צרכנות

כאשה שעובדת, הייתי חייבת פתרון מיידי לכאבים!

הכירו את הסיפור המרגש של פרלה! מכירים את ההרגשה שפרנסתכם עומדת להפגע אבל אתם כבר לא יודעים מה לעשות? שאתם לא יכולים לחבק את ילדיכם? זו הרגשה מאוד מאיימת. שאלנו את פרלה, אישה מקסימה ולבבית, איך היא מצאה פתרון מיידי לכאבים?

כאשה שעובדת, הייתי חייבת פתרון מיידי לכאבים!

הראיון שלנו עם פרלה:

היי פרלה, מה שלומך?

"עכשיו? מרגישה נפלא! עובדת, נהנית מהנכדה שלי, מהחיים שלי, ברוך השם, הכול בסדר."

ספרי לי איך אנשים הגיבו לסיפור שלך.

" קיבלתי המון תגובות על הפוסט הזה. אנשים עוצרים אותי כדי לשאול אם זה באמת עובד, אם כדאי להם גם לקנות את המכשיר, הכי הדהים אותי כשגיליתי פתאום שבעצם רוב האנשים שאני מכירה סובלים מכאבים. כאבי גב, כאבי ברכיים, מספרים לי על הדלקת שיש להם באצבעות, ארטריטיס, כאבים במפרק הירך, גיד קרוע בכתף, כאבי צוואר… מסתבר שהרבה אנשים חיים עם כאבים באופן כמעט יומיומי."

 

לכאבים בגב התחתון מקורות אפשריים רבים: פגיעות עצביות, פציעות בשריר, פציעות ברצועות, גידים ופגיעות בחוליות עמוד השדרה, הנגרמים כתוצאה ממגוון סיבות : 

• שחיקה כללית של הגוף.
• עבודה המצריכה ישיבה ממושכת. 
• הרמת משאות כבדים או נשיאה בתנוחה של כיפוף האגן במקום כיפוף הברכיים.
• חוסר פעילות גופנית.
• ספורט מהיר כגון: ריצה, אופניים, טניס, כדורסל, כדורגל, העלולים להביא לעומס יתר על מערכת השריר-שלד ובעיקר על חוליות עמוד השדרה והדיסקים ולפגוע בהם. 

אז איך הכרת את המכשיר?

"האמת שלא ידעתי מה זה בי-קיור לייזר. שמעתי את השם מהפרסומות, אבל אני רגילה לבלוע כדורים, אני רגילה שמדברים איתי על פיזיותרפיה או ללכת לאורתופד, אפילו לרפואה משלימה אני רגילה, אבל לשים מכשיר שמפיק לייזר על היד וזה יטפל בדלקת או בכאבים, זה נשמע מוזר. אחותי הציעה לי כמה פעמים בעבר לקחת את המכשיר שלה כדי לטפל בכל מיני כאבים, אבל לא התעמקתי, דחיתי את זה. אבל כשהתחיל הכאב בשורש כף היד, שלא הצלחתי להזיז את היד או לעשות שום פעולה, אפילו לא לפתוח פקק של בקבוק חלב, אז כבר הייתי מוכנה לנסות הכול!"

ומיד ניסית את המכשיר?

"לא, מה פתאום!" פרלה שוב צוחקת. "לקחתי כדור לשיכוך כאבים, זה לא עזר בכלל, ואז ניסיתי את בי-קיור לייזר. הייתי חייבת פתרון מהיר, לא ידעתי איפה לשים את עצמי מרוב כאבים. אז מסתבר שלא יכולתי לעבוד, ואני מעצבת תכשיטים, אני כל הזמן עובדת עם הידיים שלי. בנוסף, אני עושה מדי פעם בייביסיטר לנכדה המתוקה שלי, והכי שבר לי את הלב שלא יכולתי להרים אותה בידיים. כבר לא יכולתי להרשות לעצמי את הכאבים האלה, ואולי זה היה הטריגר שלי, כשבאמת כואב ואתה חייב לפתור את הבעיה, אז אתה יותר פתוח לנסות דברים חדשים."

לדעתך מצאת פתרון מהיר לכאבים?

"תאמין לי אם אומר לך שאחרי שניים או שלושה טיפולים, הכאב נעלם? אני יודעת שזה ממש קשה להאמין אבל זאת האמת. לקחתי את המכשיר ושמתי על היד ומיד הכאב נרגע, אחרי עוד טיפול או שניים הכאב חלף לגמרי, כאילו לא היה. אחרי שבוע של כאבי תופת בשורש כף היד הצלחתי לחזור סופסוף לתפקוד רגיל, ומה שהכי אהבתי בבי-קיור לייזר זה שלא הייתי צריכה לקבוע תורים לרופאים, לא נסעתי לקופת חולים, לא חיכיתי שבועיים לצילום, ובעיקר – לא לקחתי תרופות. אני משתדלת להמעיט כמה שאפשר בתרופות. אם אני ממש חולה אני לוקחת תמציות טבעיות. אז הכי מתאים לי טיפול שהוא טבעי , אין בו שום סיכונים ואין לו תופעות לוואי כמו בתרופות."

