בריאות

לא מצאת את הדיאטה הנכונה בשבילך? ללורן יש את הפתרון

ללורן גונר יש סיפור חיים שהוביל אותה לפתח שיטת הרזיה ייחודית. השיטה הזו מסייעת כיום לאנשים רבים להשיל מעליהם עד 15 קילו בחודשיים ולשמור על יציבות התוצאות לאורך זמן. השיטה המבוססת על התאמת תפריט אישי אינה דורשת מאמץ מיוחד – ההתאמה היא שעושה את העבודה. פגשנו את לורן שסיפרה לנו על השיטה המוצלחת ועל הסיפור המרתק שמאחוריה.

820×320 copy 2

לורן, בת 31, נשואה + 2, נראית ומרגישה כמו משאת נפשם של אנשים רבים – חטובה, בריאה, חיונית ושמחה. זה לא היה כך תמיד. למעשה, חלק ניכר מחייה היא סבלה מבעיות משקל, חיה תחת משטר רעב, הלקאה עצמית וניסיונות נואשים להילחם בכל פירור מזון.

הבעיות החלו בגיל 12, עם העלייה לארץ ממוסקבה יחד עם אמה ואחותה. לורן החלה להשמין, סבלה מחוסר ביטחון עצמי, וממשטר נוקשה שהשליטה אמה שלא הסתירה את חוסר שביעות רצונה ממנה.

"אישה נמדדת לפי המראה שלה, כך נהגה אמי להטיח בי. השמנה היא חולשה בלתי נסלחת שנובעת נטו מעצלנות", כך מספרת לורן. "אמא גזרה עליי הרעבה בכפייה, וסבלתי מאווירה קשה בבית, מבטים זועפים והשפלות. באינספור שיחות טלפון שאמא ניהלה עם חברותיה, היא לא חסכה במילים קשות "הבת הקטנה שלי ממש מוצלחת ויפה, ועם לורן הגדולה אני לא יודעת מה לעשות, לא מבינה מאיפה באו הגנים האלה, זה נורא!" אלה היו רק חלק מהאמירות האיומות עימן נאלצתי להתמודד."

 איפה היה אבא בתמונה?

"הוריי התגרשו כשהייתי בת 5. אימי התעקשה שאחותי ואני ננתק עימו כל קשר. רק כשגדלתי והיא כבר לא יכלה להשפיע על הקשר בינינו, מימשתי את החלום ופגשתי אותו. אבא הוא איש אוהב ותומך. הוא בנה מפעל חיים בתחום פיתוח פטנטים כימיים, ולמרות קשיים רבים שחווה בדרך, הצליח לממש את עצמו וכיום הוא איש עסקים מצליח ומוערך. עם אמא מעולם לא היה לי קשר משפחתי או חברי."

בגיל 13 עזבה לורן את הבית ועברה לפנימייה באזור בנימינה. עם סיום התיכון הצטרפה לאמה ואחותה שעברו להתגורר בארה"ב, אך מהר מאוד הבינה שלא עוד, והחליטה לשוב לארץ, הרחק מעיניה השיפוטיות של האם והנוקשות שהמשיכה להפגין כלפיה.

רחוק מהבית, רחוק מהדיכוי אך גם רחוק מהפתרון

ההתרחקות של לורן מהדיכוי של אמה עזרה לאיזון המשקל שלה אך לא לאורך זמן. "הייתי רחוקה מהבית, מאמא שכבר לא הייתה בסביבה, לא 'ישבה' לי על הראש, לא ספרה לי קלוריות, ולא גרמה לי ייסורי מצפון על כל ביס שאכלתי". דווקא בנקודה הזאת בחייה לורן ירדה במשקל וזכתה במראה חדש ללא מאמץ. לרוע המזל, המשקל והמראה החדש התנפצו במהרה בפניה בעקבות פרידה קשה מחבר עמו יצאה ארבע שנים. "התחלתי לעלות במשקל בקצב מטאורי", היא מספרת, "ותוך חודשיים העליתי קרוב ל-20 ק"ג".

לורן גונר

 לורן החליטה לפצח את סוד ההרזיה

המשקל העודף של לורן העלה בה את הרצון העז לפצח את תהליך ההרזיה. את תזת התואר השני שעשתה באוניברסיטת אוקספורד, בחרה לכתוב בתחום הביוכימיה. "עניין אותי לחקור את השפעת הנפש על הגוף ברמה המנטאלית – אובדן/אכילה רגשית, לצד השפעת מרכיבים ופעולות חיצוניות על הגוף עצמו – מאכלים/תרופות וכו'. כחלק מהמחקר בתחום בחנתי את נושא ההרזיה מנקודת מבט עולמית – מחקרים עכשוויים ומעשיים, הטרנדים וההמצאות החדשניות ביותר בתחום. הנושאים הללו לא נלמדים במסלולי תזונה, והחשיפה אליהם הרחיבה את הידע שלי בתחום בצורה משמעותית.

באותה תקופה הצטרפתי לצוות מחקר שרקח תרכובות צמחים ותערובות ויטמינים הומאופתיים, ונדהמתי מהממצאים. המשתתפים במחקר השיגו תוצאות הרזיה מרשימות ושמרו על יציבות המשקל לאורך זמן. בשלב מסוים הרגשתי מוכנה נפשית לנסות בעצמי את השיטה, בתנאי שיתאפשר לי להתאים לעצמי תפריט אישי, ולבצע את בדיקת המזונות בדרך משלי. תוך פחות מ-3 חודשים ירדתי 15 ק"ג והמראה שלי לא היה מבייש שום דוגמנית ממגזין ווג."

 כך נולדה "דיאטת לורן"

לורן גילתה שמאכלים רבים שנחשבים "בריאים" ולכן התעקשה לאכול אותם, השפיעו על גופה כמו רעל ולהיפך. היא שמה לב שחלק מהפחמימות מהן נמנעה, לא השפיעו כלל על המשקל. לאחר שהתמידה בדרך החדשה וירדה מידה נוספת בבגדים תוך שהיא אוכלת מאכלים מותאמים אישית ללא שום דיאטה מיוחדת, לורן הבינה שפיצחה את תהליך ההרזיה.

לורן שבה לארץ ונחתה כאן עם "דיאטת לורן" שמהר מאוד זכתה להצלחה מסחררת. באמצעות השיטה שפיתחה, אנשים רבים חווים מהפך בחייהם, משילים מעליהם קילוגרמים רבים ושומרים על התוצאות לטווח ארוך.

 גם לך יש רצון ומוכנות לעבור את המהפך ולהתחיל לחיות בצורה איכותית?

לאחר מילוי הפרטים שלך, נשוב כדי לספק לך ייעוץ מקצועי וחוברת מתכונים חינם.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? נחזור אליך בהקדם לאחר מילוי הפרטים!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.