טיפול בכאבים

תוך 20 דקות בלבד: הכירו את המדרסים שישימו סוף לכאבים

מדרסים בהתאמה אישית הם אביזרים אורתופדיים המשפרים את היציבה ואת ההליכה. בחלק מהמקרים, הם תוסף אורתופדי חשוב לאנשים בריאים לחלוטין, כולל ספורטאים. במקרים אחרים, המדרסים הם אביזר אורתופדי החיוני לבריאות. מגוון בעיות רפואיות, כמו פלטפוס או סכרת, הופכים את ההליכה ללא מדרסים לכואבת בטווח הקצר - ולמזיקה בטווח הרחוק

shutterstock_416963422

בטח כבר שמעתם על המדרסים – אולי גם מכירים כמה חברים שמשתמשים בהם – אבל עד כמה הם יעזרו לכם? מדרסים, כמו אביזרים רפואיים אחרים כמו משקפי ראייה או מכשירי שמיעה, הם תוספות שהופכות לעזרים חיוניים עבור רובנו. ככל שעובר הזמן – החשיבות שלהם רק הולכת ועולה.

אז איך נדע אם אנחנו צריכים מדרסים

במקרים מסוימים, זה קל: מרגישים כאבים באזור הרגליים. הכאב הוא מורה טוב ויעיל – אם הוא מסתובב שם הרבה זמן, אנחנו כנראה נלך לייעוץ רפואי. במקרים אחרים, לעומת זאת, המצב יותר מסובך: מקור הכאב לא ברור לנו והרבה פעמים לא מתקשר לרגליים (כאבי גב למשל). העניין הוא שהיום, גם רוב המנתחים האורתופדיים ינסו לפתור בעיות באמצעות מדרסים לפני ביצוע ניתוח – מדרסים נחשבים לפתרון השמרני, הפחות מסוכן והנעים יותר מהאלטרנטיבה הניתוחית: פחות סיכון בחיי אדם. מדרסים מותאמים אישית לכף הרגל נמצאו אפקטיביים במיוחד – דברים שבעבר הצריכו ניתוח, כיום נפתרים במקרים רבים בחצי שעה של התאמת מדרסים!

לרגליים שלכם מגיע יותר – הנה כמה סיבות שמדרסים חשובים יותר מאי פעם:

  1. פעם אנשים הלכו יחפים מלידה. הידעתם? הליכה בנעליים סגורות מגיל צעיר מגבירה את הסיכוי לפלטפוס. זאת כנראה הסיבה לעלייה במקרי פלטפוס בקרב האדם המודרני.
  2. תוחלת החיים עולה. עד לפני 2000 שנה, תוחלת החיים הממוצעת הייתה, כנראה, בין שלושים לארבעים שנה. גיל 80 נחשב עד לפני מאה שנה לגיל אולימפי. אתם תעשו את החשבון: פעם, רגליים של אדם היו צריכות לסחוב אותו לשלושים שנה. כמה שנים אתם רוצים שהרגליים שלכם יסחבו אתכם?
  3. חוסר רצון להתפשר על איכות החיים. פעם, ציון עובר היה מספיק: אביזרים כמו משקפיים ומדרסים נחשבו למותרות. היום רובנו מחפשים, ובמקרים רבים אכן מקבלים, את ה-100%.

אז מה עושים? מתייעצים עם המומחים של ניו פיט – בחינם!

ניו פיט היא חברה המתמחה בייצור מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית. מתלבטים אם מדרסים יכולים לעזור לבעיה שלכם? אתם לא סגורים בדיוק מה הבעיה שלכם? או אולי אתם סתם רוצים להיבדק ליתר ביטחון? תנו לנו לעזור! קבעו תור לבדיקה ואבחון חינם עם המומחים של ניו פיט. אם גם אתם חושבים שלרגליים שלכם מגיע הטוב ביותר – אל תתפשרו על פחות מהטובים ביותר!