טיפול בכאבים

הכאבים בברכיים או בגב התעצמו? ברור למה זה קורה דווקא עכשיו!

הסגרים, ההימנעות מלצאת והשפעתם על מפרקי הגוף. קרוב לשישה חודשים שכולנו חווים מציאות חיים שונה. הקורונה הביאה איתה שינוי משמעותי בתפקוד היומי של מרבית בני האדם בארץ ובעולם.

820-320

היציאה השגרתית להליכה, הטיולים בחיק הטבע, הצעידות בחוף הים – כל אלה פסקו וההשלכה על גופנו ניכרת. כאבים בברכיים, כאבי גב, אגן וירך. הסיבות לכאב רבות אך בעיקרן נובעות משחיקה גוברת על אזור המפרקים, מחולשה שרירית בתמיכה במפרק ומחוסר איזון בחלוקת העומסים על מפרקי הגוף. לרוב, אזור כאוב – יכאב יותר ובמשך הזמן יופיעו גם כאבים חדשים במפרקים שלא כאבו קודם לכן.

יש לזה פתרון יעיל – טיפול בכאב המוכר ע"י קופות החולים.

לטיפול בכאב המפרקים עומדת "אפוסתרפיה" כשיטת טיפול רפואית יעילה ואפקטיבית ביותר. הטיפול פורץ דרך ומוכח מחקרית בכל הקשור בכאבי ברכיים, גב, ירך ואגן. הבידול העיקרי העומד מול שיטת "אפוסתרפיה" נעוץ במערכת ההליכה הביו- מכאנית. נעליים שהותאמו לטיפול אישי בבעיות מפרק. בכל מערכת הליכה מותאמות יחידות ביו-מכאניות הצמודות לתחתית הנעל. מערכת ההליכה מלמדת את הגוף לתקן בעצמו את האיזון שהופר, לחלק נכון את העומסים על המפרקים ולתמוך במפרקים הכואבים. בטיפול ביתי קל ונוח, ללא כל התערבות כירורגית, מעניקה מערכת "אפוסתרפיה" לגוף "מאמן אישי" הדואג להורדת העומסים, למזעור השחיקה ולריפוי המפרק הכואב. את ההבדל בעצמת הכאב ובתפקוד ניתן להרגיש בתוך כמה שבועות של שימוש ובתוך כמה חודשים, במרבית המקרים, לחזור לתפקוד מלא – ללא כאב.

סובלים מכאב? לבדיקת התאמה ותיאום אבחון עד הבית ללא עלות לחצו כאן

אבחון – גם בלי לצאת מהבית וטיפול שמוביל להטבה משמעותית ולחזרה לשגרה.

טיפול אפוסתרפיה מוכר ע"י הביטוחים המשלימים וקופות החולים. גם במרכזים רפואיים מובילים בעולם מוכר הטיפול כיעיל ביותר בכל הקשור לשיקום כאב ברכיים הגב והמפרק. היום, לאור תקופת הסגר והקורונה, חשוב ומומלץ לטפל בכאב יותר מתמיד. כל שצריך לעשות הוא לקבל הפניה מהקופה לאבחון, להגיע לאבחון חינם במעבדת ההליכה של אפוסתרפיה או לבקש אבחון ביתי. האבחון מתבצע ע"י פיזיותרפיסט ואורכו כ-45 דקות. הטיפול באפוסתרפיה קל וללא תופעות לוואי. טיפול המביא לשינוי משמעותי בדרגת הכאב בתוך זמן קצר ומחזיר לתפקוד מלא בתוך כמה חודשים של שימוש.