טיפול בכאבים

הכירו את המדרסים הטובים בעולם המיוצרים בטכנולוגיה פורצת דרך

מבחר המדרסים בשוק רחב ומגוון - איך אפשר לדעת האם המדרס שלפניך באמת איכותי? כיצד לבחור את המדרס הנכון שישמור על הרגליים שלך? כל המידע לפניך

820X320_9

היו ימים שבהם הליכה הייתה הדבר הכי קליל ופשוט, ובחירת נעליים לא דרשה הרבה התלבטות או מחשבה. נכון, הימים האלה כבר שייכים להיסטוריה, אבל בניגוד לעבר – במידה ויש לך בעיות בכף הרגל, בקרסול או בברכיים, זה כבר ממש לא סוף העולם. למעשה, כיום קיימים מבחר פתרונות אורטופדיים שמאפשרים לשדרג את איכות החיים וללכת בנוחות.

יותר מזה – בעיות שבעבר הגבילו את התנועה והכתיבו שינויים משמעותיים באורח החיים, יכולות להיפתר באמצעות מדרסים איכותיים. העובדה שעולם האורתופדיה עבר קפיצת מדרגה, ומבחר המדרסים הלך וגדל היא ברכה, מצד אחד, אך מצד שני, ההיצע העשיר עלול לבלבל, לכן חשוב לבחור את המדרסים שישמרו על הרגליים שלך באמת ויהיו לך נוחים לאורך זמן; אז איך עושים את זה? השלב הראשון הוא לבחור במדרסים איכותיים עם "אמא ואבא", אחריות ותקני איכות וכן הסמכה מטעם משרד הבריאות ומכון לואיס.

למה חשוב להשקיע במדרסים שלך?

יש לך דורבן, פלטפוס או בעיות בברכיים ובגב? לא משנה מה הבעיה שלך, מה שבטוח שאתה צריך לדעת איך לבחור את המכון האורתופדי הנכון שיתאים לך את המדרסים לצרכים המדויקים שלך.

הבחירה ברפידות זולות שלא מותאמות ב-100% לכף הרגל יוצרת בעיה – הן לא מספקות לך מענה איכותי ואפקטיבי. הרצון לחסוך הוא ברור, אבל חשוב להבין שבטווח הארוך בחירה במדרסים במחירים הנמוכים ביותר לא באמת תיטיב עם הכיס שלך – כי בסופו של דבר לא תהיה לך ברירה, אלא לפנות לקבלת מענה מקצועי יותר שנותן את הנוחות והאפקטיביות של מדרס איכותי. אורטופדים יסכימו שכדי לטפל בבריאות ולשמור על הנוחות שלך – הולכים על הטוב ביותר.

א. א. אורטופדיה – חזית הטכנולוגיה מגיעה לכפות הרגליים שלך

חברת א.א אורטופדיה היא החלוצה בתחום המדרסים בישראל. בחברה, משווקים מדרסים בטכנולוגיית 3D פורצת דרך – טכנולוגיה ששינתה את האופן שבו יוצרים מדרסים. המדרסים של החברה מעניקים מענה לבעיות אורתופדיות שונות, והם פותחו במיומנות על ידי מומחים מובילים.

כדי להגיע למדרסים האיכותיים ביותר, התמקדו בחברה בשיטות ייצור ייחודיות:

 1. בשלב הראשון, יוצרים מודל תלת מימדי של הרגל בטכנולוגיה ממוחשבת.
 2. בהמשך, מתאימים את המודל באופן אישי, ומדייקים אותו לצרכים ולמבנה הרגל של הלקוח.
 3. השלב האחרון הוא ייצור בטכנולוגית CNC או D3 תלת מימד באמצעות מכונות חדשניות.

אם תחפשו מכונים לייצור ולהתאמה של מדרסים, תמצאו חברות רבות, שעדיין עובדות בטכנולוגיית הגבס או הספוג. בעבר השיטות האלה נחשבו לאפקטיביות, אך העולם התקדם והתפתח – וכיום הסטנדרט גבוה בהרבה. טכנולוגיות ה-CNC וה- D3 שמשמשות את א.א. אורטופדיה נחשבות לטכנולוגיה עילית בתחום. ברמת דיוק כמו זו, לא מפתיע שאפשר ליהנות מ-100% טיפול ושביעות רצון.

ללכת על הטופ – המדרסים הטובים ב-100% התאמה אישית

בא.א. אורטופדיה שואפים להעניק לכמה שיותר אנשים חוויה מעולה של הליכה ושימוש במדרסים, ולכן בחברה מציעים מבחר שמותאם לצרכים של כל אחד ואחת מהלקוחות:

 • מדרסים רפואיים: מותאמים לטיפול בקריסה של הקשת האורכית (פלטפוס), קשת גבוהה – פס קבוס, דורבן, טיביאליס פוסטריור, דלקות בגיד אכילס, הלוקס ולגוס, מטטרסלגיה ועוד.
 • מדרסים לספורטאים: מותאמים לפעילות ספורטיבית בעצימות גבוהה, מתוך הבנה שפעילות ספורטיבית מכתיבה תנאים אחרים מאלה של הליכה אגבית יומיומית
 • מדרסים לנעלי עקב: היום אפשר לשמור על הנוחות ועל הבריאות, גם כשהולכים "על הגובה"!

כל המדרסים של החברה ברמת פרימיום, אתם יכולים להיות בטוחים שהרגליים שלכם בידיים טובות, שכן, המכון מבוקר על ידי משרד הבריאות (מכון לואיס).

הגיע הזמן ללכת על זה

א.א. אורטופדיה מונה למעלה מ-30 סניפים הפזורים ברחבי הארץ. זו ההזדמנות שלך לתאם פגישת ייעוץ להתאמה אישית של מדרסים. במפגש, אחד מהמומחים של החברה יסרוק את כף הרגל שלך, וישמח להציע לך את המדרסים שיתאימו לצרכים שלך. בין היתר ישמע על שגרת יומך, על רמת הפעילות ועל תלונות אורטופדיות – הכל כדי להעניק לך טיפול האיכותי ביותר.

דבר אחרון שכדאי לדעת: החברה עובדת בשיתוף פעולה עם כל קופות החולים, ומציעה מבחר תכניות סיבסוד אטרקטיביות.

לתיאום פגישת ייעוץ ואבחון ללא עלות השאירו פרטים

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לתיאום בדיקה בחינם >>

לתיאום פגישת ייעוץ ואבחון ללא עלות השאירו פרטים

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לתיאום פגישת ייעוץ ואבחון ללא עלות השאירו פרטים

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.