בריאות

תתחילו לישון טוב: השיטה שתעזור לכם להיפטר מהנחירות במהירות

רוצה להיפטר מהנחירות שלך? בעזרת השיטה של רשת Sun Clinic תוכל להיפטר מהנחירות בצורה מהירה ויעילה, ללא כאב, ללא תופעות לוואי וללא פגיעה באורח החיים. ברשת משתמשים בלייזר רפואי, המכווץ את שריר החיך הרך שהוא הגורם לנחירות

shutterstock_400372432

בניגוד למה שאולי חשבתם, יש לנחירות פיתרון והוא פשוט, קל ליישום ולא פולשני – טיפול הלייזר NightLase המיושם ברשת מרפאות Sun Clinic.

מה זה NIGHTLASE ?

הטיפול מתבצע ללא כאבים וללא חומרי הרדמה במשך כ-15 דקות, שבמהלכן מפנה הרופא קרן לייזר לעבר החך הרך של המטופל, ובעזרת הלייזר מתרחש כיווץ והרמה של החך הרך, כדי לשחרר את דרכי הנשימה. הדבר מקל מידית על מעבר האוויר וכפועל יוצא גם מפחית את הנחירות בלילה. להשגת תוצאה אופטימלית, מומלץ להגיע לארבעה טיפולים במרווח של שלושה שבועות לפחות ביניהם.

שוחחנו עם רופא ברשת Sun Clinic, שמסביר: "יש לזכור שנחירות הן רק אספקט אחד שצריך לטפל בו. סיכון גדול יותר מנחירות הוא מצב של דום נשימה המוביל לדום לב".

האם יש מגבלות של גיל או מגבלות בריאותיות שעלולות למנוע את הטיפול?

"המגבלה העיקרית היא לאנשים שיש להם בעיה אונקולוגית. מעבר לכך, על פי כל המחקרים שנעשו ונכתבו, אין לטיפול תופעות לוואי".

שיטת הטיפול NightLase היא פטנט של Fotona, חברה סלובנית-אמריקאית מובילה בתחום הלייזר. השיטה נכנסה לשימוש לפני ארבע שנים, והייתה מוקד להרבה מחקרים וסקרים, שאחד מהם אף פורסם ב"Journal of Laser and Health" היוקרתי. הממצאים מראים כי שיעור ההצלחה לאחר הטיפולים מגיע ליותר מ-90 אחוז. יש לציין כי ב-Sun Clinic נותנים בנוסף גם הדרכות למטופלים לתרגולי נשימה, על מנת להביא לשיפור האופטימלי ביותר.

Sun Clinic היא רשת עתירת ניסיון בתחום, הפרושה בשבע ערים בישראל. כ-25 שנה מבוצעים ב-Sun Clinic טיפולי לייזר וטיפולים אחרים לשיפור איכות החיים, ללא צורך בניתוח ואיבוד זמן וימי עבודה. בקליניקות מועסקים עשרות רופאים ופרופסורים בעלי הכרה מדעית, מקצועית ובינלאומית. מאחר שהטכנולוגיה מתקדמת, בכל שנה עובר הצוות הכשרות רלוונטיות, על מנת להעניק לפציינטים את הטיפול האחראי והמסור ביותר. ארז, אחד הפציינטים שעברו את הטיפול בהצלחה, מספר: "סבלתי מנחירות קשות שפגעו באיכות החיים של משפחתי ואשתי בעיקר. לאחר טיפול בסאן קליניק הפסקתי כמו בקסם לנחור, אשתי חזרה לחייך ולישון טוב ובשקט".

נוחרים בשינה? רוצים שזה ייפסק מיד? עשו צעד ראשון לשקט שלכם ושל בני משפחתכם

רוצה לשמוע עוד?

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לשיחת יעוץ חינם

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

רוצה לשמוע עוד?

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.