הגיל השלישי

הבריאות נפגעה והפכת לסיעודי? זה השירות שעזר לאלפי ישראלים לקבל את הכסף המגיע להם מחברות הביטוח

אם הבריאות שלכם נפגעה והפכתם לסיעודיים - אל תוותרו על הזכויות שלכם! יכול להיות שגם לכם מגיעה קצבה של אלפי שקלים בחודש. הכירו את השירות המהפכני שעזר לאלפי ישראלים לנצח את הבירוקרטיה ולקבל את הכסף שלהם מחברות הביטוח.

shutterstock_96317729

בניגוד למה שרבים נוטים לחשוב, בעיקר כשהם צעירים, "מצבים סיעודיים" הם לא תופעה נדירה, למעשה – 1 מתוך 3 ישראלים יגיע למצב סיעודי במהלך חייו, כזה שדורש סיוע בביצוע פעולות יום יומיות. בעוד שהקושי לבצע פעולות מקשה על ההתנהלות בחיי היום יום וגורם לתחושת חוסר אונים, ברגע שמתעשתים ומחליטים לפנות לעזרה, מתחיל אתגר מורכב חדש: מימוש הזכויות שלך.

 כמחצית מתביעות הביטוח הסיעודי בישראל נדחות

כשנציגי חברות הביטוח הפרטיות מגיעים כדי למכור את הפוליסות הם מסבירים בביטחון על הכיסוי הרחב של הפוליסה שלהם, מחייכים ומרגיעים – כל מה שנחוץ בדרך ל"סגירת העסקה". זה נעים לחוש בטחון ולדעת ש"יש מי שדואג לך בכל מצב", אבל עשרות אלפי ישראלים שהגיעו לרגע האמת ורצו לממש את הביטוח הסיעודי גילו שאותם נציגים אלגנטיים נעלמו מזמן,  ההמתנה למוקד – ארוכה,  המכתבים – בשפה משפטית מעורפלת והכסף שהובטח להם? הוא לא בהישג ידם ונראה שהם לעולם לא יקבלו אותו. קצבות חודשיות של 3,000, 4,000 ואפילו 5,000 ₪ שנחוצות כדי לקבל את העזרה שלה הם זקוקים אינן על הפרק והתחושה הכללית היא של ייאוש –  אין עם מי לדבר. לא מדובר בסיפור בלהות, אלא במציאות של כ-50% מהישראלים שתביעות הסיעוד שלהם נדחות על ידי חברות הביטוח. ההתמודדות עם הקושי היום יומי בעקבות המצב הסיעודי היא מספיק מאתגרת, אך רבים נשברים דווקא מה"בירוקרטיה"-  הטפסים הרבים שיש למלא, היחס של חברת הביטוח שמעניקה לרבים את הרושם שהם מנסים "לעבוד עליה" וכמובן הקושי הכלכלי בעקבות ההוצאות הכבדות של מימון העזרה הנחוצה להם.

החדשות הטובות: יש מי שמגן עליך

זה לא פשוט לקבל את מה שמגיע לך, אבל יש גם חדשות טובות – יש למי לפנות. אלפי ישראלים כבר נעזרו במומחים של חברת מגן שסייעה להם לקבל את מה שמגיע להם. כשהקימו את חברת מגן, המטרה היתה לעזור לחולים במצב סיעודי לקבל הכרה במצבם הרפואי מול חברות הביטוח, הכל כדי שיקבלו את מה שמגיע להם, לפי תנאי פוליסת הביטוח לה שילמו כל השנים כ"השקעה לעתיד".  כן, גם אם חברת הביטוח גרמה לך להרגיש שהבקשות שלך מוגזמות' ש"אין סיכוי" או ש"הגזמת", חשוב לדעת שמדובר בשיטת הפעולה שלהן, כזו שלעיתים מצליחה להכניע את הפונים המיואשים, שמוותרים על עשרות ומאות אלפי שקלים שמגיעים להם.

אבל לך אין סיבה להתפשר, אם הגעת לקרוא את השורות האלוכבר הבנת שיש דרך אחרת, שלא צריך להתמודד לבד ושגם אם חברת הביטוח מקשה, אסור לך לוותר על הזכויות שלך.

הצוות של מגן מכיר היטב מגוון מצבים סיעודיים, סיטואציות מורכבות ואת כל אוצר המילים המסובך של חברות הביטוח. המשמעות – ליווי אישי ומקצועי בדרך לקצבה שמגיעה לך. תחומי ההתמחות של צוות מגן, על קצה המזלג:

  1. הבנה פרוצדורלית רפואית: מאפשרת להגיש תביעות בדרך המקצועית ביותר, באופן שיגדיל את סיכויי ההצלחה של התביעה שלך.
  2. בירוקרטיה ונהלי עבודה: כל מה שצריך כדי להגיש את התביעה באופן מקצועי ומלא, תוך מעקב וקשר ישיר עם חברות הביטוח.
  3. שירות מעולה: לא מספיק להבין בהיבט המקצועי, גם חשוב לדעת ללוות באדיבות, מסירות ומקצועיות. הצוות מקפיד על שקיפות מלאה, כך שיהיה לך חלק בכל הליך והחלטה לאורך הדרך.

זקוקים לסיוע מול חברות הביטוח הסיעודי? לחצו כאן – לא זכית? לא שילמת!

איך קצבה חודשית של אלפי שקלים יכולה להפוך למציאות עבורך?

אלפי ישראלים כבר נעזרו במומחים של חברת מגן כדי למצות את הזכויות שלהם מול חברת הביטוח.

כשלצדך צוות מומחים מנוסים, כאלו שטיפלו באלפי מקרים דומים בהצלחה ויודעים לנהל את התהליך בצורה האופטימאלית,  זה הזמן לצאת לדרך ולקבל את כל מה שמגיע לך.

איך יוצאים לדרך?

השלב הראשון הוא שאלון קצר עם שאלות פשוטות על סוג הביטוח ועל העזרה הסיעודית הדרושה.

השלב הראשון הוא שאלון קצר עם שאלות פשוטות על סוג הביטוח ועל העזרה הסיעודית הדרושה, לחצו כאן – לא זכית? לא שילמת!