בריאות

רוצים להפסיק לעשן אבל סקפטיים? יש שיטה שתעזור לכם לנצח את כל החסמים

בואו נפתח את זה - הפסקת עישון היא חוויה לא נעימה, ואם אתם קוראים את השורות האלה, אתם בטח גם יודעים את זה מהתנסות אישית. מצד שני, ישנה שיטה שבה התנסו מיליוני אנשים בעולם – והצליחו! גם להם היה קשה להיפרד מהסיגריות, גם הם חששו, אבל בעזרת שיטת אלן קאר הם נגמלו מהחסמים ומהסיגריות שניהלו אותם. זה קרה תוך 6 שעות - גם לכם זה מגיע!

820×320

למה אתם לא מפסיקים לעשן? בואו נפזר את העשן מהשאלה הגדולה הזאת!

העישון הוא חלק בלתי נפרד משגרת יומם של רוב המעשנים. זה מתחיל בקפה של הבוקר, ממשיך בהפסקות בעבודה, ומלווה גם את כוס היין או הבירה בערב כשיושבים עם חברים. כמעשנים שרוצים להיפרד מהסיגריה, אתם חיים בקונפליקט – מצד אחד ניצב הרצון העז להיפטר מהתלות בסיגריות ומהפחד מהנזק הבריאותי שהן גורמות לכם. מצד שני אתם אפופים בחוסר הוודאות והחשש איך ייראו החיים בלי "החברה הכי טובה שלכם"? איך תתמודדו עם הדבר הגדול והמפחיד הזה שקוראים לו תהליך גמילה? אז אתם מוצאים את כל התירוצים האפשריים כדי לא להתמודד, ורשימת החסמים הולכת וגדלה ככל שאתם עולים בגיל. החסמים האלה הם התשובה לשאלה: למה אדם שמשתוקק להפסיק לעשן במשך שנים, נגמל וחוזר, נגמל ונכנע, וממשיך לעשן גם בגיל 60,70 ויותר מזה?

גם אלן היה נגמל סדרתי עד שנמאס לו

גם אלן, רואה חשבון ונגמל סדרתי, שעשה ניסיונות חוזרים ונשנים להפסיק לעשן ונכשל פעם אחר פעם, התמודד עם התחושות המוכרות הללו. אלן לא ויתר ולבסוף הוא גם הצליח – לא רק להפסיק לעשן בעצמו אלא גם לגמול למעלה מ-30 מיליון מעשנים ב-50 מדינות ברחבי העולם! אלן הוא מייסד שיטת אלן קאר – השיטה יחידה בעולם שמוציאה את הסיגריה מהראש, ולא רק מהפה.  בישראל יש 5 סניפים שעומדים לרשותכם – מסיבת הפרידה מהסיגריות מתחילה כאן.

אישה מסרבת לסיגריות

בשיטת אלן קאר מתמודדים עם כל החסמים:

"אני עדיין לא בשל להפסיק לעשן"

אם נחכה לרגע בו נרגיש בשלים ומוכנים להיגמל מעישון – זה לא יקרה.  למרבה השמחה,   אין קשר בין בשלות ומוכנות לבין הצלחה בסדנת הגמילה של אלן קאר. צריך רק להגיע עם ראש פתוח ומהר מאוד הסיגריה תצא ממנו. מרב נירן, מנהלת ההדרכה ומנחה בכירה באלן קאר מספרת: "אמא שלי הכריחה אותי להגיע לסדנה לפני כעשר שנים. הייתי מעשנת צעירה בלי שום חשק לשמוע על גמילה. אין מה לומר, ממש "לא הייתי בשלה. אחרי שעברתי את הסדנה וראיתי איך השיטה עבדה עליי, החלטתי להקדיש את הקריירה שלי כדי לעזור לכמה שיותר מעשנים להיגמל.

"הסיגריה עוזרת לי ברגעי משבר"

נו ברור, גם ככה קשה לנו להיפרד מהחברה הכי טובה, אז על אחת כמה וכמה – איך נסתדר בלעדיה ברגעי לחץ ומשבר?  "נכון," מאשרת נירן, "החיים מלאים בעליות ובירידות, פה רבים עם בן הזוג, שם נלחצים בעבודה, וכאן מקבלים טלפון ממנהל הבנק… העניין הוא שבאלן קאר מקבלים את הכלים שעוזרים להבין שהקשר בין הסיגריה למצבים האלו הוא פשוט לא אמיתי".

"יש לי חשש שאעלה במשקל "

הנה לכם חסם נפוץ שכמעט כל מעשן מדבר עליו. העניין הוא שהשמנה מתרחשת רק  אצל מי שמאמין שהגמילה היא הקרבה של אחת מהנאות החיים, רק במצב שהנגמל נשאר פגיע וצריך פיצוי. "כשמפסיקים לעשן ממקום נכון," טוענת נירן, "לא זקוקים לפיצוי, פרס או תחליף בדמות אוכל. אפשר וצריך להפסיק לעשן מבלי להשמין, זאת כבר עובדה."

"אין לי זמן להקדיש לזה" 

יש לך 6 שעות פנויות? אז יש לך זמן להקדיש לזה! לא מדובר בתהליך של חודשים, גם לא של שבועות וימים.  הסדנה של אלן קאר נמשכת 6 שעות ומשחררת אתכם בזמן קצר ממועקה של שנים.

אני כבר רגיל לעשן"" 

ברור, אתם מעשנים בבית, במשרד, בבילויים, בארוחות, באירועים… אתם מתקשים לדמיין את כל המצבים האלה בלי הסיגריה. אתם מאמינים שעישון הוא הרגל, אבל הוא לא – הוא התמכרות.  "בפועל ההרגלים שלנו משתנים כל הזמן," מציינת נירן "אנחנו עוברים מסמארטפון אחד לאחר, משנים שיטות עבודה, מחליפים מכונית אהובה. הפחד להפסיק לעשן, גם אם מדובר רק ב-3 סיגריות ביום, נובע מההתמכרות הפיזית והנפשית גם יחד, ואם תבינו (ובאלן קאר תבינו) כיצד בנויה מלכודת ההתמכרות, לא תאמינו כמה קל יהיה לכם לצאת ממנה.

יאללה, קפצו למים

תכלס? הדרך החוצה ממלכודת העישון היא החלק הקל. החלק הקשה הוא ההחלטה – הקפיצה למים. המים שלנו טובים, ואתם מוזמנים להצטרף עוד היום למיליוני האנשים שחייהם השתנו אחרי 6 שעות. 6 שעות שבהם תיפרדו מהסקפטיות, ותפסיקו לעשן – בלי ייסורי גמילה ובלי לעלות במשקל.

המוצר אינו תרופה והמידע המופיע באתר זה אינו תחליף לייעוץ עם רופא*

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

נדאג לחזור אליכם בהקדם עם כל המידע

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.