בריאות

חושבים שארזתם הכל לפיקניק? תחשבו שוב

טיול משפחתי שכולל עצירה בחיק הטבע מחייב שורה ארוכה של הכנות ורשימת ציוד מוקפדת. אבל מה קורה אם שוכחים משהו? הנה המאמר שיעשה לכם סדר

חושבים שארזתם הכל לפיקניק_ תחשבו שוב header

אריזה לפיקניק משפחתי היא משימה מורכבת מכפי שנהוג לחשוב. קודם כל, צריך להתייחס לצרכים של כל בני המשפחה ולגילאים השונים. שנית, יש להביא בחשבון את תנאי מזג האוויר ואת המקום הספציפי שבו הפיקניק נערך. בין לבין, צריך גם לעמוד במסגרת התקציב כדי למנוע חריגה ולארוז את הכל בהישג יד בשביל לחסוך זמן ועצבים.

על אף הקשיים המתוארים לעיל, אין שום סיבה לוותר על היתרונות של טיול משפחתי עם פיקניק בחיק הטבע. זו דרך נהדרת לחשוף את הילדים לחוויות חדשות ולרענן את השגרה מול המסכים בבית ובמשרד. בנוסף, תמיד אפשר לעצור בסניף של חנות נוחות ולאסוף דברים חסרים בדיוק רגע לפני שמתמקמים בשטח. אבל איך בכל זאת עושים זאת בצורה נכונה וכיצד מוודאים שלא שוכחים כלום? הנה כמה הצעות.

הדברים הנפוצים שכבר לא תשכחו

האמת היא שיש רשימה פחות או יותר קבועה של דברים שאותם אנשים שיוצאים לפיקניק משפחתי שוכחים לקחת איתם. אם אתם לא רוצים להצטרף לסטטיסטיקה, זה הזמן להכניס לתיק כיסא מתקפל, אולר, פנס קטן ועוד פנס ראש. בנוסף, קחו אתכם כילה נגד יתושים לכל מזג אוויר ואל תשכחו מצעים, פטיש וחבלים.

בקטגוריית ציוד האוכל והשתייה תצטרכו להתכונן כראוי כדי שהילדים לא יהיו רעבים. כאן אתם חייבים להתחיל את ההכנות עם מנגל, מדליק פחמים וגפרורים או מצית ולהמשיך עם נפנף, כלים למנגל, גזייה ובלון גז רזרבי. הוסיפו לרשימה סירים מותאמים לגזייה מבחינת גודל וקחו כמה סוגים שונים של מחבתות, כלים עם מכסה לבשר המוכן וקערות.

רוב האנשים שיוצאים לפיקניק בשטח שוכחים לקחת איתם סבון כלים וכך הם מוצאים את עצמם מבקשים טובות מעוברי אורח. בשביל למנוע את זה תצטרכו להכין תיק מסודר לכל מה שקורה אחרי האוכל – החל משקיות זבל, דרך סבון כלים וסקוצ' ברייט ועד מגבות נייר, מגבונים או מפיות. אם גם תוסיפו תרמוס לשתייה חמה או קרה תהיו מסודרים אפילו בשעות הקטנות של הלילה.

מה לגבי עזרה ראשונה?

אף אחד לא אוהב לחשוב על תסריט שלילי לפני יציאה לשטח עם המשפחה, אבל מדובר לצערנו בכל מהחיים. החדשות הטובות הן שאפשר להיערך לרוב המצבים בעזרת תיק מסודר של עזרה ראשונה. לתיק הזה תכניסו משככי כאבים פשוטים כמו אקמול או אדוויל, מדחום ומשחה לשפשפות.

אם אתם יוצאים לשני לילות והלאה, קחו אתכם גם וזלין, משחה נגד כוויות וחומרי חיטוי. לבסוף, ודאו שיש אתכם פלסטרים, תחבושות אישיות וחומרי חיטוי בהישג יד ונסו לדאוג שיהיה מישהו שיביא איתו ערכת תפירה.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.