טיפול בכאבים

במקום לעצור את החיים – תעצרו את כאב הברכיים

מדוע כואב לנו? כי לכאב תפקיד משלו – לאותת לגוף שמשהו אינו עובד כשורה במכונה הנקראת "מערכת השלד שריר" שלנו. שהאיזון השתנה, שהשחיקה גוברת. שיש לעשות מעשה מיידי כדי לבלום את הכאב ולחזור לחיות חיים תקינים.

820-320-2

תארו לעצמכם- לפתע פתאום באמצע החיים אתם מרגישים כאב. כאב חד, טורדני. בתחילה, אנו מתפללים ומייחלים שיעבור. אט אט, אנו משנים את אורח החיים. קמים בצורה זהירה יותר מהמיטה. הולכים לאט יותר. מחזיקים במעקה כדי לעלות מדרגה ובעיקר כדי לרדת. היציאה לטיולים משנה צורה. אנו נמנעים מלהכביד על הברך הכואבת. יוצאים פחות להליכות ולמסעות. אנו משנים את אורח חיינו כדי להטיב עם הכאב – אך לרוב לכאב רעיונות משלו. הוא מתגבר, הוא מעיר אותנו גם בשינה, הוא מנהל את חיינו ומבלי משים אנו נופלים שבי תחתיו. נשמע לכם מוכר?

אייל עוזרי, מדריך ריקודי עם מפתח תקווה, החל לסבול מכאבי ברכיים, פריצת דיסק בגב בלט וכאבי קרסול, לאחר שנים שהוא מדריך ועובד מידי ערב עד השעות הקטנות של הלילה. "אצלי התנועה היא חלק בלתי נפרד מהפרנסה. החיים שלי הפכו לכואבים. הדברים הפשוטים הפכו לקשים – לגרוב גרביים, לקום, ללכת, להיכנס לרכב. הייתי חייב למצוא פתרון". לאחר חודשיים-שלושה של הטיפול הרפואי פורץ הדרך באפוסתרפיה הרגיש שיפור משמעותי וחזר לחייו – הוא יכול לרקוד ולהתכופף, וכל זאת ללא כאבים.

סובלים מכאב? לבדיקת התאמה ותיאום אבחון עד הבית ללא עלות לחצו כאן

הוויתור שלנו הוא הכלי של הכאב – להתעצם.

ל"הימנעות שלנו" מלטפל בכאב מעגל חיים הרסני – כמו כדור שלג שמתגלגל, הכאב רק יילך ויתעצם לאורך זמן. למעשה, כאב ברכיים יגרום לנו לבצע פעולות מנע שטבעי שנפעיל.נימנע מללכת, מלרדת במדרגות, מלצאת למכון הספורט, מלרקוד. חשוב לדעת! הימנעות זו תוביל להיחלשות המערכת השרירית התומכת בכל מפרקי הגוף. הימנעות זו עלולה להוביל גם לעלייה במשקל גופנו, בעקבות היעדר התנועה. שילוב המרכיבים הללו יובילו, עם הזמן, לשחיקה מוגברת על המפרק הכואב, לחוסר איזון בחלוקת העומסים בגופנו ולכאבים חדשים במפרקים אחרים. לכן, חשוב שנזכור- הימנעות מתנועה ופעילות בשל כאבי ברכיים הינה המתכון הבטוח לכאב הולך וגובר על המפרק בכואב ועל מפרקים נוספים בגוף לאורך זמן.

הטיפול היעיל בכאב – המוכח מחקרית והמוכר ע"י כל קופות החולים.

ללא ניתוח, תרופות, זריקות או כימיקאלים. פשוט חוזרים לתפקוד בקלות וביעילות.

אפוסתרפיה הינו טיפול רפואי מהפכני המאפשר למטופל לנצח את הכאב, ללא תופעות לוואי, ללא ניתוח, בקלות – מהבית. מערכת ההליכה של אפוסתרפיה מעניקה למטופל כלי אפקטיבי אשר תוצאותיו הוכחו במחקרים רבים, אל מול עשרות אלפי מטופלים שסבלו מכאב, בארץ ובעולם. מערכת ההליכה מותאמת באופן אישי, לאחר תהליך אבחון מעמיק במעבדת ההליכה מהמתקדמות בעולם, כך שהטיפול מותאם לכל מטופל לפתרון הכאב ממנו סובל.

השימוש במערכת ההליכה הביומכנית של אפוסתרפיה פשוט, קל ונוח. כל שנדרש הוא תרגול יומי של כמה דקות, בבית או במשרד, מבלי לפגוע בשגרה. מערכת ההליכה מלמדת את השרירים לחזור ולתפקד באופן מבוקר ומאוזן ולחלק נכון את העומסים על מערכות השריר והמפרק בגופנו. טיפול זה משחרר את הלחץ ואת השחיקה מהמפרק הכואב ומאפשר לחזור לחיות חיים מלאים ללא כאבים ולחזור לתפקוד.

כדי ליהנות מאבחון – ללא עלות ולהצטרף לטיפול באפוסתרפיה כל שעליכם לעשות הוא לקבוע תור לבדיקה. הבדיקה מבוצעת במעבדות ההליכה של אפוסתרפיה הפזורות ברחבי הארץ והטיפול כולו בהשתתפות כל קופות החולים והביטוחים המשלימים.