טיפול בכאבים

גאווה כחול לבן: טכנולוגיה ישראלית פורצת דרך שמה סוף לכאבי הגב והברכיים

הכירו את הטכנולוגיה המהפכנית שעזרה למעל 90,000 מטופלים בארץ ובעולם לנצח את הכאבים ולהתחיל לחיות

shutterstock_590676011

לרוב, בגלאי ארבעים ומעלה, לאחר שנים של לחץ בלתי פוסק, בשל כל צעד ותנועה שעשינו – מערכות העצב, השריר והמפרק בגופנו מאבדות את היכולת לתפקד בצורה תקינה. ואז – מופיע כאב. הגוף מאותת שמשהו לא תקין. יש הסובלים מכאב קל המונע מהם פעולות יום יומיות פשוטות ויש הסובלים מכאב חד, כאב המשפיע על איכות השינה ועל תפקודם המלא. בשני המקרים, היעדר טיפול בבעיה יגרום לגוף "לפצות על הכאב". פיצוי זה מתבטא בחלוקת עומסים שונה על המפרקים. למעשה, מבלי שנשים לב, חלוקת המשקל בכל צעד שנעשה, בכל פעולה, תעמיס על מפרקים שאינם כואבים כדי להקל על המפרק הכואב. אך "לפיצוי" זה חיסרון: העומס העודף על מפרקים אחרים, שינוי מבנה האיזון בחלוקת העומסים, יוביל עם הזמן להחמרת הכאב ולהופעת כאב נוסף במפרקים אחרים.

יש פתרון! נעים להכיר: א-פ-ו-ס-ת-ר-פ-י-ה

העובדה שמרבית בני האדם, החיים למעלה מ- 50 שנה יסבלו בשלב זה או אחר מכאבי ירך, כאבי ברכיים גב או קרסול, העסיקה במשך שנים רבות את מיטב החוקרים, הרופאים והמדענים בעולם. ניתוחים חדשניים נוסו, החלפות מפרק, תרופות וזריקות נכנסו כדרך טיפול. אך לכל אחד מאלה יתרונות וחסרונות רבים.

דווקא מישראל, יצאה בשורה שהפכה את הטיפול בכאבי הברכיים, הגב, הירך והקרסול לקל יותר, יעיל הרבה יותר וללא כל תופעות לוואי. מאחורי הגישה הטיפולית פורצת הדרך, הנקראת אפוסתרפיה, המבוססת על תובנות מדעיות שנחקרו הוכחו ואומצו במערכות בריאות ברחבי העולם, עומדים שני רופאים ישראליים. דר' אבי אלבז, ודר' עמית מור. השניים, בעלי שם עולמי בתחום האורטופדיה, הספורט, רפואת המפרק והגב וחלוצים בקרב הרופאים בישראל ברפואה מוסקולו-סקלטאלית, רפואת שלד-שריר.

בתוך כמה זמן נרגיש בתוצאה?

חדשות טובות. קצב ההתקדמות בטיפול הינו אישי ותלוי במצב ההתחלתי של כל אחד. יש מטופלים שדיווחו על הקלה בכאב כבר בתחילת הטיפול, ויש כאלה החשים בהקלה בכאב רק לאחר מספר שבועות. בכל מקרה, כעבור מספר חודשים של טיפול אפוסתרפיה ניתן לצפות להפחתה בכאב ושיפור בתפקוד המפרק, בכל זמן, גם בהליכה ללא המערכת.

למעלה מ- 90,000 מטופלים בארץ ובעולם משתמשים כיום במערכת ההליכה הביומכנית של אפוסתרפיה. מרכזים רפואיים מובילים בארצות הברית, באנגליה ובישראל אמצו את שיטת הטיפול וכיום הטיפול ניתן בהשתתפות כל קופות החולים.

מהו טיפול אפוסתרפיה? ובכן, מדובר על טיפול הנעשה בסביבתו הטבעית של המטופל, שבמרכזו מערכת הליכה ביו-מכנית מתקדמת, המבוססת על טכנולוגיה ייחודית השמה את הדגש על שיקום מערכות השרירים, הפחתת העומסים על המפרקים הכואבים תוך לימוד הגוף לתנועה תקנית. המערכת מיועדת לשימוש ביתי, קלה ונוחה מאד לשימוש ואינה דורשת כל מאמץ מיותר מצד המטופל. שימוש במערכת אפוסתרפיה, במהלך היום, בנוחות הבית או העבודה, למשך מספר דקות הוכחה כיעילה מאד למזעור הכאב, לחזרה לפעילות שגרתית בטווח הקצר והארוך.

אז מה עושים?

כדי לפתור את כאב הברכיים, הגב, הירך, או הקרסול, כל שעליך לעשות הוא לגשת לרופא המשפחה ולספר על הכאב. הרופא יבדוק, יציע מספר אופציות טיפוליות טובות ונכונות. קבלת אישור הרופא שלך לאבחון מעבדה באפוסתרפיה תעניק לך את הזכות להגיע לאבחון ללא עלות. בתוך שעה וחצי, לאחר בדיקת כאב, בדיקת מעבדת הליכה ממוחשבת ואבחון מקיף של פיזיותרפיסט מוסמך, ניתן יהיה להתאים לך את מערכת ההליכה הביומכנית של אפוסתרפיה ואת התכנית הטיפולית, כך שבתוך תקופה קצרה ניתן יהיה לחזור לפעילות שגרתית, ללא כאב וללא תופעות לוואי.

אפשר גם להשאיר פרטים ואנו נחזור אליך. נשמח להעניק לך את כל המידע, לתאם את הגעתך לאבחון מקיף באחת ממעבדות ההליכה הממוחשבות שלנו הפזורות בצפון הארץ, מרכזה, דרומה ובירושלים. להזכירך – האבחון כולו ללא עלות כלשהי והטיפול בהשתתפות כל קופות החולים.

לתיאום שיחת ייעוץ בחינם וללא התחייבות השאירו פרטים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים >

לשיחת ייעוץ בחינם וללא התחייבות השאירו פרטים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לתיאום שיחת ייעוץ בחינם וללא התחייבות השאירו פרטים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.