טיפול בכאבים

גאווה כחול לבן: הפיתוח הישראלי שיעלים את היבלות והכאבים בכפות הרגליים

הן קטנות, מציקות ועלולות להעיד לעתים על בעיה עמוקה וקשה הרבה יותר. נכון, יש הרבה שמתמודדים איתן באמצעות ביקור קבוע אצל הפדיקוריסטית, אבל חשוב לדעת שאפשר להיפטר מהכאבים האלה אחת ולתמיד ולקבל חזרה את איכות החיים שלכם. אנחנו מדברים כמובן על יבלות ועל כאבים בעצמות המסרק שבכפות הרגליים.

820×320

חלק ניכר ממשקל הגוף שלנו עובר במהלך עמידה או הליכה לכריות כף הרגל, ויוצר שם לחצים רבים. אותם לחצים גורמים לחיכוך מוגבר של כף הרגל במשטח ההליכה ומביאים למצב המוכר כ"עור קשה" בחלק הקדמי של כף הרגל. כך נוצרות יבלות בכפות הרגליים שמלוות בכאב המורגש בכל צעד שאנחנו עושים.

אותו לחץ מוגבר על החלק הקדמי של כף הרגל גורם גם לתחושת עייפות מוגברת בכפות הרגליים. הלחץ עלול לגרום לכאבים שרק ילכו ויחריפו עם השנים. הרפואה המודרנית מציעה היום מספר רב של טיפולים לתופעת היבלות בכפות הרגליים שנפוצה בקרב 10 אחוזים מהאוכלוסייה, דוגמת: משחות, כדורים, פיזיותרפיה ואף שריפת הנקודה בהליך כירורגי. אולם אף אחד מהפתרונות לא מתייחס לבעיה עצמה שנגרמת כתוצאה מהמכניקה של הגוף, ולא מציעה טיפול הולם שיפתור את האנשים מהכאב אחת ולתמיד. דרך אגב, כחמישה אחוזים ייאלצו לטפל ביבלות באופן קבוע לכל חייהם.

  הרעיון החדשני

בברק אורטופדיה דווקא חשבו הרבה על רעיון ביטול הכוחות המפעילים לחץ קבוע על כריות כף הרגל בזמן עמידה והליכה, ופיתחו מדרס ייחודי שזכה להפוך לפטנט רשום בארץ ובעולם. מי שחתום על ההמצאה פורצת הדרך הוא יהושע ברק, טכנאי אורטופדיה שכבר למעלה מ-30 שנה עסוק בעשיית קסמים במכון האורטופדי שבבעלותו, ומאחוריו אלפי אנשים שהצליח להעמיד מחדש על הרגליים ללא כאבים.

יהושע מעולם לא הסתפק בדרכים "הרגילות" של עולם הרפואה, ובמהלך עבודתו עלה על הרעיון ייחודי למדרס עם בסיס שונה לחלוטין ממה שהכירו עד היום. המחשבה המרכזית של יהושע הייתה לבטל את הכוחות הפועלים על כריות כף הרגל ועצמות המסרק, ובעצם להשאיר את אותו אזור באוויר. כך המטופלים לא דורכים על המקום, לא מחמירים את הכאב והריפוי מהיר יותר.

סיפור הצלחה ישראלי

אחרי הצלחה מוכחת במקרים רבים גם הקהילה הרפואית הקונפורמית בישראל לא הייתה יכולה להתעלם עוד מסיפור ההצלחה, וחוקרים מובילים מתחום האורתופדיה החלו לחקור את המדרס החדש ואת השפעותיו. הממצאים היו כה מרשימים עד שאותם חוקרים הוזמנו לכנסים בינלאומיים, כדי לדבר על המדרס החדש של ברק אורטופדיה שהפך לשם דבר.

היום, אחרי שהמדרס נרשם כפטנט ישראל ואמריקאי, ניתן האישור הרשמי שאין עוד טיפול כזה בעולם שבמסגרתו אפשר לחוש במקצועיות כבר בדריכה הראשונה. וכדי שכל אחד יוכל ליהנות מהמוצר ולהבין את חשיבותו לבריאות הגוף והנפש, הכין יהושע במכון שלו מדרס לכל מידת נעליים. כך שכל מטופל שמגיע אליו מקבל את המדרס בהתאם למידתו, יוצא לסיבוב, מרגיש שכל הכאבים חלפו בכפות הרגליים בכלל ובעצמות המסרק בפרט והכל ללא התחייבות.

שני אנשים מחייכים

מה הופך את ברק אורטופדיה לשונה ממכונים אחרים?

כל מי שמגיע למכון יושב אחד על אחד עם יהושע, שבודק אותו ואחרי שהוא מרוצה מייצר לו מדרסים המתאימים לו בבית המלאכה הקבוע כדי שתהיה התאמה של 100 אחוזים למבנה כף הרגל. אבל לא רק ההתאמה מדויקת כמעט במלואה – גם אחוזי ההצלחה של ברק אורטופדיה מגיעים כמעט לשלמות וכל מי שמזמין מדרס מקבל אחריות מלאה. הכאב לא עבר? כספכם יוחזר. ליהושע עוד כמה וכמה פטנטים רשומים ששינו את חייהם של מטופלים רבים ויצרו קו מוצרי מדף חדש שמעמיד את המכון קומה אחת מעל האחרים.

במקומות אחרים לא תקבלו מוצר להתנסות מהירה, אלא תדרשו להתחייב בצורה כזו או אחרת ולהגיע לקבל את המדרס המוגמר אחרי תקופה שתכלול בדיקה, אבחון והכנה.

המדרס המיוחד פותח לטיפול בפצעים של חולי סוכרת בעצמות המסרק, אבל גם אנשים שאינם חולים במחלה עלולים לסבול מיבלות באותו המקום ואף מכאבים בעצמות. בברק אורטופדיה מדגישים שהבעיה עלולה להיות שונה, אבל הטיפול דומה – שחרור לחצים ומניעת שפשוף חוזר בנקודה הרגישה. כך סוגרים פצעים פתוחים באמצעות שחרור חיצוני של הלחץ, ללא שפשופים וללא לחצים ועם אנחת רווחה מאוד גדולה שהנה בעוד רגע תוכלו לחזור לחיים ללא כאבים.

אם אתם מחפשים פתרון אחר ממה שהציעה לכם הרפואה עד היום, ונמאס לכם לבקר באופן קבוע את הכירורג או את הפדיקוריסטית שלכם, כדאי שתפנו לברק אורטופדיה ותנסו את המוצר המהפכני שלהם ללא התחייבות.