק את חיינו מעבר לדרוש. בעוד שחלק מאוכלוסיית הכדור מתפאר בשיער החזה כסימן לגבריות, וחלק אחר מטפח(ת) את שיער בית השחי כאקט מופגן של פמיניזם, עבור רובנו, כאן בישראל, שיער גוף הוא מטרד של ממש. זו כבר מזמן לא נחלתן של נשים בלבד: יותר ויותר גברים פונים היום לטיפולי הסרת שיער בלייזר, וניתן לראות מגמה של שוויון מעבר לפינה. לא מפתיע, כשזה נגיש ויעיל כל כך.

הסרת שיער בלייזר – קווים לדמותה

בעידן של טכנולוגיה מתקדמת, כבר לא צריך להסתפק במריטה כואבת בשעווה כל שבועיים או שלושה. גם מכונות חשמליות למריטה נראות כבר כמו בזבוז זמן ועבודה סיזיפית, ואין מה לדבר בכלל על הגילוח – אבל גם בטכנולוגיות החדשות, שמתיימרות (או מצליחות) להיות יעילות ולעקור את הבעיה מהשורש, יש מנעד רחב של מכשירים וטיפולים.

כל השיטות מתבססות על רעיון אחד, שהוא הרס של שורש השערה:

 • באפילציה, מזרימים פולס חשמלי כדי להרוס את השורש.
 • בשיטת IPL מבזיקים אור שמחמם את השורש עד שהוא נהרס.
 • בהסרת שיער בלייזר, מקרינים קרן אור ממוקדת ומרוכזת אל תוך שורש השערה, כדי להרוס את פיגמנט המלנין ולהמית את השערה.

הסרת שיער בלייזר לכל אחד – האמנם?

על אף הסירבול והשיעבוד שכרוך בדבר, השיטות המיושנות והמסורתיות מתאימות לכולם. עם זאת, לא כל אחד מתאים לטיפול הסרת שיער בלייזר. ברשת CARE Laser מבצעים בדיקת התאמה אישית לכל לקוח שפונה לייעוץ. משום שהצלחת פגיעת קרן הלייזר נשענת לרוב על בידול בין גוון העור לבין גוון השיער, בעלי שיער בהיר (בלונדיני, ג'ינג'י, שיבה) לא יתאימו לטיפול. באופן דומה, גם בעלי עור כהה לא יצליחו להנות מהיתרון של טכנולוגית הלייזר. לכן, המומחים ברשת נאלצים לא פעם לסרב לקבל לקוחות. כך, בשנת 2002, הגיעה לסניף אבן גבירול לקוחה סמויה שלא התאימה לטיפול לייזר בשל שיערה הבהיר. מנהלת הסניף סירבה לקבלה לטיפול. בעקבות ביקורה של אותה לקוחה סמויה, החברה קיבלה את אות "יצאת צדיק", תכנית הטלויזיה בהנחייתו של חיים הכט. התנהלותה והסבריה של מנהלת הסניף מעידים על הסטנדרט המקצועי ברשת CARE, על כל 29 סניפיה הפזורים בארץ.

כולם מסירים שיער בלייזר. אבל מי הכי טוב?

בישראל קיימים מאות מכוני טיפול להסרת שיער, מקצתם משתמשים במכשירי לייזר. אבל גם בתחום הזה, יש יותר ממכשיר אחד, ולא כולם יעילים באותה המידה.

רשת CARE Laser היא היחידה שמחזיקה בשלושה מכשירי לייזר בטכנולוגיה מתקדמת, הנבדלים האחד מהאחר באורכי הגל הפועלים בהם, כאשר מכשיר ה"סופראנו טיטניום", שנחשב לאחד ממכשירי הלייזר המתקדמים בישראל כיום, משלב כמה אורכי גל המופעלים בו זמנית (החל ב-755 ננומטר ועד 1064 ננומטר), כדי להגיע לשכבות שונות של העור, ולמבנים שונים של זקיק השערה.

הסרת שיער בלייזר היא לא חתונה קתולית

בעוד שרוב מכוני הסרת השיער מציעים תוכניות מאוד מוגבלות מבחינת אזורי הגוף ומספר הטיפולים, ב-CARE Laser  מבינים, שהלקוח זקוק לגמישות. לא פעם, המטופלים מגלים לאחר מספר טיפולים, שהם מרוצים מהתוצאה, וישמח להעתיק את ההצלחה לאזור אחר בגוף. בזכות שיטת הכוכבים ברשת, אפשר לעשות זאת, ואין יותר צורך "להיתקע" עם מספר טיפולים גדול מדי עבור אזור אחד בלבד. כל לקוח יכול לקנות כמות כוכבים כאוות נפשו, ולהשתמש בהם כרצונו לפי מחירון הכוכבים המוצע. כל אזור בגוף של אותו מטופל עשוי לדרוש כמות כוכבים שונה כדי להגיע לתוצאה הרצויה.

אם לקוח רכש כמות כוכבים גדולה מהדרוש לו, הוא מוזמן להעבירה ללקוח אחר במתנה. ויותר מזה – המון לקוחות מרוצים, העניקו חבילות כוכבים כמתנות ליקיריהם. לא פעם, חברים או בני משפחה רוכשים חבילות כוכבים גדולות משותפות, ובכך נהנים ממחיר משתלם יותר פר כוכב.

שירות לקוחות מעל לכל

אין ספק, שטכנולוגיה מתקדמת וצוות מקצועי הם חשובים – כמעט הכי חשובים. אבל טכנולוגיה היא לא תחליף לשירות. ברשת CARE מבינים, שהלקוח הוא זה שעומד בלב העסק והצלחתו, ולכן משקיעים זמן ומחשבה, כדי לשמור על לקוחות מרוצים. עבור עובדי רשת CARE שקיפות והגינות אינן מחווה של רצון טוב, ואף לא בגדר רשות. זוהי חובה כלפי הלקוח, שעליהם למלא. לכן, בכל שלבי השירות והמכירה ללקוח, לא תמצאו אותיות קטנות ולא פרטים עלומים.

אבל אם בכל זאת רוצים לשלב טכנולוגיה ושירות, בחברה מציעים ללקוחות ליהנות מהאפשרות לקבוע תור באפליקציה או באתר האינטרנט, בעזרת שם משתמש וסיסמה, שמקבלים עם הרכישה. ניתן לראות שם גם את היסטורית הטיפולים ואת יתרת הכוכבים. בנוסף, בחברה מנהלים בקרה ממוחשבת על איכות הטיפול ושביעות הרצון בעזרת שאלון שהלקוח ממלא אחרי כל טיפול. במידת הצורך, המשובים מטופלים מיידית.

השאירו פרטים וקבלו פגישת היכרות - בחינם

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לקביעת פגישת היכרות בחינם >>

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

השאירו פרטים וקבלו פגישת היכרות - בחינם

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.