טיפול בכאבים

בי קיור לייזר – פיתוח ישראלי פורץ דרך לחיים טובים בלי כאבים

כאבים חוזרים ונשנים שפוגעים באיכות החיים, הם מנת הסבל שחולקים רוב האנשים החל מגיל מסוים. לכן, קל להבין את הבאזז העולמי שחולל מכשיר הבי קיור לייזר - פיתוח ישראלי והמצאה פורצת דרך לטיפול ביתי טבעי בכאבים. מהו מכשיר הבי קיור לייזר, איך הוא פועל, מהם יתרונותיו, מה אומרים עליו רופאים וחוקרים בעולם כולו, ואיך הוא עשוי לשנות גם את חייכם? הכול בכתבה שלפניכם.

820X320-–-2-468×288

לחיות עם הכאב זו כבר לא אופציה

אנשים רבים, בעיקר ככל שמתקדמים עם הגיל, סובלים ממגוון כאבים הפוגעים בתפקודם היומיומי ובאיכות חייהם: כאבי צוואר וגב, כאבי ברכיים, דלקות מפרקים, כאבים כתוצאה מגיד קרוע או שלל בעיות אורתופדיות אחרות. הפגיעה והקושי שמסבים כאבים אלה מובילים לחיפוש מתיש אחר פתרון לסבל אצל רופא או מומחה כזה או אחר, לשימוש בתרופות הכרוכות לעיתים בתופעות לוואי לא נעימות ועוד. לא פעם, החיפוש המתסכל אחר ההקלה על הכאב מסתיים בהשלמה עם המצב, בהרמת ידיים וכניעה ל"חיים עם הכאב". לא עוד!  ההמצאה הישראלית שמציבה בפרונט את מכשיר הבי קיור לייזר, מבשרת על עידן חדש שבו לא מתפשרים על הכאב אלא פשוט מנצחים אותו.

בי קיור לייזר – פטנט כחול לבן שכובש את העולם

בי קיור לייזר, מכשיר ביתי לטיפול טבעי בכאבים הוא סטרט-אפ ישראלי פורץ דרך שכובש את העולם. לפני כשנתיים הוצג הפיתוח החדשני והמוצלח ע"י רה"מ נתניהו בוועידת החדשנות בסין, והצטרף לטכנולוגיות חדשניות אחרות המספקות גאווה ישראלית כמו  מובילאיי, waze ועוד. מאז, המכשיר שאושר ע"י משרד הבריאות וקיבל תקן CE לשיווק בחו"ל, משווק בעשרות מדינות בעולם ומשנה את חייהם של אנשים רבים. לא בכדי הוא המכשיר הרשמי המשמש כיום לטיפול בספורטאים האולימפיים שלנו.

בי קיור לייזר הוא פתרון ביתי בעל יעילות עצומה ומוכחת לטיפול בקשת של כאבים ובעיות, הכוללת כאבים אורתופדיים, דלקות ופציעות כרוניות, מחלות עור, כאבים בלסת ובשיניים, בצקות, פצעי סוכרת ועוד. המכשיר הינו בעל פעולה כפולה – טיפול בכאב עצמו וטיפול בשורש הבעיה. סודו טמון בפשטותו – הוא קל לשימוש, נטען, בטוח, לא פולשני, מתאים לכל בני הבית מגדול ועד קטן, וניתן לנייד אותו ולהשתמש בו בכל מקום.

 

כיצד מתרחש הפלא? כך פועל בי קיור לייזר

מכשיר הבי קיור מבוסס על טכנולוגיית הלייזר הרך, שחודר לעומקן של הרקמות הכואבות, מעורר מנגנוני ריפוי טבעיים בגוף ומשחרר אנדורפינים שעוזרים לשכך את הכאב. כל זה קורה בעזרת לייזר חכם, בלי כימיקלים וחומרים וללא תופעות לוואי ידועות.

כאמור, המכשיר פועל בשתי חזיתות. החזית הראשונה היא הטיפול בכאב בעזרת שחרור האנדורפינים שמפחיתים את עוצמת הכאב, מה שמאפשר לאדם לשוב לתפקוד יומיומי רגיל. החזית השנייה תוקפת את שורש הבעיה ע"י הפחתת ייצורם של החומרים מתווכי הדלקת ושל תסמיניה. עם הירידה בפעילות הדלקתית, תהליך הריפוי של האזור הפגוע מואץ באמצעות כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף.

הטיפול מתבצע בקלות ובפשטות ע"י הצמדת המכשיר לאזור הכואב פעמיים ביום, 8 דקות בכל פעם.

מי שיתמיד בטיפול באופן יומיומי יוכל לחוש בתוצאות שחלקן מיידיות וחלקן מופיעות לאחר מספר טיפולים, וליהנות מהשפעתן המיטיבה לאורך זמן.