יתרונות הבי‭-‬קיור‭ ‬לייזר‭:‬

בי‭-‬קיור‭ ‬לייזר‭ ‬הוא‭ ‬מכשיר‭ ‬המבוסס‭ ‬על‭ ‬פיתוח‭ ‬ופטנט‭ ‬ישראליים אשר עשה‭ ‬פריצת‭ ‬דרך‭ ‬בארץ‭ ‬ובעולם‭ ‬בתחום‭ ‬טכנולוגית‭ ‬הלייזר‭ ‬הרך‭.‬ הטיפול‭ ‬בלייזר‭ ‬הרך‭ ‬מעורר‭ ‬את‭ ‬מנגנוני‭ ‬הריפוי‭ ‬הטבעיים‭ ‬של‭ ‬הגוף‭ ‬באמצעות‭ ‬עירור‭ ‬הפעילות‭ ‬התאית‭,‬ חיזוק‭ ‬התקשורת‭ ‬הבין‭-‬תאית‭ ‬והמרצת‭ ‬מחזור‭ ‬הדם‭.‬ התוצאה‭:‬ הפחתת‭ ‬כאבים‭ ‬ודלקות‭ ‬תוך‭ ‬המרצת‭ ‬מנגנון‭ ‬ההחלמה‭ ‬הטבעי‭ ‬של‭ ‬הגוף‭ ‬וסיוע‭ ‬בפתרון מקור‭ ‬‬הבעיה‭.‬ בי‭-‬קיור‭ ‬לייזר‭ ‬בטוח‭ ‬לשימוש‭ ‬ביתי‭ ‬והטיפול‭ ‬במכשיר‭ ‬מתבצע‭ ‬בקלות‭ ‬ובנוחות‭ ‬על‭ ‬ידי‭ ‬המטופל‭,‬ ללא‭ ‬סיכונים‭ ‬וללא‭ ‬תופעות‭ ‬לוואי‭ ‬ידועות

כיום, מהווה בי-קיור לייזר פריצת דרך בתחום טיפולי הלייזר בכך שהוא משלב את עוצמת הריפוי של מכונת הלייזר הקלינית מקצועית – במכשיר קל, נייד ונטען, שכל אדם יכול לרכוש ולהשתמש בו בנוחות. בי-קיור לייזר הפך את תראפיית הלייזר לזמינה עבור כל אדם וליעילה יותר, שכן המטופל יכול להשתמש במכשיר באופן יומיומי, מספר פעמים ביום על פי הצורך. בי‭-‬קיור‭ ‬לייזר‭ ‬הוא‭ ‬מכשיר‭ ‬המבוסס‭ ‬על‭ ‬פיתוח‭ ‬ופטנט‭ ‬ישראליים‭,‬ עשה‭ ‬פריצת‭ ‬דרך‭ ‬בארץ‭ ‬ובעולם‭ ‬בתחום‭ ‬טכנולוגית‭ ‬הלייזר‭ ‬הרך‭.‬ הטיפול‭ ‬בלייזר‭ ‬הרך‭ ‬מעורר‭ ‬את‭ ‬מנגנוני‭ ‬הריפוי‭ ‬הטבעיים‭ ‬של‭ ‬הגוף‭ ‬באמצעות‭ ‬עירור‭ ‬הפעילות‭ ‬התאית‭,‬ חיזוק‭ ‬התקשורת‭ ‬הבין‭-‬תאית‭ ‬והמרצת‭ ‬מחזור‭ ‬הדם‭.‬ התוצאה‭:‬ הפחתת‭ ‬כאבים‭ ‬ודלקות‭ ‬תוך‭ ‬המרצת‭ ‬מנגנון‭ ‬ההחלמה‭ ‬הטבעי‭ ‬של‭ ‬הגוף‭ ‬וסיוע‭ ‬בפתרון‭ ‬מקור‭ ‬הבעיה‭.‬

מחקר קליני שנערך באוניברסיטת פארמה באיטליה הוכיח יעילות משמעותית של הבי-קיור לייזר לטיפול במפרקים קטנים. מחקר זה בדק את יעילות המכשיר לטיפול בכאבים במפרק הלסת, מפרק הדומה בגודלו ומורכבותו למפרקי אצבעות הידיים והרגליים, ומצא כי הבי-קיור לייזר הביא להפחתה משמעותית של 50% ברמת הכאב, החל מהימים הראשונים לטיפול ועד שבועיים מתחילת הטיפול. ‭.

מאז, השתמשת שוב בבי-קיור לייזר?‬

"אז קודם כל, דאגתי שיהיה לי מכשיר משלי, ועכשיו יש לי בבית למתי שאני צריכה. אני משתמשת בו כל הזמן. כל כאב שצץ, שמה חמש דקות וסוגרת עניין. המכשיר הפך לחלק מהנוף שלי בסלון, הוא תמיד בהישג יד. אם משהו כואב למישהו בבית – לוקחים את הבי-קיור לייזר, מכוונים לכמה דקות שרוצים, מטפלים וממשיכים בשגרת היום. האמת שרק עכשיו אני שמה לב כמה כאבים קטנים יש לנו במהלך היום, ואני ממש שמחה שיש לנו כאן את המכשיר הקטנצ'יק הזה, מאוד מרגיע אותי לדעת שהוא כאן בסביבה לשעת הצורך". ‭.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.