בריאות

מים מינרליים – שיהיה לכם לבריאות

כיום, כשהמודעות לחשיבות שתיית מים הולכת וגדלה, חשוב לדעת גם איזה מים כדאי לשתות ומהם סגולותיהם של המים המינרליים. על כל אלה ועוד בכתבה שלפניכם.

820X320_4

בריא לשתות מים, וחשוב לא פחות לעשות זאת בחורף

מים הם השתייה המומלצת ביותר על ידי משרד הבריאות, והיום המודעות הזאת מועברת על ידי הורים רבים גם לילדיהם הצעירים. גם רופאים ותזונאים ממליצים להימנע ככל האפשר משתיית משקאות מתוקים המכילים סוכר בכמויות גדולות, ומצהירים פה אחד – מים!

לכן, לא פלא שמים הם אחד המוצרים הנצרכים ביותר. זה בולט בעיקר בקיץ אבל חשוב גם בחורף, כי דווקא כשאנחנו פחות מקפידים על שתיית מים כמו בעונה החמה, אנחנו עלולים להתייבש. לכן, מים איכותיים ובריאים חייבים להיות בהישג ידינו בכל רגע נתון.

ואם מים, אז מינרליים – כי הבריאות שלכם במקום הראשון

על סגולותיהם של המים המינרליים כבר העידו אינספור מחקרים ונכתבו מאמרים רבים. אם משווים מים מינרליים למי ברז, גם כאלה שמסוננים באמצעות פילטר – היתרון הבולט של המים המינרלים, הוא הבריאות.

המים המינרלים הטבעיים של מי עדן מופקים ממקור מים עמוק באדמת הבזלת של רמת הגולן. מי הגשמים שמחלחלים דרך סלעי הבזלת האופייניים לאזור, סופגים מינרלים שחשובים לתפקוד התקין של גופנו כמו מגנזיום, אשלגן, סידן ועוד. המים נאגרים בשכבה אטומה ומוגנת מזיהומים, ומועברים למפעל מי עדן הסמוך, שם הם נמצאים תחת פיקוח ובדיקות של מערכת אבטחת איכות מחמירה.

כל הטוב הזה נארז ומשונע בכדים סטריליים ללא מגע יד אדם היישר למתקני מי עדן המוצבים לרווחת הלקוחות בבתים ובמשרדים בכל רחבי הארץ – והכל, תוך שמירה מוקפדת על טבעיות המוצר ועל איכותו הגבוהה. לעומת זאת, מי ברז או מים מסוננים, אינם כוללים מגנזיום שהוא מינרל חיוני לתפקוד מערכות שונות בגוף, ואינם עוברים את הבדיקות הקפדניות שעוברים מי עדן.

הזכרנו טבעיות, וזה עוד יתרון בולט שיש למים מינרליים לעומת מי ברז. מכיוון שמי ברז עוברים בצינורות, הם חשופים לחומרים לא רצויים, ולכן עוברים תהליכי סינון וחיטוי בכלור לפני שהם מגיעים לברזים.
מי ברז גם עלולים להכיל עופרת ומתכות שעלולות להצטבר בגוף (בעקבות בעיות בצנרת הולכת המים הביתית). לעומת זאת, מים מינרליים הם מוצר 100% טבעי ללא תוספות, והם מגיעים אליכם כמו שהם, בדיוק כמו שהטבע ברא אותם.

ילדה שותה

היתרונות זורמים…

מעבר לבריאות, למים של מי עדן יש עוד יתרונות שחשוב שתהיו מודעים אליהם ותכירו בחשיבותם.

למשל הטעם, וזה משהו שאתם קבעתם – מי עדן נבחרים כל פעם מחדש למים הטעימים ביותר. מה שעושה אותם לטעימים זה ההרכב המינרלי שלהם. לטעם יש משמעות  גדולה, כי כשמשהו טעים לנו אנחנו נוטים לצרוך אותו יותר, וכאמור בריא לצרוך מים, ככה ש"הטעים יותר" במקרה הזה תורם גם ל"בריא יותר".

גם בהקשר של נוחות וזמינות יש לברי המים של מי עדן יתרון עצום על מי ברז – הם כוללים אפשרות שימוש במים חמים. מתחשק לכם לשתות תה או קפה? אין צורך להרתיח. יש לכם מים חמים זמינים 24 שעות ביממה.

אי אפשר לדבר על נוחות בלי להזכיר בנשימה אחת את השירות של מי עדן. בדיוק כמו איכות המים, כך גם איכות השירות שמגיע עד בית הלקוח, עם אפשרות להזמין מוצרי מי עדן נוספים במחירים משתלמים כמו מגוון בקבוקי מים וכוסות. הכול נעשה במהירות, במקצועיות ובאדיבות כדי לאפשר ללקוחות ליהנות מכל היתרונות של מי עדן.