יתרונות הבי קיור לייזר אל מול פתרונות אחרים בתחום

במציאות הדיגיטלית התחרותית, ניתן להיתקל חדשות לבקרים בפרסומים על שיטות טיפול חדשניות בכאבים. השאלה היא: מה באמת עובד? מה באמת יעיל, בטוח ואמין?

אל מול מגוון מכשירים לטיפול בכאב, בי קיור לייזר מציג יתרונות שממצבים אותו בראש הסקאלה:

 • מידת היעילות –  רמת היעילות של המכשיר קשורה בעוצמתו ובמאפייניו הטכנולוגיים. מכשיר הבי קיור פועל בעוצמה גבוהה  ובעזרת מיקרו-פולסים שניחנים בכושר חדירה גבוה וביעילות מרבית. מהבחינה הזו אין מכשיר ביתי שיכול להשתוות לו.  יעילות המכשיר הוכחה גם בדירוג הלקוחות במסגרת מחקר מקיף, כשהטיפול בבי קיור לייזר דורג בין שלושת הטיפולים הכי יעילים לכאבים חזקים. 60% מהמטופלים העידו שחוו בעקבות הטיפול ירידה משמעותית בכאבים בלתי נסבלים מהם סבלו לפני כן.
 • משך טיפול קצר – בבי קיור לייזר ניתן להשיג תוצאות אפקטיביות במשך זמן קצר. זאת מאחר והוא מאופיין בשטח טיפול נרחב ובאלומת לייזר קוהרנטית אחת בעלת  מבנה ייחודי ומאורך, שמתאים לגוף האדם יותר מהמבנה המעוגל המאפיין מכשירים אחרים.
 • נוחות השימוש – המכשיר מצויד בסטנד מתכוונן, שמאפשר למטופל לבצע את הטיפול בידיים חופשיות. הנוחות תורמת אף היא ליעילות הטיפול.
 • הגיבוי המחקרי והמלצות הרופאים – מכשיר הבי קיור לייזר זוכה לגיבוי מחקרי נרחב ולהמלצות של טובי האורתופדים בארץ ובעולם. מדובר בפרמטר חשוב, לכן הקדשנו לו מקום של כבוד בכתבה זו.

אישה מבוגרת עם כאבי צוואר

המחקרים מגבים, הרופאים ממליצים, והמטופלים מעידים: בי קיור לייזר עובד!

הדרך הטובה ביותר לבחון יעילות של מכשיר רפואי היא באמצעות מחקרים והמלצות רופאים.  ליעילות הבי קיור לייזר בשיקום רקמות, ריפוי פצעים והפחתת כאבים יש הוכחה קלינית במחקרים  שנערכו על המכשיר באוניברסיטאות באיטליה וברוסיה. במחקר מטעם אוניברסיטת SAPINZA ברומא הוכח שהשימוש במכשיר יעיל כמו טיפול תרופתי. ממצאים אלו אוששו במחקר נוסף שנערך באוניברסיטת פארמה.  מחקר קליני שנערך בבי"ח הדסה בירושלים, הצביע על תוצאות מרחיקות לכת בשיקום פצעי סוכרת בקרב מטופלים שהשתמשו במכשיר הבי קיור לייזר פרו הנחשב לעוצמתי במיוחד. מחקר שערך מכון גיאוקרטוגרפיה הישראלי העיד על שביעות רצון הולכת ועולה בקרב המטופלים ככל שנעשה שימוש במכשיר לאורך זמן. במהלך השנים האחרונות  נערכו עוד מחקרים רבים שמאשרים כי בי קיור לייזר הוא מכשיר יעיל במיוחד בהפחתת כאבים.  שלל המחקרים, הבדיקות השונות והמלצות המומחים קידמו את המכשיר לשעריה של לתערוכת MEDICA, מהנחשבות והיוקרתיות בעולם הרפואה, שם הוא הוצג בנובמבר 2018 לעיני כ-5,000 בעלי מקצוע מכל רחבי תבל.

במקביל למחקרים, רופאים וביניהם אורתופדים רבים שמשתמשים בטכנולוגיית בי קיור לייזר לטיפול בפציינטים שלהם, ממליצים בחום על השימוש הביתי המתאפשר כיום. בין הרופאים הללו נמנים  פרופ' דניאל רייס – מבכירי האורתופדים בארץ, ד"ר חגי אמיר – מומחה מוביל ברפואה פיזיקלית ושיקום בישראל, ד"ר לארי לוקרמן – רופא שיניים ממסצ'וסטס ועוד.

לתוצאות המחקרים ולעדויות הרופאים מצטרפות אינספור המלצות ממטופלים, שבי קיור לייזר סייע להם לחזור לחיים הרבה יותר טובים והרבה פחות כואבים. פעם הכאב היה זה שניהל אותם, ואילו היום בזכות בי קיור לייזר הם מנהלים אורח חיים בריא, איכותי ונטול כאבים.

לפרטים נוספים

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.