טיפול בכאבים

גאווה ישראלית: טכנולוגיית האפוסתרפיה כובשת את העולם

הטיפול היעיל והמוכח בכאבי מפרקים, ברכיים וגב, קיבל הכרה מצד כל קופות החולים. מעל 70 אלף איש כבר טופלו בהצלחה בשורה משמחת למבוטחי כל קופות החולים: מרכזי הבריאות בישראל הכירו רשמית בטיפול אפוסתרפיה, שיעיל בטיפול בכאבי מפרקים, ברכיים וגב. הכירו את הטיפול שמחזיר למטופלים את התפקוד המלא לו חיכו, ואפילו – ללא כאב

820X320-4

כמעט שני שלישים מהאוכלוסיה המבוגרת מעל גיל 50, סובלים מכאבי מפרקים, בברכיים, בגב ובגפיים. לא מפתיע, לאור הקילומטראז' העצום שאדם ממוצע מספיק לעשות עד גיל 50 (המרחק שרובנו הלכנו, מספיק כדי להקיף כמעט פעמיים את כדור הארץ). על אחת כמה וכמה, שאת משקל הגוף שלנו במסע הארוך העמסנו על אותם המפרקים. בגלל העומס הזה, מערכות השרירים והרשת הנויראלית (העצבית) שהייתה אמונה על המפרקים, נחלשו עם הזמן. הפרת האיזון בין העומס לבין התפקוד, גרמה להתגברות הכאב באזור המפרקים, עד כדי כאבים משתקים, שמגבילים את התנועה, את ההליכה ואפילו פעילויות יומיומיות כמו קימה מישיבה, עליה או ירידה במדרגות. על פעילות ספורטיבית בכלל אין צורך להוסיף מילים.

טיפול יעיל ומותאם אישית

ד"ר אבי אלבז וד"ר עמית מור, שני רופאים מובילים בתחומם, הם אלה שעומדים מאחורי הפיתוח החדשני והייחודי של אפוסתרפיה. מדובר בפורצי דרך בסדר גודל בינלאומי בכל הקשור לטיפול בתפקוד בצל בעיות אורתופדיות או נוירולוגיות. ד"ר אלבז וד"ר מור חקרו לעומק את תחומי הביומכניקה, הנוירופיזיולוגיה ואת תחום השיקום. התוצאות הניעו אותם לכדי פיתוח הטיפול החלוצי שמאפשר בצורה פרקטית לשלוט במפרקים ובעמוד השדרה באמצעות תרגול של מערכות העצב והשריר – ודווקא בסביבה הטבעית של המטופל, תוך התאמה אישית לפי סוג הבעיה, מקום הכאב ולפי דפוסי התנועה וההליכה הייחודיים לו.

לאורך השנים, התוצאות הראו הצלחה מפתיעה. לאור זאת, נפתחו מספר מרכזי אפוסתרפיה בישראל ובעולם (אנגליה, סקוטלנד, סינגפור), וכן בתוך בתי חולים ובארצות הברית (Mount Sinai, Beth Israel Medical Center בניו יורק) ובמרכזים רפואיים בקליפורניה ובמדינות נוספות. מספר המטופלים בשיטת אפוסתרפיה גדל עם הזמן. רק בישראל טופלו למעלה מ 70,000 איש. ולא בכדי – מדובר בטיפול חסר תופעות לוואי, עם תמיכה מחקרית ביעילותו, שזכה להכרה מצד כל קופות החולים בישראל.

מהי אפוסתרפיה? אחרי כמה זמן מורגש שינוי בתפקוד ובכאבים? 

אפוסתרפיה היא טכנולוגית טיפול חדשנית, מותאמת אישית. השיטה מתבססת על מערכת הליכה, שמורכבת משתי יחידות ביומכאניות, שמוצמדות לסוליה של נעל מיוחדת. הגוף לומד, בעזרת המערכת, כיצד להפעיל באופן יעיל ונכון את השרירים, כך שיעניקו לגב ולמפרקים את התמיכה הראויה, ויאפשרו לחלק את העומס בצורה יעילה. טכנולוגיה זו, מאפשרת לגוף לתקן את הליקויים הקיימים, ללמוד דפוסים נכונים יותר של תנועה, ובכך להקל את הכאבים כדי לחזור לתפקד בלי כאבים. ההקלה בכאב במפרק מושגת תוך זמן קצר. בשימוש רציף ויומיומי, שמתפרש על פני כמה חודשים, מערכות השרירים והעצבים שסביב המפרקים מתחזקות עוד יותר, עד כדי כך שהכאב שוכך, ומתאפשר למטופל לחזור לתפקוד מלא.

וזה עד כדי כך מורגש?

בהחלט כן, ואף מעל למצופה. עשרות לקוחות שלנו, ממגוון הגילים ומשני המינים, מספרים את סיפוריהם האישיים, חולקים את הכאב שליווה אותם לאורך זמן, ומשתפים בתוצאות. אנחנו מזמינים אתכם לצפות בהם:

התאמת נעלי טיפול למטופל

איך נהנים מטיפול אפוסתרפיה?

בקלות! מדובר בתהליך פשוט. עליך להשאיר את פרטיך, ונציגי אפוסתרפיה יצרו עמך קשר כדי לתאם לך תור לאיבחון חינם של מערכת אפוסתרפיה, באחת ממעבדות ההליכה הממוחשבות של אפוסתרפיה ברחבי הארץ. צוות מקצועי של פיזיותרפיסטים עורך את האבחון, שאורך כשעה וחצי. בסיומו, מקבלים תמונה מדוייקת אודות הגורמים לכאב, שמאפשרת להתאים עבורך מערכת אפוסתרפיה אישית ומדויקת, שתפעל להפחתת הכאב למינימום האפשרי כדי להחזיר אותך לתפקוד מלא.

כיצד ניתן לקבל החזר כספי מקופת החולים? 

גם כאן, התהליך פשוט. נציג של אפוסתרפיה יצור עמכם קשר וידריך אותך, צעד אחד צעד. לך רק נותר להשאיר את פרטיך. לתיאום תור לאבחון ללא עלות, באחת ממעבדות ההליכה של אפוסתרפיה רק נותר לך להשאיר פרטים ואחד מהנציגים יחזור אליך בקרוב.

לתיאום אבחון ללא עלות

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לתיאום אבחון ללא עלות >

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לתיאום אבחון ללא עלות

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.